Diskuse na téma Zlepšení pleti

Co všechno má vliv na zlepšení pleti? V poslední době se mi o dost stav pleti zhoršil a potřebovala bych ji dát zase dopořádku.

Petra 02.03.2023

Určitě vitamíny, prostě vnitřní výživa. Ne jenom krémy, které se nedostanou tak do hloubky jak právě doplňky stravy, které obsahují potřebné vitamíny.

Hanka Petra 02.04.2023

Přesně jak píšeš. Já teď momentálně zkouším vitamíny od Denatury, které mají vliv jak na pleť, tak i vlasy a nehty tak jsem zvědavá jestli se to časem ukáže.

miška4 31.01.2023

Já byla na niťovém liftingu tady https://www.abclinic.com/zakroky/nitovy-lifting/ a úžasný výsledek, ani jsem nečekala že to bude vypadat tak dobře.

Kiska miška4 31.01.2023

No to vypadá dobře podle toho co čtu, děkuju za doporučení objednám se na konzultaci.

Alena 13.01.2023

Co zkusit nějaké vyživující sérum?

KamčaJar Alena 16.01.2023

...také bych šla cestou nějakého séra, já sama používám sérum od značky Revolution Skin Care a mají velký výběr. Koukněte na notino.cz, určitě tam vyberete i nějaké vhodné pro Vás.

Markéta 03.01.2023

Zkusila bych pleť spíš vyživit. Taky se o to momentálně pokouším, a to vitamíny od Denatury. Mám zkušenosti už s tím jejich sérem, takže si myslím, že jdu na jistotu a ty jejich vitamíny budou taky super.

Pavlína 13.12.2022

No ono v určitým věku už s tím nic zas tak neuděláš, já pravidelně používám kvalitní kosmetiku a myslím si že ani nemám nijak špatnou životosprávu ale stejně mám prostě už pleť povadlou a dělají se mi hluboké vrásky :(

Tana Pavlína 16.12.2022

A neuvažovala si o nějakém estetickém zákroku? Já o tom už nějakou chvíli přemýšlím.

Pavlína Pavlína 18.12.2022

Taky mě to napadlo, přemýšlela jsem nad faceliftem. Poslední dobou jsem tomu pořád víc nakloněná. Mám vyhlídnutou kliniku ABClinic v Praze, na ně čtu výborný recenze tak asi půjdu na konzultaci když je teď zdarma a ještě mají slevu na zákrok.

Tana Pavlína 20.12.2022

Jee tak to se potom prosím ozvi až o tom zjistíš víc, děkujuu :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:39

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat