Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Můj domov

Redaktorka.Petra 23. 05. 2011

Stavíte, probíhá u vás rekonstrukce? Nebo jste si jen pořídila hezké nové křeslo nebo úžasné nové povlečení nebo pěknou kytku do obývacího pokoje. Pochlubte se ostatním, jak zkrášlujete svůj domov vy!

Neregistrovaná/ý - Strejčková

včera 23:45

Neregistrovaná/ý - Mirka | 10.10.2018
A domluva snimi například ohledně výnosu, byla vpohodě? ..Já totiž zažila u jiné firmy, že jsem si objednala koberec a s výnosem byl strašný problém

S výnosem nebyl problém, dohodla jsem se na něm už při objednání. Pán co přivezl nábytek byl moc milý a ochotný

Neregistrovaná/ý - Milada

včera 23:15

Neregistrovaná/ý - Alice | 09.10.2018
A který plastik vám tu dělá tu liposukci?

Chodím k panu Pilkovi, je vždy velmi ochotný a vše mi pokaždé trpělivě vysvětlil

Neregistrovaná/ý - Andrejka

13.10.2018

Majki636 | 24.09.2018
Mohla bych poprosit o doporučení kvalitních eko čistícíh přípravků ? Malá je alergik, takže tu chemii musím co nejvíce eliminovat.

Já doma používám tady ty přípravky www.alpik.cz/?q=ecover a jsem spokojená .. taky jsem je kupovala kvůli dětem protože předtím jsem používala na dezinfekci savo a jiné a to není to pravé do prostředí kde jsou děti a strkají všechno do pusy

Neregistrovaná/ý - Mirka

10.10.2018

Neregistrovaná/ý - Strejčková | 06.10.2018
Mirko já můžu doporučit, kupovala sem tady nábytek před několika měsíci a byla sem spokojená

A domluva snimi například ohledně výnosu, byla vpohodě? ..Já totiž zažila u jiné firmy, že jsem si objednala koberec a s výnosem byl strašný problém

Neregistrovaná/ý - Alice

09.10.2018

Neregistrovaná/ý - Milada | 05.10.2018
Chodím na tuto kliniku na liposukci. Všichni se tu ke mě vždycky chovají velmi příjemě, já sem chodím moc ráda

A který plastik vám tu dělá tu liposukci?

Neregistrovaná/ý - Strejčková

06.10.2018

Neregistrovaná/ý - Mirka | 30.09.2018
Objednával někdo tady nábytek? https://sedacky-nabytek.cz/ zaujaly mě ceny

Mirko já můžu doporučit, kupovala sem tady nábytek před několika měsíci a byla sem spokojená

Neregistrovaná/ý - Milada

05.10.2018

Neregistrovaná/ý - Alice | 01.10.2018
Pořídili sme s manželem nový dům a ted bych ráda novou sebe.. jaký máte názor na plastické operace? A zkušenost s plastikou tady někdo má ? https://www.aesthevita.cz/

Chodím na tuto kliniku na liposukci. Všichni se tu ke mě vždycky chovají velmi příjemě, já sem chodím moc ráda

Neregistrovaná/ý - Alice

01.10.2018

Pořídili sme s manželem nový dům a ted bych ráda novou sebe.. jaký máte názor na plastické operace? A zkušenost s plastikou tady někdo má ? https://www.aesthevita.cz/

Neregistrovaná/ý - Mirka

30.09.2018

Objednával někdo tady nábytek? https://sedacky-nabytek.cz/ zaujaly mě ceny

Neregistrovaná/ý - Máňa

25.09.2018

Neregistrovaná/ý - Janica | 24.09.2018
Jestli ti mohu poradit tak kup dětem penovepuzzle.Máme je doma už delší dobu na doporučení naší sousedky a jsou pořád jako nové a nepoužité.

Naše děti je dostaly k narozkám od babičky a jsou velmi spokojené.

Mohla bych poprosit o doporučení kvalitních eko čistícíh přípravků ? Malá je alergik, takže tu chemii musím co nejvíce eliminovat.

