Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma prodlužování vlasů

Dendy 21. 05. 2012

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, protože moje stagnují a už nechtějí růst. Máte s tím zkušenosti a můžete mi prosím doporučit nějaké kadeřnictví pokud možno v Brně nebo nejbližším okolí?

Neregistrovaná/ý - terka

25. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Andulka | 23. 7. 2017
A jak to mají s výběrem pro zrzky? Najdou se odstíny i pro ně?

Ano, najdou, mají různé měděné, jak clip in vlásky, tak ofiny, jsou to barvy do měděné. Pěkné. Jukni

Neregistrovaná/ý - terka

25. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Andulka | 23. 7. 2017

Ano, najdou, mají různé měděné, jak clip in vlásky, tak ofiny, jsou to barvy do měděné. Pěkné. Jukni

Neregistrovaná/ý - Lucille

24. 7. 2017

I když mě boom prodlužování vlasů tak nějak minul, jsem teď ve fázi dorůstání z krátkých vlasů, a upřímně si s myšlenkou prodloužení pohrávám. Zajímalo by mě, jak to je s péčí o vlasy a tepelnou úpravou (fén, žehlička, napařovací žehlička)?

Neregistrovaná/ý - Andulka

23. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Danielka | 22. 7. 2017
Mě se líbí jejich ofiny, jednu jsem si pořídila, protože dlouho jsem ji chtěla, ale pak jsem se bála, že mi bude dlouho dorůstat. A toto je fajn řešení. Vypadá přirozeně.

Neregistrovaná/ý - Danielka

22. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Adulin | 21. 7. 2017
Tady si kupovala kamarádka vlasy, a když jsem viděla, jak krásně vypadají a jak je s nima spokojená, tak jsem si je tam taky musela vzít. :D A taky jsem spokojená. A ty odstíny jsou pěkné.

Mě se líbí jejich ofiny, jednu jsem si pořídila, protože dlouho jsem ji chtěla, ale pak jsem se bála, že mi bude dlouho dorůstat. A toto je fajn řešení. Vypadá přirozeně.

Neregistrovaná/ý - Adulin

21. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - terka | 19. 7. 2017
z evropských vlasů se prodávají tady: http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/

Tady si kupovala kamarádka vlasy, a když jsem viděla, jak krásně vypadají a jak je s nima spokojená, tak jsem si je tam taky musela vzít. :D A taky jsem spokojená. A ty odstíny jsou pěkné.

Neregistrovaná/ý - terka

19. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - nelinka | 18. 7. 2017
a chceš eshop nebo někde nějakou prodejnu někde? :)

z evropských vlasů se prodávají tady: http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/

Neregistrovaná/ý - nelinka

18. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - krystýna | 16. 7. 2017
prosím o radu, kde na internetu sehnat vlasy k prodloužení?

a chceš eshop nebo někde nějakou prodejnu někde? :)

Neregistrovaná/ý - krystýna

16. 7. 2017

prosím o radu, kde na internetu sehnat vlasy k prodloužení?

Neregistrovaná/ý - Kristýnka

25. 8. 2016

AlcaCe | 26. 4. 2016
Já jsem z Brna, ale jezdím na prodloužení do Prahy :) Nedám dopustit na Simplyhair a vždycky si udělám hezký den. V Brně jsem nikoho tak dobrého nenašla

Ahoj:) tak já pochybuju že si obešla všechny salony v Brně,já jsem z Brna a chodím do hotstyle na prodloužení http://www.hotstyle.cz/ a tam je to perfektní:)

Neregistrovaná/ý - Kristýnka

25. 8. 2016

AlcaCe | 26. 4. 2016
Já jsem z Brna, ale jezdím na prodloužení do Prahy :) Nedám dopustit na Simplyhair a vždycky si udělám hezký den. V Brně jsem nikoho tak dobrého nenašla

Ahoj:) tak já pochybuju že si obešla všechny salony v Brně,já jsem z Brna a chodím do hotstyle na prodloužení http://www.hotstyle.cz/ a tam je to perfektní:)

AlcaCe

26. 4. 2016

AlcaCe

26. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Markétka

28. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - kosinka | 12. 12. 2015
Já objednávala z www.humanhair. cz teď je tam super akce, 40% sleva na některé clipy a clip in culíky! :) Jinak mají vzorkovnu v Praze :)

Kde ta vzorkovna humanhair přesně je? Jsem z Prahy tak bych se tam zašla podívat :)

Neregistrovaná/ý - kosinka

12. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Lenis | 7. 12. 2015
Kde se dají clip in značky humanhair sehnat? Maj i prodejnu kam je možnost zajít?

Já objednávala z www.humanhair. cz teď je tam super akce, 40% sleva na některé clipy a clip in culíky! :) Jinak mají vzorkovnu v Praze :)

Neregistrovaná/ý - Lenis

7. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - kosinka | 25. 11. 2015
Prodlužuji vlásky 100 procentními remy z humanhair, vřele doporučuji :)

Kde se dají clip in značky humanhair sehnat? Maj i prodejnu kam je možnost zajít?

Neregistrovaná/ý - kosinka

25. 11. 2015

Prodlužuji vlásky 100 procentními remy z humanhair, vřele doporučuji :)

Neregistrovaná/ý - Emča

25. 11. 2015

Ahoj,neboj :D poradí, doporučí. Je to srandovní, taky jsem předtím měla takové obavy.

Neregistrovaná/ý - Tatána

18. 11. 2015

Ahoj, zrovna brouzdám po diskuzích a hledám doporučení salonu, kde si nechat prodloužit vlasy. Jsem právěz Prahy a ještě jsem na tom nikdy nebyla. Tady někdo píšete o salonu Rasta. To i vím, kde je :) Tak možná to tam taky zkusím teda. Snad mi poradí co a jak, protože já vůbec nevím..

Neregistrovaná/ý - Emča

9. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Janča | 4. 11. 2015
Ok moc děkuji Emčo, to jsem nevěděla, že to je takto rozdělené a tolik na výběr :) A to mě doporučí oni, které vlasy a kolik pramenu,ne?

Tak je to na tobě, ale určitě ti poradí , řeknou co by bylo vzhledem k tvým vlasům potřeba neboj

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

Roštěnky se zeleninou

Roštěnky se zeleninou

5 hlasů
1h a 20min 416 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součást kosmetické výbavy

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součás...

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chmelený cider od Táty!

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chm...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky collallocu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky col...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který neb...

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadit do dětského jídelníčku

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadi...

Tip na oběd

Losos na bílém víně

12 hlasů
50min 878kJ 381 Kč

Recept na přípravu zdravého lososa je jednoduchý. poku...

Melounový salát s parmezánem

10 hlasů
25min 389kJ 65 Kč

Vrstvený salát s dokonalou rovnováhou chutí.

Poradny

Je nějak omezena práce na dohodu o pracovní činnosti?

Dobrý den, co se týče počtu hodin, práce na DPČ je omezena na maximálně 20 hodin týdně, výše výd... Více

Mohu při MD a RD pracovat pro zaměstnavatele na DPP?

Dobrý den, co se týče přivýdělku, záleží také na tom, zda jste opravdu stále ještě na mateřské d... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc...

Více