Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Rolety, markýzy

aninka 27. 09. 2015

Máte prosím někdo zkušenosti s firmou somfy.cz co dodává motorizaci k roletám, markýzám atd.? Kamarádka o ní mluvila a ráda bych slyšela i jiné názory

Neregistrovaná/ý - Barča

včera 18:51

Neregistrovaná/ý - Lucka | 19.06.2018
Kdo zařizoval rolety na okno? Potřebujeme je na míru, nejlépe se skrytým boxem.

Máme je od stejné firmy, kde jsme si nechali dělat garážová vrta a bránu. Tak můžu poradit.

Neregistrovaná/ý - Lucka

19.06.2018

Kdo zařizoval rolety na okno? Potřebujeme je na míru, nejlépe se skrytým boxem.

Neregistrovaná/ý - Radka

27.05.2018

Neregistrovaná/ý - Mariana | 26.05.2018
Jak to vysvětlit. Obstarává ti všechno technické okolo domácnosti, ty jen kontroluješ přes telefon. Mě třeba nejvíce pomáhá vytahování a stahování žaluzií. Máme docela velký dům a obíhat to pořád se mi nechtělo.

To je pravda, ale kvůli žaluziím si to asi nedáváš ne?

Neregistrovaná/ý - Mariana

26.05.2018

Jak to vysvětlit. Obstarává ti všechno technické okolo domácnosti, ty jen kontroluješ přes telefon. Mě třeba nejvíce pomáhá vytahování a stahování žaluzií. Máme docela velký dům a obíhat to pořád se mi nechtělo.

Neregistrovaná/ý - Radka

24.05.2018

Co prosím znamená pro neznalce systém komplexní domácnosti?

Neregistrovaná/ý - Mariana

19.05.2018

Neregistrovaná/ý - Dita | 24.02.2018
Budeme si pořizovat pasivní dům příští rok. Nad takovým systémem jsme nedávno debatovali, jen nevíme, který je nejlepší a nejpohodlnější.

Nejlepší je www.mojefibaro.cz mají komplexní systém inteligentní domácnosti.

Neregistrovaná/ý - Dita

24.02.2018

Budeme si pořizovat pasivní dům příští rok. Nad takovým systémem jsme nedávno debatovali, jen nevíme, který je nejlepší a nejpohodlnější.

Neregistrovaná/ý - Vanesa

21.02.2018

Neregistrovaná/ý - Kamula | 14.02.2018
Když hodně svítí slunce, tak zatáhne, aby nepálilo dovnitř. Večer zatáhne a ráno nám lehce pouští světlo do pokoje. A senzory také mají. Tady je hodně infa http://www.mojefibaro.cz/system/s-cim-vam-fibaro-pomuze/

:-o to koukám co všechno v dnešní době vymysleli.

Neregistrovaná/ý - Kamula

14.02.2018

Neregistrovaná/ý - Kamula | 18.01.2018
Nedávno jsme si pořizovali fibaro, je to systém který vám pohlídá např. topení, vzduchotechniku, ovládá rolety podle počasí apod. Mrkněte na www.mojefibro.cz.

Když hodně svítí slunce, tak zatáhne, aby nepálilo dovnitř. Večer zatáhne a ráno nám lehce pouští světlo do pokoje. A senzory také mají. Tady je hodně infa http://www.mojefibaro.cz/system/s-cim-vam-fibaro-pomuze/

Neregistrovaná/ý - Pavel

11.02.2018

Rolety ovládá jak podle počasí? A má i nějaké pohybové senzory, aby mi to hlídalo i bezpečí domu?

22.01.2018

Neregistrovaná/ý - Kamula | 18.01.2018
Nedávno jsme si pořizovali fibaro, je to systém který vám pohlídá např. topení, vzduchotechniku, ovládá rolety podle počasí apod. Mrkněte na www.mojefibro.cz.

To ráda slyším, nechci asi nic přehnaného. Ale asi si nechám radši poradit.

Neregistrovaná/ý - Kamula

18.01.2018

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 12.01.2018
Máte někdo doma zabezpečení? V dnešní době se docela bojím o majetek. A taky třeba požár, na to se přijde většinou až je pozdě.

12.01.2018

Máte někdo doma zabezpečení? V dnešní době se docela bojím o majetek. A taky třeba požár, na to se přijde většinou až je pozdě.

Lucka22

23.06.2017

Myslíte si, že otřesový spínač je právě čidlo pro identifikaci silného větru? Aby se markýza stáhla? Našla jsem to jako příslušenství markýz a nevím přesně, co si pod tím představit :) Je to tady, záložka příslušenství: http://www.svet-oken.cz/cz/stinici-technika/markyzy.html

Neregistrovaná/ý - Tomáš H.

29.03.2017

Od firmy somfy mám pohon pro garážová vrata. Již osmým rokem. A zatím funguje bez jediného zásahu. Takže mohu doporučit.

Neregistrovaná/ý - Tomáš H.

29.03.2017

Neregistrovaná/ý - Alan | 12.03.2017
Akorát se dívám na mapu a nemám je někde poblíž…

Než jsem se o tyhle věci začal zajímat, ani ve snu mě nenapadlo, jak je všechno a všichni propojení. Zajímavé

Neregistrovaná/ý - Alan

12.03.2017

Neregistrovaná/ý - Alan | 12.03.2017
Proč ne, díval jsem na ně a hádejte kdo jim dělá pohony? http://www.zaluzie-proklima.cz/osvedceni-dodavatele

Akorát se dívám na mapu a nemám je někde poblíž…

Neregistrovaná/ý - Alan

12.03.2017

Laugher | 08.01.2017
Pokud potřebujete vyřešit problém ze zastíněním, tak vřele doporučuji společnost PROKLIMA

Proč ne, díval jsem na ně a hádejte kdo jim dělá pohony? http://www.zaluzie-proklima.cz/osvedceni-dodavatele

Neregistrovaná/ý - Alan

12.03.2017

Mě se líbí, že pokud využijete to jejich najdi nejbližšího prodejce, že Vám to ukáže všechny firmy, které se somfy spolupracují. Ani by mě nenapadlo, kolik takových firem vlastně je.

Neregistrovaná/ý - Alan

12.03.2017

Neregistrovaná/ý - Lujza | 08.02.2017
No tak pokud ti jde o reklamu, ale i kdyby se někdo chtěl dozvědět něco somfy, tak stačí zajít na youtube. Tohle mi to řeklo, když jsem zadal vyhledávat somfy: Přibližný počet výsledků: 62 300

Díval jsem se na to, a musím říct, že jsem ani netušil co všechno jo možné "pohánět" a ovládat…

TESTOVÁNÍ: Vakuové mixování s Tefal Freshboost

Kachní prsíčka s pomeranči

Kachní prsíčka s pomeranči

7 hlasů
1h a 30min 768 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Petrželová polévka

24 hlasů
40min 337kJ 65 Kč

Recept na letní polévku z petržele.

Kuřecí plátek s červeným pepřem

9 hlasů
1h a 5min 565kJ 125 Kč

Lehce pikantní kuřecí stehna.

Poradny

Mám invalidní důchod, dostanu příspěvek na bydlení?

Dobrý den,z Vašeho dotazu není jasné, zda chcete žádat o příspěvek na bydlení (dávka státní sociá... Více

Loni jsem dostala výpověď, jsem v PN, dostanu PPM?

Dobrý den,jestliže jste výpověď od zaměstnavatele dostala Vy, pak dnem, kdy začala vaše pracovní ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více