Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Ahoj, co si myslite o novodobem hitu, nizkoenergetickych domech ci bytech? Tenhle napad se mi moc libi a s manzelem o tom dost premyslime
Me to prijde taky jako dobry napad, hlavne jejich reseni s nizkymi naklady na bydleni, na netu mi casto naskakuje reklama firmy jrd.cz co se tim zabyva
No ta firma vypada vazne dobre, diky za tip, mas s nimi sama nejake zkusenosti?
Dobrý den, my jsme taky začali uvažovat o stavbě domečku a narazili jsme na Domy Oldar, dokonce mají teď i nějakou výhodnou nabídku, akorát já bych potřebovala sehnat nějaká doporučení, než se pro ně definitivně rozhodneme. Předem díky!
No a ty Domy Oldar - taky dělají nízkoenergetické domy? Nás teda čeká stavba nejdřív tak za dva roky, ale aspoň zjistím, co a jak:-)
Ahoj, my jsme s domy oldar minuly rok staveli. Drevostavbu. A nemuzeme si stezovat. Ano, je to nizkoenergeticky dum a uz to, ze poskytuji 30letou zaruku, samo mluvi o tom, ze stavba je kvalitni. A jaka ma byt ta vyhodna nabidka?
Nabízejí teď 30% slevu pro prvních 150 zákazníků, ale moc jsem se o to zatím nezajímala, takže vůbec nevím, jaké jdou podmínky pro získání a na co přesně se to vztahuje. Ale každá sleva by byla fajn:-)
To zni dobre, dneska je hrozny problem sehnat dobrou stavebni firmu. Kolegyne v praci je zrovna uplne nestastna, ze nemuze nikoho spolehliveho na stavbu domu sehnat.
A firmu jrd.cz znate?Hodne se zabyva pasivnimi domky
Znam znam, taky premyslime za za nima zavitame aby jsme se vice dozvedeli o bytech co stavi
Tak to je dobrý nápad :-)
Stoji zato bydlet v takovem bytecku, to co se usetri za rok je uzasny. Vite tak kolik se da usetrit? Nekde jsem cetla ze je to az okolo 10tisic za rok a to je uz krasny
Tak tomu verim, alespon u te firmy jrd.cz tomu tak urcite bude
Ano je :-)
Hlavne jsem takove domy dobre i pro alergiky, my jsme tohle resili kvuli nasemu synovy, chteli jsem bydlet v bytecku kde se tolik neprasi a nevznikaji plisne, jako jsme tomu meli predtim v panetlaku
To by jsme uplne potrebovali, doma mame rovnou dva alergicky a je to hrozne, porad se musi utirat prach a mame misto kobercu podlahy, kvuli prachu a snazsimu uklizeni
Petra: A tak jste nepremylslei ze by jste se do nizkoenergetickeho bytu prestehovali, Myslim ze by vas to zbavilo hodne trapeni, je tam regulovatelny vetrani a vubec čistější prostredí
Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo znáte thermohome.cz? My chceme asi stavět dřevostavbu, prý je to stejně v pohodě jako barák z cihel. I ohledně topení.
Já thermohome znám, stavěla s nimi sestřenice. Domek mají krásný a jsou spokojení.
pocula som , ze to byvanie sa velmi oplati
A jak to mají s údržbou a teplem? Nemají větší spotřebu, když je to dřevostavba?
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.