Neregistrovaná/ý - Janica

24.09.2018

Neregistrovaná/ý - Irena | 19.09.2018
Zdarec, nevím co mám dětem koupit na podlahu do pokojíčku aby to nestudilo do nohou a neklouzalo.Myslím, že plovoucí podlaha není ideální pro malé děti na hraní.

Jestli ti mohu poradit tak kup dětem penovepuzzle.Máme je doma už delší dobu na doporučení naší sousedky a jsou pořád jako nové a nepoužité.

Neregistrovaná/ý - Nataša

21.09.2018

přímou ne, ale mrkni sem, našla sjem takovou kalkulačku a třeba ti to pomuže.Nabídku mají opravdu pěknou. https://www.modrapyramida.cz/produkty/financovani-bydleni/male-a-stredni-uvery/rychlouver-na-lepsi-bydleni

Neregistrovaná/ý - Irena

19.09.2018

Zdarec, nevím co mám dětem koupit na podlahu do pokojíčku aby to nestudilo do nohou a neklouzalo.Myslím, že plovoucí podlaha není ideální pro malé děti na hraní.

Neregistrovaná/ý - Vlastička

19.09.2018

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 19.09.2018
nezkoušela jsi Mordou pyramidu? Jsu známý tím, že poskytuji uvěry na rekonstrukce. Zkus mrknou jejích stránky

aha, no znám je, slyšela jsem o nich, ale vůbec mě nenapadlo se tam podívát. Máš s nimi nějakou zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Kateřina

19.09.2018

Neregistrovaná/ý - Vlastička | 19.09.2018
holky, píšu o radu. S manželem bydlíme ve 2kk, byt máme po babičce a rádi bychom rekonstrukci kuchyně a koupelny. Jenže problém je ve financích. Věděl by mi někdo poradit hodně výhodný úvěr kterým by se dala tahle rekonstrukce financovat? Děkuji

nezkoušela jsi Mordou pyramidu? Jsu známý tím, že poskytuji uvěry na rekonstrukce. Zkus mrknou jejích stránky

Neregistrovaná/ý - Vlastička

19.09.2018

holky, píšu o radu. S manželem bydlíme ve 2kk, byt máme po babičce a rádi bychom rekonstrukci kuchyně a koupelny. Jenže problém je ve financích. Věděl by mi někdo poradit hodně výhodný úvěr kterým by se dala tahle rekonstrukce financovat? Děkuji

Neregistrovaná/ý - Pavča

27.06.2018

Ano, právě nad 4K jsme také uvažovali. A už jsme jednou Oravy doma taky měli dříve, tak bych u toho i zůstala.

Neregistrovaná/ý - Lilča

22.06.2018

Neregistrovaná/ý - Pavča | 21.06.2018
A televizi této značky náhodou nemáte?

Máme docela i krátce. :) Vybírali jsme už něco lepšího v kvalitě obrazu, aby nám stačilo na delší dobu. Se 4K máme tuto https://www.alza.cz/50-orava-lt-1397-d5296519.htm A úhlopříčka je 127 cm. Kouká se na tom krásně na dokumenty a nové filmy v pěkné kvalitě.

Neregistrovaná/ý - Pavča

21.06.2018

Neregistrovaná/ý - Lilča | 12.06.2018
Koukni na spotřebiče Orava, jak ti padnou do oka. Máme doma 3 různé a šlapou jak mají.

A televizi této značky náhodou nemáte?

Přivítejte podzim s naším speciálem Zdravé dítě

Krůtí nudličky s okurkou

Krůtí nudličky s okurkou

11 hlasů
55min 623 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bramborový koláč

10 hlasů
1h a 20min 534kJ 70 Kč

Strouhané brambory zapečené s vejci.

Pestrý těstovinový salát

3 hlasy
50min 666kJ 60 Kč

Těstovinový salát se zeleninou.

Poradny

Jak dlouho musí být klíště přisáto, aby došlo k nákaze?

Dobrý den, Děkuji za Váš dotaz. K nákaze virem klíšťové encefalitidy může dojít už za dvě hodiny... Více

Jaká jsou rizika v případě očkování dětí?

Dobrý den, Děkuji za Váš dotaz. Očkování proti klíšťové ecefalitidě u dětí je prověřené již desí... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více