Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Můj domov

Redaktorka.Petra 23. 05. 2011

Stavíte, probíhá u vás rekonstrukce? Nebo jste si jen pořídila hezké nové křeslo nebo úžasné nové povlečení nebo pěknou kytku do obývacího pokoje. Pochlubte se ostatním, jak zkrášlujete svůj domov vy!

Neregistrovaná/ý - Zdena

včera 22:03

Máte zkušenost s nějakou dobrou plastickou klinikou v Praze?

Neregistrovaná/ý - Věra

včera 14:25

Sháním nějaký pěkný potah na postel pro děti, nikde nemohu žádný sehnat.

Neregistrovaná/ý - Erika

včera 13:54

poradí mi někdo kvalitné kuchyňské nože, mačety a přislušenství na sushi?

Neregistrovaná/ý - Tomáš

včera 11:56

Máte někdo zkušenosti s realitní kanceláří z Brna? poradíte mi přes koho v Brně prodávat byt?

Neregistrovaná/ý - Lenka

včera 11:15

Od koho máte doma dodáván plyn a elektřinu? poradíte mi od koho se to nejvíc vyplatí?

Neregistrovaná/ý - Tonda

7. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Karel | 5. 12. 2018
Co jsem se díval, tak jsem ji nikde jinde levněji nenašel, nevíte jak dlouho trvá než to přijde domů?

Po tom co jsem to objednal, tak jsem to měl za dva dny na doma, takže mají rychlé odeslání a vyřízení objednávky.

Neregistrovaná/ý - Marek

5. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Vojta | 3. 12. 2018
Opravdu? jak probíhal prodej? musí se jít na pobočku? nebo jim stačí jen zavolat?

Stačí jim zavolat a domluvíte si schůzku s realitním makléřem přímo v bytě nebo domě, který chcete prodávat.

Neregistrovaná/ý - Karel

5. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Tonda | 2. 12. 2018
Já jsem koupil kamerou schovanou v hodinách z eshopu https://www.1obchod.com/ mají hodně i jiné špionážní techniky.

Co jsem se díval, tak jsem ji nikde jinde levněji nenašel, nevíte jak dlouho trvá než to přijde domů?

Neregistrovaná/ý - Lenka

4. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Lucie | 3. 12. 2018
prosím tě, ten úvěr od Modré pyramidy je jenom na rekonstrukci, nebo se tím muže financovat třeba i stavba sklepa a garaže? Nevíš jak to je?

mít finance, zařídila bych si to jinak. Tohle se mi moc nelíbí. Plánujeme rekonstrukci kuchyne(na jaro), počítám s tím, že to bude stát pěkné peníze . Taky si na to budeme pujčovat od teto společnosti,

Neregistrovaná/ý - Lucie

3. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Anička | 3. 12. 2018
kde jste si brali úvěr a za jakých podmínek?

prosím tě, ten úvěr od Modré pyramidy je jenom na rekonstrukci, nebo se tím muže financovat třeba i stavba sklepa a garaže? Nevíš jak to je?

Neregistrovaná/ý - Vojta

3. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Marek | 2. 12. 2018
Já mohu v Praze doporučit realitní kancelář Edoxreality, která mi dokázala prodat dům za 14 dnů.

Opravdu? jak probíhal prodej? musí se jít na pobočku? nebo jim stačí jen zavolat?

Neregistrovaná/ý - Anička

3. 12. 2018

kde jste si brali úvěr a za jakých podmínek?

Neregistrovaná/ý - Soňa

3. 12. 2018

No já si teda nedovedu předtavit že bych všechno umívala jarem, ten mi přijde na všechno naprosto nevhodný :/

Neregistrovaná/ý - Petra

2. 12. 2018

Našla bych tu někoho kdo si nechal do bytu dělat vestavěné skříně a byl s prací spokojený ? Byla bych ráda za nějaké doporučení případně tip po jaké firmě se poohlídnout.

Neregistrovaná/ý - Marek

2. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Vojta | 2. 12. 2018
Poradíte mi prosím dobrou a rychlou realitní kancelář z Prahy? máte někdo zkušenosti?

Já mohu v Praze doporučit realitní kancelář Edoxreality, která mi dokázala prodat dům za 14 dnů.

Neregistrovaná/ý - Vojta

2. 12. 2018

Poradíte mi prosím dobrou a rychlou realitní kancelář z Prahy? máte někdo zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Tonda

2. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Karel | 1. 12. 2018
Dobrý den, potřeboval bych si doma někde umístit skrytou kameru, nejlépe s přenášením přes wi-fi, poradíte mi prosím?

Já jsem koupil kamerou schovanou v hodinách z eshopu https://www.1obchod.com/ mají hodně i jiné špionážní techniky.

Neregistrovaná/ý - Tonda

2. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Karel | 1. 12. 2018
Dobrý den, potřeboval bych si doma někde umístit skrytou kameru, nejlépe s přenášením přes wi-fi, poradíte mi prosím?

Neregistrovaná/ý - Jana

2. 12. 2018

K Vánocům jsem si nadělili novou kuchyň a našla jsem super obchod s nádobím a vychytávkama do kuchyně. Jestli hledáte kvalitní věci můžu doporučit www.kulina.cz :)

Neregistrovaná/ý - Monika

1. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Lilka | 30. 11. 2018
Jaké přípravky doma používáte ? Máte nějaké spešl nebo berete jako moje sestra na všechno jar ?

já používám ecover, mají spoustu přípravků rozdělené tak jako jsou ty klasické na podlahu, trouby, okna apod. akorát je u nich jiné složení, jsou šetrnější a bez chemie, můžu ti tu nechat odkaz kdyby tě to zaujalo www.alpik.cz/?q=%C4%8Dist%C3%ADc%C3%AD%20p%C5%99%C3%ADpravky

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Krkovice se sušenýma hříbkama

Krkovice se sušenýma hříbkama

7 hlasů
1h a 30min 882 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapečené brambory s cuketou

21 hlasů
60min 361kJ 68 Kč

Jeden z mnoha receptů na zapečené brambory, tentokrát ...

Fenyklová polévka

11 hlasů
45min 779kJ 110 Kč

Zimní polévka z fenyklu s česnekem.

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete naladěni spíše pragmaticky a jen tak něco vás nerozhodí. Na vše budete koukat se specifickým nadhledem. Okolí vás možná bude obviňovat ze lhostejnosti, vy však víte, že s jistými věcmi se nemá cenu stresovat, neboť je neovlivn&iac...

Více