Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Recepty na oběd

Mila 14. 03. 2010

Neregistrovaná/ý - Valentina

27. 6. 2018

máme nový venkovní krb, takže grilujeme všechno co se dá. Od zeleniny, až po maso, syry. Mnam :)

NinaC

26. 3. 2017

Nevaří některá z vás polévku Pho ? Ráda bych vyzkoušela nějaký dobrý recept.

Neregistrovaná/ý - Renatka

1. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 27. 2. 2017
Jak se můžu stát kuchtíkem na tom mnamu? Docela dost mě baví vařit a ráda bych své umění i předvedla

Musíte se tam přihlásit já to zatím neudělala tak přesně nevím ale ono to na stránkách navede určitě https://mnam.cz/

Neregistrovaná/ý - Petra

27. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Renatka | 22. 2. 2017
Taky mě to právě zaujalo, našla jsem to náhodou ale dost o tom uvažuju

Jak se můžu stát kuchtíkem na tom mnamu? Docela dost mě baví vařit a ráda bych své umění i předvedla

22. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Monika | 19. 2. 2017
Ahoj Renatko, plánuji se přihlásit zatím jako host, a když se mi bude líbit ráda bych to zkusila i jako kuchtík, mě to přijde skvělý nápad a moc se mi to líbí

Taky mě to právě zaujalo, našla jsem to náhodou ale dost o tom uvažuju

Neregistrovaná/ý - Monika

19. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Renatka | 16. 2. 2017
Ahojky, lidi máte někdo nějakou zkušenost s mňam.cz ?? Narazila jsem na to na internetu a vypadá to moc dobře

Ahoj Renatko, plánuji se přihlásit zatím jako host, a když se mi bude líbit ráda bych to zkusila i jako kuchtík, mě to přijde skvělý nápad a moc se mi to líbí

16. 2. 2017

Ahojky, lidi máte někdo nějakou zkušenost s mňam.cz ?? Narazila jsem na to na internetu a vypadá to moc dobře

snegurka

10. 2. 2017

Plnene papriky.

Laugher

6. 1. 2017

Nejlepší je Kuře na rajčatech

Neregistrovaná/ý - Zuzka

18. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Alča | 15. 7. 2016
dneska jsem delala zeleninovou polévku a jahodové tvarohové knedlíky a deti mely boule za usima. máme tu na prázdniny deti od sestry, tak je tu veselo.

jak delás tvar.knedlíky? co za ovoce se tam hodí?

Neregistrovaná/ý - Alča

15. 7. 2016

dneska jsem delala zeleninovou polévku a jahodové tvarohové knedlíky a deti mely boule za usima. máme tu na prázdniny deti od sestry, tak je tu veselo.

Annafive

23. 3. 2015

Ten den, kdy jsme ji přáli, tak popravdě nedala, ale minulý týden jsme tam byli a dostali jsme ochutnat, já moc popravdě vinař nejsem, ale manželovi hrozně chutnalo a mě popravdě taky.

Ty tchýně :D a dala Vám alespoň ochutnat? :) Nám třeba ty olivy hrozně chutnali a to víno není vůbec špatný nápad jako dárek pro někoho :)

Annafive

15. 3. 2015

Tak já jsem z tama objednávala. Nebo spíše my jsme objednávali, nevěděli jsme co máme dát tchýni na narozeniny, protože je to docela vážená dáma, která vyučuje na vysoké škole a potrpí si na zajímavých věcech. Navrhla jsem portské víno a ono se to jako dárek ujalo. Dokonce i tchýně byla ráda, že něco takového dostalo, což jsme koukali všichni, jak vyjevení.

Taky jsem se tam teďka nedávno dívala a opravdu se jim to tam těma potravinami rozrůstá :) Objednali jsme si z tama olivy, tak uvidíme jaké budou :)

Annafive

22. 2. 2015

Źeny, nakupujete často z internetových stránek? Hodně se to rozmohlo co se mi tak zdá poslední dobou. A to umporto.cz je docela hezká stránka.

Sandriskaa

27. 12. 2014

Já bych právě ho i měla komu dát :) Jen nejsem moc zvyklá nakupovat přes internet a už teda vůbec né potraviny nebo vína, tak mám obavu z toho objednával, ale říkám si, že možná za zkoušku by to stálo :)

Neregistrovaná/ý - Patricie

22. 12. 2014

A už jste někdy viděl, co umí Thermomix? Podívejte se na www. thermomix.cz a pak zavolejte na tel. č. mobilu 728052031

Nevařím pokaždé jen z těch stránek, ale neříkám, že nějaké recepty jsem si tam tak neoblíbila, že je opravdu používám velice často :) A ty dárkové koše mne taky zaujaly :) Jen je nemám komu na Vánoce dát :/

Jimehlavou

15. 12. 2014

Nejen o vánocích můžete vyzkoušet BRAMBOROVÝ SALÁT s avokádem. Je to zdravé, je to chutné a rychlé :). http://www.jimehlavou.cz/cz/zdrave-recepty/Recepty/Detail/id-14/index.html

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Pečená zelenina

Pečená zelenina

14 hlasů
1h a 40min 219 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bleskové těstoviny

20 hlasů
25min 758kJ 65 Kč

Připravíte je ze surovin, které máte doma a chutná več...

Restovaná telecí játra

11 hlasů
45min 582kJ 99 Kč

Připravte si telecí játra s dobrým vínem.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více