Diskuse na téma Barva na vlasy

Co se vám teď osvědčilo z přírodních barev na vlasy? Potřebuju barvu, která mi zakryje šediny a něco vydrží, poraďte :)

Dianadia 29.01.2022

Jak jsem si teď začala barvit vlasy sama doma, tak jsem taky hledala něco přírodnějšího, hlavně něco co nebude tak šíleně smrdět a objevila jsem barvy herbatint na Stibio. Vůbec nesmrdí a překvapivě mi perfektně zakryla šediny a barvu mám už měsíc a pořád vypadá skvěle, budu kupovat znova.

Mnada Dianadia 29.01.2022

To zní skvěle, děkuju za radu, určitě to zkusím :-)

Rita Dianadia 30.03.2022

Podle popisu to vypadá dobře, zkusím jí, díky za radu.

Dianadia Dianadia 31.03.2022

Není zač, tak hlavně aby vám taky vyhovovala.

Nikola 21.10.2022

Doporučuju používat rostlinné barvy, které neničí vlasy. Sama vím, že je potřeba si vlasy barvit často jelikož taky šedivím a konkrétně barvy khadi jsou k vlasům velmi šetrné plus i ta jejich kosmetika.

Pavla 26.12.2022

Já používám tyto přírodní barvy na vlasy https://www.khadi.cz/rostlinne-barvy-na-vlasy jsou skvělé.

Katka 10.01.2023

Barví dobře, rovnoměrně? Jak jsou přírodní, aby to dobře chytalo.

Pavla 20.01.2023

Ano dokonce dobře kryje i šediny, což mají perfektně vymyšlený svůj postup.

Katka 27.01.2023

Jaký postup? U toho se musí nějak speciálně postupovat?

Pavla 10.02.2023

Je to dobře popsané tady https://www.khadi.cz/barveni-vlasu-krok-za-krokem zkus se podívat i na jejich stránky na produkty.

Katka 26.02.2023

Dívala jsem se a mamka si tu barvu určitě vyzkouší, když dobře kryje šediny.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
87 Příspěvků
Poslední příspěvek 1.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat