Diskuse na téma Nízkoenergetické domy

23. 08. 2015 | Hypotéka

Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime

Karla 25.08.2015

Me to prijde taky jako dobry napad, hlavne jejich reseni s nizkymi naklady na bydleni, na netu mi casto naskakuje reklama firmy jrd.cz co se tim zabyva

Zuzinulka 19.09.2015

No ta firma vypada vazne dobre, diky za tip, mas s nimi sama nejake zkusenosti?

VendaHorackova 20.09.2015

Dobrý den, my jsme taky začali uvažovat o stavbě domečku a narazili jsme na Domy Oldar, dokonce mají teď i nějakou výhodnou nabídku, akorát já bych potřebovala sehnat nějaká doporučení, než se pro ně definitivně rozhodneme. Předem díky!

Simona 21.09.2015

No a ty Domy Oldar - taky dělají nízkoenergetické domy? Nás teda čeká stavba nejdřív tak za dva roky, ale aspoň zjistím, co a jak:-)

Olalala 22.09.2015

Ahoj, my jsme s domy oldar minuly rok staveli. Drevostavbu. A nemuzeme si stezovat. Ano, je to nizkoenergeticky dum a uz to, ze poskytuji 30letou zaruku, samo mluvi o tom, ze stavba je kvalitni. A jaka ma byt ta vyhodna nabidka?

VendaHorackova 23.09.2015

Nabízejí teď 30% slevu pro prvních 150 zákazníků, ale moc jsem se o to zatím nezajímala, takže vůbec nevím, jaké jdou podmínky pro získání a na co přesně se to vztahuje. Ale každá sleva by byla fajn:-)

Kaculina 26.09.2015

To zni dobre, dneska je hrozny problem sehnat dobrou stavebni firmu. Kolegyne v praci je zrovna uplne nestastna, ze nemuze nikoho spolehliveho na stavbu domu sehnat.

Tereza 06.10.2015

A firmu jrd.cz znate?Hodne se zabyva pasivnimi domky

Jana 15.10.2015

Znam znam, taky premyslime za za nima zavitame aby jsme se vice dozvedeli o bytech co stavi

Tereza 25.10.2015

Tak to je dobrý nápad :-)

Marina B 06.11.2015

Stoji zato bydlet v takovem bytecku, to co se usetri za rok je uzasny. Vite tak kolik se da usetrit? Nekde jsem cetla ze je to az okolo 10tisic za rok a to je uz krasny

Tereza 10.11.2015

Tak tomu verim, alespon u te firmy jrd.cz tomu tak urcite bude

Marina B 19.11.2015

Ano je :-)

Hana 25.11.2015

Hlavne jsem takove domy dobre i pro alergiky, my jsme tohle resili kvuli nasemu synovy, chteli jsem bydlet v bytecku kde se tolik neprasi a nevznikaji plisne, jako jsme tomu meli predtim v panetlaku

Petra 08.12.2015

To by jsme uplne potrebovali, doma mame rovnou dva alergicky a je to hrozne, porad se musi utirat prach a mame misto kobercu podlahy, kvuli prachu a snazsimu uklizeni

Lada Petra 22.12.2015

Petra: A tak jste nepremylslei ze by jste se do nizkoenergetickeho bytu prestehovali, Myslim ze by vas to zbavilo hodne trapeni, je tam regulovatelny vetrani a vubec čistější prostredí

Draha 17.12.2015

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo znáte thermohome.cz? My chceme asi stavět dřevostavbu, prý je to stejně v pohodě jako barák z cihel. I ohledně topení.

Lada 18.12.2015

Já thermohome znám, stavěla s nimi sestřenice. Domek mají krásný a jsou spokojení.

benca 22.12.2015

pocula som , ze to byvanie sa velmi oplati

benca 22.12.2015

pocula som , ze to byvanie sa velmi oplati

Draha 22.12.2015

A jak to mají s údržbou a teplem? Nemají větší spotřebu, když je to dřevostavba?

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat