Diskuse na téma Suchá pleť

Chtěla bych se zeptat, jaké přípravky používáte na suchý tip pleti? Vždycky jsem měla plet normální ne-li mastnou a ted běhěm půl roku obrat o 180 a plet mám úplně vysušenou, asi stárnu nebo co :(

Alizee 27.12.2023

Já jsem objevila živý kolagen od Nezestarni.cz a moc ho doporučuju. Dokonale hydratuje a vyživuje pleť do hloubky, krásně mi ji zpevnila a dokonce mi zmizely i jizvičky po akné :-)

Andrea 01.01.2024

Ahoj, mám hodně citlivou suchou pleť, často se mi tvoří šupinky, používá někdo prosím přírodní krém nebo nějaké sérum s přírodním složením?

diana27 Andrea 12.03.2024

Používám tento krém i pod makeup jako podkladovou bázi. Obsahuje měsíček lékařský a slunečnicový olej pěkně ti tu pleť zmastí :) https://www.notino.cz/weleda/skin-food-lehky-hydratacni-krem-pro-suchou-pokozku/?at=lgHwPAoMCPHWwK8GEP68pckBEAEaJDY1ZjJhZmY4LTAwMDAtMjkwOS04MDk0LTA4OWUwODIyOGE0YyokQjg1RjABIfBUNzFBRC03RTMyLUM2ODItMDhEQTJBQ0M1NzNGMiSN96ciuJmhIsbL8xeOvp0Vo4CXIsLwnhXUsp0VtreMLZD3pyI6DmRlZmF1bHRfc2VhcmNoSAFoAQ

Klaris2000 Andrea 25.03.2024

Pod make-up jsem krémy nezkoušela, nemastí se vám pak obličej? I když je pravda, že bez podkladu nedám ani ránu. Zkusím

Verča 06.01.2024

Mám toto a vyhovuje nejvíc, nevysušuje mě vůbec, https://www.notino.cz/planthe/hyaluronove-serum-pletove-serum-s-omlazujicim-ucinkem/

karinka Verča 07.01.2024

Ahoj, jak často nanášíš a vidíš výsledky? Měla jsem kyselinu, vypínala pleť, používala jsem jen 2× týdně

Sandriskaa Verča 23.02.2024

Souhlas, mám ten stejný a je perfektní. Zabral už po pár dnech. Konečně se mi pleť neloupe.

Verča Verča 28.02.2024

karinka: já dávám každý den, nevidím důvod proč dávat míň. Výsledky jsem viděla po 2-3 použití. Vypla krásně pleť.

Anička 09.01.2024

Já jsem začala používat kosmetiku od Arsova. Používala jsem i kosmetiku na vlasy a s tou jsem byla spokojená, tak jsem vyzkoušela i tu pleťovou a zatím spokojenost.

Koki Anička 22.01.2024

Prosim tě a on má co za pleťovou kosmetiku? O tom ani nevím.

Anička Anička 25.01.2024

Má tuhle nově https://shop.tomasarsov.cz/komplexni-starostlivost-o-plet/, to je teda celá sada, ale můžeš si koupit vše zvlášť. Já mám sérum, tonikum, krém a čistící pěnu. Ráno a večer vyčistím pleť, pak dám tonikum, na to sérum a krém. Pleť mám hezkou, hebkou. Měla jsem i nějaké přírodní krémy, ale po těch jsem teda měla pleť stále suchou.

miška4 21.02.2024

Já používám kosmetiku Iuvenio, moc doporučuju i těm z vás, kdo mají citlivou nebo problematickou pleť.

Tana miška4 29.03.2024

Iuvenio je super. Mám od nich fresh, peeling, krém moon a sérum crosslinked a teď jsem zkusila jejich peptidovou kúru pro01 a neuvěřitelný jak rychle mi pleť sjednotila, zpevnila a vyhladila :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat