Diskuse na téma Rolety, markýzy

27. 09. 2015 | Hypotéka

Máte prosím někdo zkušenosti s firmou somfy.cz co dodává motorizaci k roletám, markýzám atd.? Kamarádka o ní mluvila a ráda bych slyšela i jiné názory

Lucka 19.06.2018

Kdo zařizoval rolety na okno? Potřebujeme je na míru, nejlépe se skrytým boxem.

Barča Lucka 20.06.2018

Máme je od stejné firmy, kde jsme si nechali dělat garážová vrta a bránu. Tak můžu poradit.

Lucka Barča 23.06.2018

Tak nějaké kvalitní bych chtěla doporučit. :) S jakou firmou máte dobré zkušennosti?

Barča Lucka 25.06.2018

Máme od Kružíka. Firmu jsme již v minulosti využili na garážová vrata s integrovanými dvěřmi. A veděli jsme, že dělají i ty rolety.

Lucka Barča 27.06.2018

Koukám, že v tom může být i síť proti hmyzu.

Aneta3 Barča 28.06.2018

Barčo, my už od nich máme vrata do garáže a jsme spokojení. manžel chce ted venkovní žaluzie protože blbě snáží vedra. zaujaly mě konkrétně tyto: https://www.kruzik.cz/sortiment/zaluzie-a-rolety/venkovni-zaluzie/venkovni-zaluzie-zetta.html

Mariana 26.05.2018

Jak to vysvětlit. Obstarává ti všechno technické okolo domácnosti, ty jen kontroluješ přes telefon. Mě třeba nejvíce pomáhá vytahování a stahování žaluzií. Máme docela velký dům a obíhat to pořád se mi nechtělo.

Radka Mariana 27.05.2018

To je pravda, ale kvůli žaluziím si to asi nedáváš ne?

Radka 24.05.2018

Co prosím znamená pro neznalce systém komplexní domácnosti?

Dita 24.02.2018

Budeme si pořizovat pasivní dům příští rok. Nad takovým systémem jsme nedávno debatovali, jen nevíme, který je nejlepší a nejpohodlnější.

Mariana Dita 19.05.2018

Nejlepší je www.mojefibaro.cz mají komplexní systém inteligentní domácnosti.

Pavel 11.02.2018

Rolety ovládá jak podle počasí? A má i nějaké pohybové senzory, aby mi to hlídalo i bezpečí domu?

Vanesa 12.01.2018

Máte někdo doma zabezpečení? V dnešní době se docela bojím o majetek. A taky třeba požár, na to se přijde většinou až je pozdě.

Kamula Vanesa 18.01.2018

Nedávno jsme si pořizovali fibaro, je to systém který vám pohlídá např. topení, vzduchotechniku, ovládá rolety podle počasí apod. Mrkněte na www.mojefibro.cz.

Vanesa Kamula 22.01.2018

To ráda slyším, nechci asi nic přehnaného. Ale asi si nechám radši poradit.

Kamula Kamula 14.02.2018

Když hodně svítí slunce, tak zatáhne, aby nepálilo dovnitř. Večer zatáhne a ráno nám lehce pouští světlo do pokoje. A senzory také mají. Tady je hodně infa http://www.mojefibaro.cz/system/s-cim-vam-fibaro-pomuze/

Vanesa Kamula 21.02.2018

:-o to koukám co všechno v dnešní době vymysleli.

Lucka22 23.06.2017

Myslíte si, že otřesový spínač je právě čidlo pro identifikaci silného větru? Aby se markýza stáhla? Našla jsem to jako příslušenství markýz a nevím přesně, co si pod tím představit :) Je to tady, záložka příslušenství: http://www.svet-oken.cz/cz/stinici-technika/markyzy.html

Tomáš H. 29.03.2017

Od firmy somfy mám pohon pro garážová vrata. Již osmým rokem. A zatím funguje bez jediného zásahu. Takže mohu doporučit.

Alan 12.03.2017

Mě se líbí, že pokud využijete to jejich najdi nejbližšího prodejce, že Vám to ukáže všechny firmy, které se somfy spolupracují. Ani by mě nenapadlo, kolik takových firem vlastně je.

Lujza 08.02.2017

Zdravím. Já mám doma pohon + ovládání pro markýzu na terase a vjezdovou bránu. Nenarazil jsem na problém, takže mohu doporučit.

