Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

Zuzinulka 23. 08. 2015

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Neregistrovaná/ý - Nela

29. 5. 2019

Ano jsme i s firmou co nam domecek postavila. Rozdil je asi především v rychlosti vystavby a také v tom ze drevostavby jsou nizkoenergeticke.

Neregistrovaná/ý - Barbora

27. 5. 2019

A se stavbkou jako takovou jste spokojeni, v cem je to lepsi nez zdeny dům?

27. 5. 2019

https://www.bety.cz/diskuse/7821/Rychla-stavba

Neregistrovaná/ý - Nela

14. 5. 2019

My v nizkoenergetickem dome bydlime a rozhodne bych nemenila! Zajima te něco?

9. 5. 2019

Jake je bydleni v takovem domecku? Vyplati se?

Neregistrovaná/ý - Šárka

3. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Ebi | 3. 3. 2019
Osobně jsem spokojená jak s cenou u Kružíka tak s kvalitou, s manželem sme tady garážová vrata nechali dělat vloni a po zkušenosti už bych se na jinou firmu ani neobrátila

Já sem osobně s Kružíkem taky moc spokojená. Nejen s kvalitou vrat které od nich máme, ale také že když bylo potřeba tak mi dokázali poradit a pomoct

Neregistrovaná/ý - Stáňa

4. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Hanová | 9. 2. 2019
Nechávali sme si od nich kuchyni na míru a osobně nemám co vytknout. Byli velmi ochotní. Vypracovali nám 3D vizualizaci, potom sme se domluvili na termínu kdy přijdou k nám domů kuchyni zaměřit, jinak dovezli až domů včetně výnosu a montáže, já můžu jenom doporučit

Taky mám moc dobrou zkušenos s nábytkem ze Sconta

Neregistrovaná/ý - Ebi

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Lukáš | 4. 2. 2019
Od jaké firmy ste si kdo nechal namontovat garážová vrata??? Máte zkušenost s vraty odtud? https://www.kruzik.cz/

Osobně jsem spokojená jak s cenou u Kružíka tak s kvalitou, s manželem sme tady garážová vrata nechali dělat vloni a po zkušenosti už bych se na jinou firmu ani neobrátila

Neregistrovaná/ý - Petra

11. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Hanová | 9. 2. 2019
Nechávali sme si od nich kuchyni na míru a osobně nemám co vytknout. Byli velmi ochotní. Vypracovali nám 3D vizualizaci, potom sme se domluvili na termínu kdy přijdou k nám domů kuchyni zaměřit, jinak dovezli až domů včetně výnosu a montáže, já můžu jenom doporučit

A tu kuchyni jste teda objednávala v eshopu nebo vybírala přímo na prodejně ?

Neregistrovaná/ý - Hanová

9. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 7. 2. 2019
Máte doma nábytek z tohoto eshopu? https://www.sconto.cz/

Neregistrovaná/ý - Petra

7. 2. 2019

Máte doma nábytek z tohoto eshopu? https://www.sconto.cz/

Neregistrovaná/ý - Lukáš

4. 2. 2019

Od jaké firmy ste si kdo nechal namontovat garážová vrata??? Máte zkušenost s vraty odtud? https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Zděnka

3. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 31. 1. 2019
A přišlo vám všechno v neporušeném stavu?

Jo to přišlo všechno vpořádku, nenašla sem ani škrábnutí měli to moc dobře zablené

Neregistrovaná/ý - Jiřina

31. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Zděnka | 27. 1. 2019
Objednávala jsem ted naposledy zrovna v eshopu, ale už sem kdysi kupovala i na prodejně psací stůl a nemůžu nic vytknout všechno super:)

A přišlo vám všechno v neporušeném stavu?

Neregistrovaná/ý - Jašová

30. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Vrabcová | 26. 1. 2019
Aha děkuji moc,... i na prodejnách je výběr...ale nakonec sem se rozhodla že objednám

Objednala sem přes sedačky-nábytek sedačku s docela velkou slevou, za mě také vynikající zkušenost s tímto eshopem.

27. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 25. 1. 2019
A kupovala ste na prodejně nebo přímo objednávala z eshopu?

Objednávala jsem ted naposledy zrovna v eshopu, ale už sem kdysi kupovala i na prodejně psací stůl a nemůžu nic vytknout všechno super:)

Neregistrovaná/ý - Vrabcová

26. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 22. 1. 2019
Když si na stránce sedačy-nábytek vlevo dáte prodejna Praha, nebo prodejna Ostrava, tak vám vyjede nábytek který je na té prodejně

Aha děkuji moc,... i na prodejnách je výběr...ale nakonec sem se rozhodla že objednám

Neregistrovaná/ý - Jiřina

25. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Zděnka | 22. 1. 2019
Kupovala sem ve scontu postel. Přivezl ji moc ochotný pán a pomohl mi s výnosem. Manžel zrovna nebyl doma tak mi to hodně pomohlo

A kupovala ste na prodejně nebo přímo objednávala z eshopu?

22. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 20. 1. 2019
Kupujete nábytek ve scontu? Máte dobrou zkušenost?

Kupovala sem ve scontu postel. Přivezl ji moc ochotný pán a pomohl mi s výnosem. Manžel zrovna nebyl doma tak mi to hodně pomohlo

Neregistrovaná/ý - Gábina

22. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Vrabcová | 19. 1. 2019
Děkuji tak to vám přišel docela rychle. A zboží vystavené na prodejně je všechno jako v eshopu?

Když si na stránce sedačy-nábytek vlevo dáte prodejna Praha, nebo prodejna Ostrava, tak vám vyjede nábytek který je na té prodejně

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Placičky z mrkve

Placičky z mrkve

11 hlasů
40min 609 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Telecí maso s karotkou

10 hlasů
1h a 35min 606kJ 240 Kč

Jemné telecí maso s karotkou a hráškem.

Salát z brokolice

12 hlasů
25min 608kJ 85 Kč

Rychlý a snadný salát z brokolice a jablek.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více