Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

Zuzinulka 23. 08. 2015

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Neregistrovaná/ý - Jiřina

20.01.2019

Kupujete nábytek ve scontu? Máte dobrou zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Vrabcová

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 13.01.2019
Prodejnu mají v Praze a v Ostravě. Víc jak tři týdny sme nečekali

Děkuji tak to vám přišel docela rychle. A zboží vystavené na prodejně je všechno jako v eshopu?

Neregistrovaná/ý - Tomas

16.01.2019

Neregistrovaná/ý - Igor | 13.01.2019
Která realitní kancelář to byla?

Byla to realitní kancelář www.edoxreality.cz, snaží se aby měl klient co nejmenší starosti s prodejem, navíc i nabízí okamžitý odkup nemovitosti.

Neregistrovaná/ý - Gábina

13.01.2019

Neregistrovaná/ý - Vrabcová | 08.01.2019
Gábino a za jak dlouho vám nábytek odtud přišel? a je i prodejna?

Prodejnu mají v Praze a v Ostravě. Víc jak tři týdny sme nečekali

Neregistrovaná/ý - Igor

13.01.2019

Neregistrovaná/ý - Tomas | 10.01.2019
Já jsem v Praze narazil na realitní kancelář, která ještě před prodejem nemovitosti vyplácí zálohu.

Která realitní kancelář to byla?

Neregistrovaná/ý - Tomas

10.01.2019

Neregistrovaná/ý - Igor | 08.01.2019
Máte prosím někdo zkušenosti s prodejem domu v Praze? doporučíte mi prosím někdo schopnou realitní kancelář?

Já jsem v Praze narazil na realitní kancelář, která ještě před prodejem nemovitosti vyplácí zálohu.

Neregistrovaná/ý - Vrabcová

08.01.2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 06.01.2019
My sme řešili nábytek nákupem na Sedačky-nábytek. Sehnali sme tu všechno co sme chtěli a hlavně sme kvůli tomu nemuseli utratit majlant

Gábino a za jak dlouho vám nábytek odtud přišel? a je i prodejna?

Neregistrovaná/ý - Igor

08.01.2019

Máte prosím někdo zkušenosti s prodejem domu v Praze? doporučíte mi prosím někdo schopnou realitní kancelář?

Neregistrovaná/ý - Gábina

06.01.2019

My sme řešili nábytek nákupem na Sedačky-nábytek. Sehnali sme tu všechno co sme chtěli a hlavně sme kvůli tomu nemuseli utratit majlant

Neregistrovaná/ý - Alojzie

03.01.2019

taky jsme stavěli a řešili nábytek. Když jsme si koupili novou sedačku, poradili nám impregnaci a tu nám udělali tady. Takže kdo má děti,doporučuji https://www.mistrkuze.cz/sluzby

Neregistrovaná/ý - Salonka

25.12.2018

jaké kuchyne jsou ted moderni? Luxusné, nebo rustikální? Jakou doma máte a kde jste si ji nechali dělat? Na kolik vás vyšla?

Neregistrovaná/ý - Shely

28.11.2018

Děkuji za doporučení na tu firmu Kružík... jaký typ žaluzií je možné nechat si od nich namontovat?

Neregistrovaná/ý - Kim

26.11.2018

Neregistrovaná/ý - Táňa | 08.11.2018
Od této firmy máme namontované předokení žaluzie na domě a zkušenost snimi bezvadná

Táni já mám s Kružík firmou taky moc dobrou zkušenost. Při jednání dodrželi vše na čem jsme se domluvili. Obrátila bych se na ně kdykoliv příště určitě znovu

Neregistrovaná/ý - Marcela

21.11.2018

poradíte někdo dobrou, velkou a pěknou kuchynskou linku? Kde se dá koupit opravdu kvalitní kuchyne?

Neregistrovaná/ý - Táňa

20.11.2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 16.11.2018
Domluva např. na termínu byla také dobrá?.. Stále váháme na kterou firmu se obrátit

Neměli sme snimi jediný problém

Neregistrovaná/ý - Hanka

16.11.2018

Neregistrovaná/ý - Táňa | 08.11.2018
Od této firmy máme namontované předokení žaluzie na domě a zkušenost snimi bezvadná

Domluva např. na termínu byla také dobrá?.. Stále váháme na kterou firmu se obrátit

Neregistrovaná/ý - Táňa

08.11.2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 30.10.2018
Koupili sme s manželem nový dům a rádi bychom nová garážová vrata. S touto firmou máte zkušenost? https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Hanka

30.10.2018

Koupili sme s manželem nový dům a rádi bychom nová garážová vrata. S touto firmou máte zkušenost? https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Anabela

30.10.2018

holky, poradíte mi? Stavíme dům a zrovna vybírám novou kuchynskou linku. Máte zkušenosti s touhle kuchynskou linkou Nebo co , jakou by jste mi doporičily? http://interiery4u.cz/kuchyne/luxusni-kuchyne/

Laugher

08.01.2017

Byty jsou v dnešní době hodně drahé

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Hovězí závitky s cibulí

Hovězí závitky s cibulí

6 hlasů
1h a 15min 635 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Filé na houbách

10 hlasů
1h a 30min 365kJ 155 Kč

Filé s dušenými houbami.

Sekaná z krůtího masa

11 hlasů
1h a 5min 647kJ 160 Kč

Sekaná se strouhanými jablky.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více