Laugher 08.01.2017

Pokud potřebujete vyřešit problém ze zastíněním, tak vřele doporučuji společnost PROKLIMA

Alan Laugher 12.03.2017

Proč ne, díval jsem na ně a hádejte kdo jim dělá pohony? http://www.zaluzie-proklima.cz/osvedceni-dodavatele

Alan Alan 12.03.2017

Akorát se dívám na mapu a nemám je někde poblíž…

Tomáš H. Alan 29.03.2017

Než jsem se o tyhle věci začal zajímat, ani ve snu mě nenapadlo, jak je všechno a všichni propojení. Zajímavé

Petra 04.09.2016

Nemohl by jste mi někdo poradit jaký tip sítí proti hmyzu do oken ? Našla jsem rolovací takovéto http://www.zcharvat.cz/ Nemáte nkdo zkušenost zda jsou lepší ?

Alois Nabel 31.07.2016

Somfy je Francouzká firma, která má již mnoho let zkušeností v oblasti pohonu, ale ne jenom to. Zabývají se i chytrou domácnosti a oblasti zabezpečení domácnosti. Jejich nabídka je široká a sít prodejen taktéž. Doporučuji si pořádně proklikat jejich stránky

konatovka 12.07.2016

Dneska je dobré si každou firmy pořádně ověřit, abychom nenaletěli.*1*

Radim konatovka 06.11.2016

S tím naprosto souhlasím. Reklamy, slevové akce, nátlaky prodejců a tak dále, se dnes rozmáhají ve velkém stylu. Ještě třeba dodat, čtěte i malá písmenka :)

Lujza Radim 08.02.2017

No tak pokud ti jde o reklamu, ale i kdyby se někdo chtěl dozvědět něco somfy, tak stačí zajít na youtube. Tohle mi to řeklo, když jsem zadal vyhledávat somfy: Přibližný počet výsledků: 62 300

Karel Radim 11.02.2017

Už jsi mi jednou stalo, že jsem naletěl, protože jsem malá písmenka nečetl. Naštěstí o somfy jsem se s tím nesetkal.

Alan Lujza 12.03.2017

Díval jsem se na to, a musím říct, že jsem ani netušil co všechno jo možné "pohánět" a ovládat…

Mikaces 29.05.2016

Rolety a markýza ne, ale mám jejich pohonem řízenou vjezdovou bránu, a funguje to skoro tak jako v reklamě, jen nemám tu motorku. Ale ta apka na mobil je boží :)

Petrasek Mikaces 30.05.2016

Reklamu? Kde jste to viděl?

Mikaces Petrasek 31.05.2016

Bylo to na nově, ale nevím jestli to ještě běží. Ale reklama důležitá není. Jde hlavně o to jestli to funguje a to zatím ano. Mám vjezd přímo na hlavní cestě, takže nechat tam auto a jít si "ručně" otevřít by se mi fakt nechtělo…

Petra.sek 20.04.2016

Zdravím podědil jsem perský ručně dělaný koberec, mám pro něj v bytě perfektní místo, ale chtěl bych ho prvně nechat vyčištit protože si nejsem jisty jestli to někdy vůbec někdo udělal. Věřím, že v Praze určitě někdo čištění těchto skvostu děla ale ja jsem poměrně vytížen a nemam moc čas si tu firmu hledat tak to zkoušim touto cestou. Snad se někdo zkušený najde :) díky

Radek Musil 29.03.2016

Ono se asi hodí obojí… Jak jste psaly venkovní dělají velkou tmu, ale zase brání trošku teplu… Vnitřní zase neudělají úplnou tmu (teda aspoň ne ty naše). Takže bych našel nějaký kompromis. Ale rozhodně s pohonem ať se může člověk pěkně válet…

Radek Musil Radek Musil 01.05.2016

A teď koukám, že se to ještě vyšperkovat lepší automatizací. Mrkněte na stránky somfy a jejich connexoon.

Klera 04.03.2016

super inspirace s těma žaluziema s pohonem, chystáme se rekonstruovat takže tohle určitě zvážíme... *4*

Klera 04.03.2016

super inspirace s těma žaluziema s pohonem, chystáme se rekonstruovat takže tohle určitě zvážíme... *4*

Veera 29.02.2016

Tak to je super, manželovi se to taky moc líbí takže si to vše pořídíme s tím pohonem od nich..děkuju za odpovědi

Šárka-kun Veera 29.02.2016

Není za co ráda jsem pomohla, uvidíte že si bydlení bez toho nedokážete potom už ani představit stejně jako my


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat