Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

Zuzinulka 23. 08. 2015

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Neregistrovaná/ý - Lada

18.12.2015

Já thermohome znám, stavěla s nimi sestřenice. Domek mají krásný a jsou spokojení.

Neregistrovaná/ý - Draha

17.12.2015

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo znáte thermohome.cz? My chceme asi stavět dřevostavbu, prý je to stejně v pohodě jako barák z cihel. I ohledně topení.

Neregistrovaná/ý - Petra

08.12.2015

To by jsme uplne potrebovali, doma mame rovnou dva alergicky a je to hrozne, porad se musi utirat prach a mame misto kobercu podlahy, kvuli prachu a snazsimu uklizeni

Neregistrovaná/ý - Hana

25.11.2015

Hlavne jsem takove domy dobre i pro alergiky, my jsme tohle resili kvuli nasemu synovy, chteli jsem bydlet v bytecku kde se tolik neprasi a nevznikaji plisne, jako jsme tomu meli predtim v panetlaku

Neregistrovaná/ý - Marina B

19.11.2015

Ano je

Neregistrovaná/ý - Tereza

10.11.2015

Tak tomu verim, alespon u te firmy jrd.cz tomu tak urcite bude

Neregistrovaná/ý - Marina B

06.11.2015

Stoji zato bydlet v takovem bytecku, to co se usetri za rok je uzasny. Vite tak kolik se da usetrit? Nekde jsem cetla ze je to az okolo 10tisic za rok a to je uz krasny

25.10.2015

Tak to je dobrý nápad

Neregistrovaná/ý - Jana

15.10.2015

Znam znam, taky premyslime za za nima zavitame aby jsme se vice dozvedeli o bytech co stavi

06.10.2015

A firmu jrd.cz znate?Hodne se zabyva pasivnimi domky

Neregistrovaná/ý - Kaculina

26.09.2015

To zni dobre, dneska je hrozny problem sehnat dobrou stavebni firmu. Kolegyne v praci je zrovna uplne nestastna, ze nemuze nikoho spolehliveho na stavbu domu sehnat.

Neregistrovaná/ý - VendaHorackova

23.09.2015

Nabízejí teď 30% slevu pro prvních 150 zákazníků, ale moc jsem se o to zatím nezajímala, takže vůbec nevím, jaké jdou podmínky pro získání a na co přesně se to vztahuje. Ale každá sleva by byla fajn

Neregistrovaná/ý - Olalala

22.09.2015

Ahoj, my jsme s domy oldar minuly rok staveli. Drevostavbu. A nemuzeme si stezovat. Ano, je to nizkoenergeticky dum a uz to, ze poskytuji 30letou zaruku, samo mluvi o tom, ze stavba je kvalitni. A jaka ma byt ta vyhodna nabidka?

Neregistrovaná/ý - Simona

21.09.2015

No a ty Domy Oldar - taky dělají nízkoenergetické domy? Nás teda čeká stavba nejdřív tak za dva roky, ale aspoň zjistím, co a jak

Neregistrovaná/ý - VendaHorackova

20.09.2015

Dobrý den, my jsme taky začali uvažovat o stavbě domečku a narazili jsme na Domy Oldar, dokonce mají teď i nějakou výhodnou nabídku, akorát já bych potřebovala sehnat nějaká doporučení, než se pro ně definitivně rozhodneme. Předem díky!

Neregistrovaná/ý - Zuzinulka

19.09.2015

No ta firma vypada vazne dobre, diky za tip, mas s nimi sama nejake zkusenosti?

Neregistrovaná/ý - Karla

25.08.2015

Me to prijde taky jako dobry napad, hlavne jejich reseni s nizkymi naklady na bydleni, na netu mi casto naskakuje reklama firmy jrd.cz co se tim zabyva

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Špagety s omáčkou ze žampionů

Špagety s omáčkou ze žampionů

26 hlasů
30min 526 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bramborová buchta

12 hlasů
1h a 50min 526kJ 95 Kč

Recept na buchtu z brambor a uzeného masa.

Telecí maso s karotkou

11 hlasů
1h a 35min 674kJ 240 Kč

Jemné telecí maso s karotkou a hráškem.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více