Diskuse na téma Můj domov

23. 05. 2011 | Hypotéka

Stavíte, probíhá u vás rekonstrukce? Nebo jste si jen pořídila hezké nové křeslo nebo úžasné nové povlečení nebo pěknou kytku do obývacího pokoje. Pochlubte se ostatním, jak zkrášlujete svůj domov vy!

Dita 09.06.2018

Ahoj v létě mě čeká rekonstrukce kuchyně a manžel chce dávat vinylovou podlahu.Máte s ní někdo zkušenosti?

Irena Dita 11.06.2018

Určitě bych ti doporučila vinyl.Je kvalitnější než plovoučka a nestudí do noh.Manžel našel dobré recenze na firmu www.fatra.cz a musím říct,že je to opravdu tým profesionálů.

Kamila Irena 19.06.2018

Hele já viděla vinylovou podlahu u kamarádky a také ji budu brzo dávat k nám do domu.

Olga Kamila 20.06.2018

Já jsem si ji nechala dělat minulé léto.Měla jsem plovoucí podlahu a ta byla pěkně studená a ještě poškrabaná.To se o vinylu nedá vůbec říct.Nemusíš po něm ani chodit v papučích jelikož vede hezky teplo oproti té ploucí podlaze.

Pavča 08.06.2018

Holky, podělte se zkušenosti s domácími spotřebiči. Budeme vybavovat nově byt, a za pár týdnů budeme vybírat už i spotřebiče. Kromě ceny se chci víc zaměřit na značky, na jejich spolehlivost. :o)

Lilča Pavča 12.06.2018

Koukni na spotřebiče Orava, jak ti padnou do oka. Máme doma 3 různé a šlapou jak mají.

Pavča Lilča 21.06.2018

A televizi této značky náhodou nemáte?

Lilča Pavča 22.06.2018

Máme docela i krátce. :) Vybírali jsme už něco lepšího v kvalitě obrazu, aby nám stačilo na delší dobu. Se 4K máme tuto https://www.alza.cz/50-orava-lt-1397-d5296519.htm A úhlopříčka je 127 cm. Kouká se na tom krásně na dokumenty a nové filmy v pěkné kvalitě.

Laugher 08.01.2017

My už máme po rekonstrukci bytu

Ivka 07.12.2016

Ahojky, možná je to hloupé, ale já se chystám koupit své drahé silnější polovičce novou matraci, neb ta jeho strašně vrže - známa mi doporučila tento web http://www.kvalitni-matrace.eu/ a já jen zírám na to množství druhů, máte někdo zkušenosti s nákupem matrace - studená pěna, kokosové vlákno - jsem vedle jak ta jedle

moravačkaaja-17 Ivka 08.12.2016

My když jsme kupovaly matrace,tak spolu.Podle mě je to nejlepší protože si je můžete tzv. osahat.

Petra 06.12.2016

Jj, bytové doplňky jsou jistě v hledáčku každé ženy, hlavně na Vánoce. Já si teď pořídila luxusní svícny na svíčky.

Manka 29.11.2016

my jsme si jako vychytávku do domu koupili tu houpačku pro miminka, můj to nainstaloval i s lanem pěkně k pracovnímu stolu, takže houpeme a ještě pracujeme a dítš usníná - výborně praktické! navíc k uchycení stačí jen navrtat do stropu nebo někam zavěsit!

Simona 25.11.2016

My jsme si koupili novou sedačku. Je moderní od Design Outletu, tak budeme mít alespoň Vánoce po novém. Moc se těším, jak si ji přes svátky užiju. Teď vybírám nějaké bytové doplňky, jako jsou lustry a vázičky.

Denisa Simona 12.12.2016

Já si teď na sedačku koupila nové polštářky, tak dobrý! Je to změna, jak kdyby byl celý obyvák nový...www.designoutlet.cz/pleteny-vlneny-polstar-angle-50-cm. Jsou takové veselé a hlavně dětem se obzvlášť líbí!

Alča 21.11.2016

Pěkně zdravííím:-) Chci pronajmout byt a sháním seriozní a spolehlivou realitní kancelář, doporučíte mi někdo nějakou? Prosím pište mi jen vlastní zkušenosti:-)

Eva Alča 24.11.2016

Moje vlastní a výborná zkušenost je s touto http://www.coloseumreality.cz/

Eliska 09.11.2016

Holky, jaky nazor mate na mntovane domy a jakeho materialu??

Petra 01.11.2016

Zařizujeme domeček, tak jsme lítali z jedné prodejny do druhé. Zjišťuji, že je to úmorné, tak nakonec spoustu věcí kupujeme přes net. Dobrý tip na doplňky do bytu i na nábytek je na www.designoutlet.cz. Nějaký nábytek jsme koupili i ve Scontu.

Jitka Petra 18.11.2016

My od Design Outletu máme už půl domácnosti. Nemám ráda, když je to mix různých stylů. Líbí se mi sladěnost a moderní provedení!

Tereza Jitka 21.11.2016

A je ten nábytek odtud stejně tak kvalitní, jako hezký ?! :-)

Jitka Tereza 23.11.2016

Je stejně tak kvalitní jako krásný.! Můžeš být klidná! Je to výhra!

Tereza Jitka 23.11.2016

Díky moc :) právě o těch stránkách slyším poprvé, ale moc se mi tam ty věci líbí. Tak pak určitě něco vyzkouším :)

Lenka Tereza 24.11.2016

Přesně jak píše Jitka. Taky tam nakupuju a ráda :)

Lada Lenka 24.11.2016

Bude se jistě hodit jako inspirace na dárek k Vánocům....;-)

Lenka Lada 26.11.2016

To určitě, já když tam koupila kamarádce dárek k narozeninám, tak měl obrovský úspěch.

Milda 30.09.2016

My scháníme kotvení termoizolací plochých střech.Doporučíte firmu v okolí Brna?

Dan Milda 29.10.2016

my jsme brali od firmy topkraft (www.topkraft.cz)... a maximální spokojenost, doteď jsme tedy s výběrem štěstí neměli, je to podle mě poměrně nová oblast...

Hana 25.08.2016

Ahoj holky, ja jsem premyslela s manzelem o nejakem nizkoenergetickem domecku nevite o nejake firme ktera ma nejakou nabidku na webu? diky

Jitka Hana 29.08.2016

ahoj mrkni na http://www.abakon.cz/ delaji i drevostavby v zakladu postavit domek trva tak 5-6 mesicu asi :-) a delaji i vytapene podlahy a ruzne jine dobre veci se kt omu domku hodi mit :-)

Hana Jitka 30.08.2016

Aha dekuji moc :-) uz jsem sedivala s manzelem a moc se nam to libi tak je zkontatujeme a uvidime co nam bude doporuceno a co vybreme

kainy Hana 01.09.2016

Za mě RD Rýmařov, zkuste mrknout na jejich stránky, v domečku bydlíme za pár dnů rok. Perfektní přístup všech lidí z RD se kterými jsme se setkali.;-)

kainy Hana 01.09.2016

Za mě RD Rýmařov, zkuste mrknout na jejich stránky, v domečku bydlíme za pár dnů rok. Perfektní přístup všech lidí z RD se kterými jsme se setkali.;-)

Mikeš 22.08.2016

Můžete mi v Brně doporučit dobrou realitku?

Zuzana Mikeš 24.08.2016

V Brně je spousta realitek, já mám zkušenost s touhle http://www.coloseumreality.cz/realitni-kancelar-brno-kvetna-1/#kat-menu

Mikeš Zuzana 07.09.2016

Vy máte zkušenost konkrétně s touto pobočkou v Brně? Jinak mockrát děkuji za doporučení, prostuduji jejich stránky

Zuzana Mikeš 11.09.2016

Dobrý den:) Ano konkrétně s touto pobočkou v brně a za sebe můžu doporučit

Veronika Zuzana 24.09.2016

Ahoj, přes Brněnskou pobočku coloseum jsem kupovala dům na Brně-venkově a můžu velmi doporučit.Strašně příjemný a ochotný realitní makléř mi byl k dispozici,dobře poradil a hlavně byl neustále k dispozici

filomena 21.08.2016

Kupovala bych furt něco, ale není už kam dávat *1*

Linda 05.08.2016

Dámy, necháváte u vás doma čistit i kusové koberce? A nebo to zkoušíte vlastními silami? Máme doma dražší a mám docela obavy se do toho pouštět sama. :D :-)

Petra Linda 17.08.2016

Doma už to nezkouším, minule to nedopadlo podle očekávání a stálo mě to akorát tak nervy. :D :D Takže už je nosím do odborné firmy. Je v Praze, takže toho využívám, když mám možnost.

blanche Petra 18.08.2016

peru jen ručně,rýžákem.Nemáme moc koberců,tak mi přišlo zbytečné si na to někoho volat.

Linda Petra 20.08.2016

A jak ta firma o které píšeš jmenuje? :) A kde ji v Praze můžu najít?

Petra Linda 23.08.2016

Tady je přímo kontakt http://interdesign.cz/_c27_l6_p138101_/art.aspx Firma je v Praze.

Vanessa 01.07.2016

Zdravím, hledám slečnu petru co psala o firě abakon. Hledala jsem ji na netu, je tohle ona? www.abakon.cz

Petra Vanessa 02.07.2016

Ahoj jo jo je to ona, Dobře jsi to našla.

Petra Petra 30.07.2016

Ahoj divala jsem se že máte zkušenosti s Abakonem, uvažujeme že taé využijeme jejich služeb. jaká je komunikace s firmou?

Peťa Petra 31.07.2016

Výborná, byli jsme moc spokojenní, celá realizace porjektu byla s námi projednávaná.

Petra Peťa 03.08.2016

A jak to celé probíhalo s Abakonem??

Anna Petra 09.08.2016

My mame s abakonem take postaveny domecek, dobre to bylo hlavne v tom ze opravdu za 3 mesice jsme jiz mohli zacit bydlet v novem. :) navic skvela domluva a komunikace

Petra 24.06.2016

My jsme si vybrali nový dům až po 2 letech hledání. Bylo to naštěstí bez realitky, tak jsme ušetřili. Teď ho vybavujeme bytovými doplňky a když se tak na to dívám, moc pěkné věci mají na Design Outletu. Rozhodla jsem se pro lustry a nábytek do ložnice. Teď jen, jak s dopravou?

Božena Petra 26.06.2016

I dopravu zařídí spolehlivě. Mám kladnou zkušenost! Brali jsme celou ložnici a přivezli to bez potíží!

Vanesa 13.06.2016

Taky by sme si rádi nechali postavit rodinný domek. pořád přemýšlme ale podle čeho si vybrat firmu. Máte někdo zkušenosti jak to celé probíhá?

Petra Vanesa 14.06.2016

Ahoj a odkud ste? Pokud jste z moravskoslezkého kraje tak máte vyhráno, známí si loni nechavli stavět domek jednou firmou a byli moc spokojeni, schválili si to. Shválně se zeptám jak se jmenovala.

Vanesa Petra 15.06.2016

To by mě moc zajímalo a mohla by ste mi rovnou ají na ně poslat odkaz, nebo nějaký kontakt?

Petra Vanesa 23.06.2016

Jmenovali se Abakon. Na ten kontakt se tedy ještě zeptám. když tak to zkuste přes google

Tom 25.05.2016

Prodával/kupoval jste někdo dům nebo byt přes tuto realitku http://www.coloseumreality.cz/ ? Jak jste byli spokojení? Rozhodujeme se s manželkou kterou vybrat

smékalka 28.12.2015

Jakou nebankovní společnost nejlépe zvolit jestliže mám záznam v registru? zaujalo mne vataonline, ale nejsem si jistá jestli mám u nich šanci na půjčku :(

věrka smékalka 25.02.2016

Normálně bych si požádala přes stránky o půjčku,v podmínkách není že by měl být záznam v registru problém a za zkoušku nikdo nic nedá.Já mám snimi výbornou zkušenost a dá se snima dobře komunikovat


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:23
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:34

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat