Diskuse na téma Suchá pleť

Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ne-li mastnou a ted běhěm půl roku obrat o 180 a plet mám úplně vysušenou, asi stárnu nebo co :(

Katka 15.01.2013

Ahoj, používám také La Roche Posay. S tím článkem máš pravdu, celkově si však myslím, že stav pleti závisí na všech faktorech - strava, zda chodíš ven, spíš, piješ. Dermatoložka mi jednou tvrdila, že ani výrobky by se neměly moc střídat - což je asi moje hlavní chyba, protože mi nic nesedí a testuji tak na sobě pořád něco nového :(

leel16 14.01.2013

Já používám hlavně v zimě krém od La Roche-Posay. Střídám je dle ročního období. Ale četla jsem myslím v Dietě rozhovor s dermatoložkou Arenbergerovou a ta tam píše, že žádný krém nepomůže pokud dostatečně nedodržujete pitný režim. @SandW : A ten make-up fakt funguje? Já mám suchou pleť s jemnými vráskami a každý make-up ,co jsem zkusila mi je jen zvýraznil.

SandW 04.12.2012

také bych to řešila výživným ochranným make-upem. ten může suché pleti hodně pomoci. zvláště ted v zimě, kdy se pleť hodně vysušuje a je hodně namáhaná při pobytu venku. já osobně používám na suchou pleť hodně výživný make-up od Artdeca. je bezkonkurenční :-) http://artdeco.bg.cz/make-upy-c10/rich-treatment-foundation-i4/

Marťa 13.09.2012

Ahoj alousi no jo to víš ani pleť a ani my nemládneme *1*, takže je potřeba dle toho vybrat i správnou kosmetiku.Já používám krém Azalee od Alciny, navc ted na podzimní a zimní období ideál.

Izi 12.08.2012

Ja mam problemy s pleti kolem nosu - strasne vysusena. Na noc si obcas tato mista premazu klasickou vazelinkou (dm) a plet je pak vlacna. Ovsem muze zanaset pory :(


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat