Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

23. 08. 2015 | Hypotéka

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Ilona 28.02.2016

My jsme stavěli dům loni. Nejdříve jsme nevěděli jaký jestli dřevostavbu nebo cihlu. Ale díky thermohome.cz a konzultacemi s nimi jsme se rozhodli pro dřevostavbu.

Draha Ilona 29.02.2016

Takže taky jejich spokojení zákazníci :)

Ilona Draha 29.02.2016

Ano jsme spokojení nad míru :)

Karolína 19.01.2016

My jsme s muzem vsadily na nizkoenergeticky byt a krasnou zahradkou a jsme moc spokojeni

Draha 02.01.2016

A co tepelně? Taky to máte dobrý nebo jste našli nějaké mouchy?

Martina 01.01.2016

Já bydlím v dřevostavbě už 3 roky a jsem spokojená. Jinam bych se už nestěhovala, pohodlí ve vlastním. Děti z domu, klid.

Draha 31.12.2015

Já jsem se dívala na thermohome.cz domy co mají ukázané. A teda fakt nevím který vybrat, protože všechny typy jsou dobré.

Lada 30.12.2015

U nás o těchto důležitých věcech taky rozhoduje hlavně partner. Většinou tomu víc rozumí a já na něho dám.

Lada 30.12.2015

U nás o těchto důležitých věcech taky rozhoduje hlavně partner. Většinou tomu víc rozumí a já na něho dám.

Draha 29.12.2015

Tak to je super. Já jsem právě rozhodnutá tak napůl, ale manžel se nadchnul pro dřevostavbu od těch thermohome.cz a nic jiného nechce.

Draha 29.12.2015

Tak to je super. Já jsem právě rozhodnutá tak napůl, ale manžel se nadchnul pro dřevostavbu od těch thermohome.cz a nic jiného nechce.

Lada 27.12.2015

Jsou prý úplně v pohodě. Spotřebu mají menší než měli předtím, protože si přitápí i krbem a teplo se jim krásně drží :)

Draha 22.12.2015

A jak to mají s údržbou a teplem? Nemají větší spotřebu, když je to dřevostavba?

benca 22.12.2015

pocula som , ze to byvanie sa velmi oplati

benca 22.12.2015

pocula som , ze to byvanie sa velmi oplati

Lada 18.12.2015

Já thermohome znám, stavěla s nimi sestřenice. Domek mají krásný a jsou spokojení.

Draha 17.12.2015

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo znáte thermohome.cz? My chceme asi stavět dřevostavbu, prý je to stejně v pohodě jako barák z cihel. I ohledně topení.

Petra 08.12.2015

To by jsme uplne potrebovali, doma mame rovnou dva alergicky a je to hrozne, porad se musi utirat prach a mame misto kobercu podlahy, kvuli prachu a snazsimu uklizeni

Lada Petra 22.12.2015

Petra: A tak jste nepremylslei ze by jste se do nizkoenergetickeho bytu prestehovali, Myslim ze by vas to zbavilo hodne trapeni, je tam regulovatelny vetrani a vubec čistější prostredí

Hana 25.11.2015

Hlavne jsem takove domy dobre i pro alergiky, my jsme tohle resili kvuli nasemu synovy, chteli jsem bydlet v bytecku kde se tolik neprasi a nevznikaji plisne, jako jsme tomu meli predtim v panetlaku

Marina B 19.11.2015

Ano je :-)

Tereza 10.11.2015

Tak tomu verim, alespon u te firmy jrd.cz tomu tak urcite bude

Marina B 06.11.2015

Stoji zato bydlet v takovem bytecku, to co se usetri za rok je uzasny. Vite tak kolik se da usetrit? Nekde jsem cetla ze je to az okolo 10tisic za rok a to je uz krasny

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci tohoto znamení milují drahé věci, v nichž vidí odraz svých úspěchů a za které jsou schopni utratit občas až závratné sumy peněz. A zatímco jejich okolí vrtí hlavou nad jejich domnělou rozhazovačností a Berany podezírají, že chtěj&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:53
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:52
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat