Diskuse na téma Rolety, markýzy

27. 09. 2015 | Hypotéka

Máte prosím někdo zkušenosti s firmou somfy.cz co dodává motorizaci k roletám, markýzám atd.? Kamarádka o ní mluvila a ráda bych slyšela i jiné názory

glady 28.02.2016

já si vystačím s obyčejnými meziokenními žaluziemi;-)

mojaa 27.02.2016

:-p

mojaa 27.02.2016

>:(

Šárka-kun 26.02.2016

Veero máme venkovní žaluzie s jejich pohonem a tu tahomu používáme když jedeme na dovolenou i doma, protože se tak dá ovládat vše a jednoduše a je to super chválíme si to

Radim Šárka-kun 03.09.2016

Tak jsem to tu již psal… Prosím Vás, proč by jste měli tahomu na žaluzie a nic víc… Nemám problém s reklamou, ale alespoň se zamyslete nad tím co píšete...

Lucius Radim 06.11.2016

Tím se netrap, není první příspěvek tohoto typu. Někteří si pletou domácnost vybavenou tahomou (chytrá domácnost) třeba s ovládáním "jen" connexoon atd.

Lujza Radim 08.02.2017

Radime, měl by jsi napsat co ta tahoma vlastně je. Potom by byli možná moudřejší: https://www.somfy.cz/produkty/automatizace-domacnosti/tahoma

Veera 24.01.2016

Koukala jsem na ty stránky Somfy a koukala na tu aplikaci Tahoma, to se mi moc líbí, nepoužíváte někdo, jak to funguje? Budeme pořizovat nové žaluzie a markýzu a dvěře do garáže a chtěli bychom motorizované a ta jejich nabídka vypadá velmi pokrokově..

Karelko Veera 29.05.2016

Tahoma je v podstatě chytrá elektroinstalace a vše máte v jednom systému. Všechny spotřebiče a zařízení jsou ovládány jedním systémem.

Alois Nabel Karelko 31.07.2016

Tahoma je systém, který propojí celou vaši domácnost a vy tak můžete prakticky cokoliv ovládat odkudkoliv. Hlavní výhody jsou pohodlí, úspora energií a v neposlední řadě také bezpečnost. Doporučuji si to na stránkách somfy pořádně pročíst.

Radim Veera 03.09.2016

Pokud jste si četla co Tahoma vlastně je, tak víte, že se jedná o kompletní ovládání chytré domácnosti. To co však chcete Vy, by s přehledem pokryl systém Connexoon. Takže ještě mrkněte na tohle…

Hanini 22.01.2016

Sousedi si nedávno nechali udělat motorizované venkovní žaluzie a mluvili právě o téhle firmě, doporučovali nám to taky a moc si to chválili, zjišťovala jsem si i jinde něco o té firmě a našla jsem jen samou chválu, nikdo prý neměl sebemenší problém s pohonem, takže teď když je po svátcích, tak to začneme taky plánovat.

Jitka 05.01.2016

Tak stačí pořídit jednu věc pro radost..

Radka 05.01.2016

Všechno co má somfy na stránkách vypadá dobře, jen kdyby si mohl člověk všechno dovolit, což já bych brala všechno. :(

Jitka 06.12.2015

Tak si to somfy projděte a uvidíte. Je to fakt dobrá věc pro žití.

aninka 04.12.2015

To se mi právě líbí ta představa

Jitka 03.12.2015

No to chápu, také bych byla nevyspalá. Navíc díky pohonu si je stáhnete podle chuti z postele :)

aninka 29.11.2015

Tak to je super, já právě spíš chodím i na noční služby, takže spím před den a tmu potřebuji. Jinak není totiž ten spánek tak výživný.

Jitka 28.11.2015

No dobrých mám víc, špatnou asi žádnou. Dobré je jak se tady píše o tom automatickém nevytáhnutí. Nejvíc se mi ale líbí, že udělají v noci úplnou tmu, protože máme před domem lampu a ta mi vadí při zaspávání

aninka 27.11.2015

Jsem ráda za dalšá názor. Jak dlouho je prosím máte? Stalo se vám, že by také přimrzly nebo jakou máte dobrou a špatnou zkušenost.

Roman aninka 02.07.2016

Základní pohon/motor, může klidně být i bez ochrany právě proti zamrznutí, ale právě somfy ochranu má. Je dobré je kontaktovat a vědět co chtít…

Jitka 25.11.2015

Rolety s pohonem od somfy.cz, máme doma taky. Bratr si nechával dávat pro změnu markýzu s pohonem somfy

aninka 02.11.2015

Zeptám se :)

Zuzana 02.11.2015

Tak se zkus zeptat, ale podle mě to určitě od nich nebylo.

aninka 01.11.2015

No tak to asi neměl od nich on mi právě neříkal od koho to má.

Zuzana 31.10.2015

Tak to podle mě neměl od somfy.cz, protože nám se nevytáhly, když přímrzly, automaticky to vyhodnotily samy.

Radim Zuzana 03.09.2016

Je to tak, pohony somfy jsou totiž vybaveny funkcí, že se automaticky zastaví, pokud jsou v cestě nějaké překážky a to včetně přimrznutí… Jen by mě zajímalo, kolik bylo stupňů, když Vám to zamrzlo…

aninka 30.10.2015

Už chápu. Jen se chci ještě zeptat, neměli jste nějaký problém? Kámoš že si dal a rozbilo se mu to, jak se to snažil v zimě vytáhnout

Somfy aninka 09.10.2016

Dle mého pokud zamrznou jedná se prakticky o překážku a jelikož pohony somfy mají funkci - Automaticky se zastaví, pokud jsou v cestě nějaké překážky. Takže by se to nemělo stát.

Lucius Somfy 06.11.2016

Zamrznou, rozbít, pokazit se může vždycky všechno. Tady jde už jen o to jak se pohon dokáže chránit a jaké mé nastavení. Zde somfy vyniká, protože veškeré jejich pohony jsou zaměřeny na bezpečnost provozu, tedy i ochranu samotné markýzy/rolety atd.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat