Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Můj domov

Redaktorka.Petra 23. 05. 2011

Stavíte, probíhá u vás rekonstrukce? Nebo jste si jen pořídila hezké nové křeslo nebo úžasné nové povlečení nebo pěknou kytku do obývacího pokoje. Pochlubte se ostatním, jak zkrášlujete svůj domov vy!

Neregistrovaná/ý - Markéta

4. 7. 2020

Neregistrovaná/ý - Anička | 4. 6. 2020
Jak dlouho prosím tady ty pohlcovače vydrží ?

Já ho doma používám 2x denně, protože jsem ráda když tu vůni pořád cítím :)

Neregistrovaná/ý - Anička

4. 6. 2020

Jak dlouho prosím tady ty pohlcovače vydrží ?

15. 5. 2020

Tyna31 | 6. 5. 2020
Tady to o čem tu píšete tak slouží jako voňka nebo vyloženě pohlcovač ?

Spíš jako pohlcovač, protože když si vezmu, jak u nás v bytě byli cítit psi a po navonění tím sprejem nebyli cítit, což běžná voňka nepřevoní, tak se mi to jeví jako pohlcovač, ostatně to tak mají napsané i na obalu.

Tyna31

6. 5. 2020

Tady to o čem tu píšete tak slouží jako voňka nebo vyloženě pohlcovač ?

5. 3. 2020

Neregistrovaná/ý - Jana | 3. 2. 2020
Mají ty pohlcovače opravdu efekt ? Mám zkušenost akorát s voňkami co jsou v drogériích a ty se s tím zápachem akorát smíchají a je to snad ještě horší.

Tak mi to nedalo a objednala jsem si ten z alpíka na zkoušku a voní moc hezky a hlavně ta vůně vydrží dlouho. Za tu cenu paráda.

Neregistrovaná/ý - Jana

3. 2. 2020

Mají ty pohlcovače opravdu efekt ? Mám zkušenost akorát s voňkami co jsou v drogériích a ty se s tím zápachem akorát smíchají a je to snad ještě horší.

17. 7. 2019

Jaké doma používáte osvěžovače vzduchu ? Zkoušela jsem si v drogérii koupit ty airwick, ale přijdou mi hrozně agresivní ty jejich vůně, chtěla bych něco jemnější, co člověka hnedka tak nepráskne přes nos :/

Neregistrovaná/ý - Milada

28. 5. 2019

Ahoj, co říkáte na tuto firmu, máte odtud garážová vrata? https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Klára

4. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Vilma | 7. 2. 2019
Absolvoval někdo tento zákrok? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2116-korekce-jizev

Vilmo na korekci jizev jsem na této klinice byla před třičtvrtě rokem. Zákrok mi dělal pan doktor Pilka, za mě jsem spokojená. Byl velmi lidský, ochotný... s korekcí jsem také moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Lucie

1. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 10. 2. 2019
Musím se na to podívat, protože tady tu značku vůbec neznám a jsem na to složení docela pes, protože to dýcháme, tak aby to neškodilo.

Ahoj holky prosím nevíte někdo o slušné realitní kanceláři z Prahy? pro rychlý prodej bytu?

Neregistrovaná/ý - Marika

10. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Sandra | 20. 1. 2019
Já skoro rok používám tady ten pohlcovač a jsem s ním moc spokojená, máme vyzkoušené všechny vůně a všechny jsou moc příjemné www.alpik.cz/likvidator-pachu

Musím se na to podívat, protože tady tu značku vůbec neznám a jsem na to složení docela pes, protože to dýcháme, tak aby to neškodilo.

Neregistrovaná/ý - Nadislava

9. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Vilma | 7. 2. 2019
Absolvoval někdo tento zákrok? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2116-korekce-jizev

Dobrý den, na tomto zákroku jsem bohužel nebyla, ale s klinikou mám nejednu výbornou zkušenost a s plastickým chirurgem panem Pilkou zrovna tak

Neregistrovaná/ý - Vilma

7. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Sandra

20. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 8. 1. 2019
Nemohli by jste mi doporučit nějaký příjemný pohlcovač pachu do bytu ? Prosím hlavně nic agresivního jako jsou ty drogérkové spreje apod. Mám doma děti a psy, takže opravdu něco šetrného a nejlépe testovaného.

Já skoro rok používám tady ten pohlcovač a jsem s ním moc spokojená, máme vyzkoušené všechny vůně a všechny jsou moc příjemné www.alpik.cz/likvidator-pachu

Neregistrovaná/ý - Marika

8. 1. 2019

Nemohli by jste mi doporučit nějaký příjemný pohlcovač pachu do bytu ? Prosím hlavně nic agresivního jako jsou ty drogérkové spreje apod. Mám doma děti a psy, takže opravdu něco šetrného a nejlépe testovaného.

Neregistrovaná/ý - Martina

6. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Milan | 4. 1. 2019
Jak velkou zálohu realitní kancelář vyplácí? a jak celkově prodej probíhal? co já pro to musím udělat?

Před prodejem nemovitosti vyplácí až dva miliony korun. Vy musíte realitní kancelář kontaktovat, například na čísle, které mají uvedené na stránkách 800 503 305 a domluvit si schůzku, kde dojednáte podmínky prodeje osobně.

Neregistrovaná/ý - Milan

4. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Martina | 3. 1. 2019
My máme s přítelem zkušenost s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, která nám ještě před prodejem domu vyplatila zálohu a navíc pak dokázala velice rychle najít kupce.

Jak velkou zálohu realitní kancelář vyplácí? a jak celkově prodej probíhal? co já pro to musím udělat?

Neregistrovaná/ý - Iveta

4. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Alojzie | 3. 1. 2019
je tu někdo, kdo si nechal impregnovat sedačku? kde to dělaji? Idealne někde v Praze , děkuji

v Praze 4 je společnoast Mistrkuze.cz nechavali jsme si tam impregnovat sedačku, vyčistit autosedačku a sedadla v autě potáhnout kuži. Dělají to opravdu skvěle a precízně

Neregistrovaná/ý - Alojzie

3. 1. 2019

je tu někdo, kdo si nechal impregnovat sedačku? kde to dělaji? Idealne někde v Praze , děkuji

Neregistrovaná/ý - Martina

3. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Milan | 2. 1. 2019
Máte někdo zkušenosti s dobrou realitní kanceláří v Praze? poradíte mi někdo vhodnou realitku pro prodej domu? potřeboval bych rychle peníze.....

My máme s přítelem zkušenost s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, která nám ještě před prodejem domu vyplatila zálohu a navíc pak dokázala velice rychle najít kupce.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Guláš z paprik a rajčat

Guláš z paprik a rajčat

13 hlasů
35min 182 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna s hráškem

14 hlasů
60min 568kJ 120 Kč

Kuře lze připravit na mnoho způsobů, pochoutkou jsou n...

Vepřová panenka s těstovinou

1 hlas
60min 948kJ 190 Kč

Těstoviny s vepřovým masem jsou rychlé a chutné jídlo vho...

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více