Diskuse na téma Recepty na oběd

Laugher 06.01.2017

Nejlepší je Kuře na rajčatech

Alča 15.07.2016

dneska jsem delala zeleninovou polévku a jahodové tvarohové knedlíky a deti mely boule za usima. máme tu na prázdniny deti od sestry, tak je tu veselo.

Zuzka Alča 18.07.2016

jak delás tvar.knedlíky? co za ovoce se tam hodí?

Annafive 23.03.2015

Ten den, kdy jsme ji přáli, tak popravdě nedala, ale minulý týden jsme tam byli a dostali jsme ochutnat, já moc popravdě vinař nejsem, ale manželovi hrozně chutnalo a mě popravdě taky.

Ty tchýně :D a dala Vám alespoň ochutnat? :) Nám třeba ty olivy hrozně chutnali a to víno není vůbec špatný nápad jako dárek pro někoho :)

Annafive 15.03.2015

Tak já jsem z tama objednávala. Nebo spíše my jsme objednávali, nevěděli jsme co máme dát tchýni na narozeniny, protože je to docela vážená dáma, která vyučuje na vysoké škole a potrpí si na zajímavých věcech. Navrhla jsem portské víno a ono se to jako dárek ujalo. Dokonce i tchýně byla ráda, že něco takového dostalo, což jsme koukali všichni, jak vyjevení.

Taky jsem se tam teďka nedávno dívala a opravdu se jim to tam těma potravinami rozrůstá :) Objednali jsme si z tama olivy, tak uvidíme jaké budou :)

Annafive 22.02.2015

Źeny, nakupujete často z internetových stránek? Hodně se to rozmohlo co se mi tak zdá poslední dobou. A to umporto.cz je docela hezká stránka.

Sandriskaa 27.12.2014

Já bych právě ho i měla komu dát :) Jen nejsem moc zvyklá nakupovat přes internet a už teda vůbec né potraviny nebo vína, tak mám obavu z toho objednával, ale říkám si, že možná za zkoušku by to stálo :)

Patricie 22.12.2014

A už jste někdy viděl, co umí Thermomix? Podívejte se na www. thermomix.cz a pak zavolejte na tel. č. mobilu 728052031*1**1**1**1**1*

Nevařím pokaždé jen z těch stránek, ale neříkám, že nějaké recepty jsem si tam tak neoblíbila, že je opravdu používám velice často :) A ty dárkové koše mne taky zaujaly :) Jen je nemám komu na Vánoce dát :/

Jimehlavou 15.12.2014

Nejen o vánocích můžete vyzkoušet BRAMBOROVÝ SALÁT s avokádem. Je to zdravé, je to chutné a rychlé :). http://www.jimehlavou.cz/cz/zdrave-recepty/Recepty/Detail/id-14/index.html

Sandriskaa 15.12.2014

Taky jsem se dívala na ty stránky umporto.cz a hrozně se mi tam líbí i ty sardinky a i ta treska není špatná, plus teda tedka ty Vánoční koše :) A děláš si Tatranko teda recepty z té stránky a chutnají jo? :)

marienka34 12.12.2014

Já vařím také ráda s receptynakazdyden.cz, stránka je přehledná a jsou tam samá zajímavá jídla. Myslím, že si tam každý najde, co má rád. Já si celkem oblíbila tenhle recept: https://www.receptynakazdyden.cz/recept/zazvorove-kure-s-fazolemi Mám moc ráda tyhle lehká asijská jídla. Ráda si je připravuji i doma. Navíc díky tomuhle receptu jsem i objevila supr bujony od Knorru, které teď normálně používám:-D

olča 29.11.2014

ještě jsem o takovém časáku neslyšela >:

Já znám portugalské koření, ale jinak jak se dívám, tak se dokonce dováží i kafe atd :o to úplně koukám! :o

Od té doby co jsem si začala nakupovat z Umporta suroviny z Portugalska, tak si taky vařím Portugalské jídla, recepty najdete i na těch stránkách a jsou to opravdu recepty chutné a plné vitamínů :) I potraviny se z těchto stránek oplatí objednávat :)

Janea 11.02.2014

Nějak přestávám vařit a na obědy chodím do restaurací. Naposledy to bylo Infinity Praha a super!:-O

janca0001 22.10.2013

Tak jsem začala vařit podle časopisu. Narazila jsem minulý týden na nový časopis Moje šťastná hvězda kromě ostatních dobrých rubrik tam mají i normální recepty, který v pohodě a bez stresu zvládnu uvařit i po práci a netrvá mi to celý večer. Pohoda, už jste někdo zkoušel taky podle časopisu Moje šťastná hvězda vařit? :-)

leel16 08.01.2013

Ahoj, tak u nás doma, po novoročních předsevzetích, jsme se s manželem dohodli, že budeme o jídle víc přemýšlet:-D . Manžel to vzal opravdu vážně :-D. Přinesl domů nové číslo časopisu Dieta, běhěm volna ho celý přečetl ( což jsem byla šokovaná, má přes 200 stran :-D ) a začínáme s "Antistresovým jídelníčkem " :-). A holky, kdo máte malé dětičky, doporučuju, jsou tam i tipy na svačinky, které můžou baštit s Vámi. Tedy naše malá je nejlepší hlídač, chtěla by jíst jen to, co vidí u nás :-D:-D Hmmm, takový losůsek s rizotem *4*

petra leel16 27.03.2013

vy ... kolik tu je receptu,jen samé kecy.:-P

Katka 31.12.2012

Ahoj, nemám s vařením moc zkušeností s vařením, nejradši mám rychlá jídla. Teď mám v plánu zkusit složitější hlavní chody: http://www.receptynakazdyden.cz/recepty/hlavni_chody Uklidňujeme mě, že je tu i videokuchařka.:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat