Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma prodlužování vlasů

Dendy 21. 05. 2012

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, protože moje stagnují a už nechtějí růst. Máte s tím zkušenosti a můžete mi prosím doporučit nějaké kadeřnictví pokud možno v Brně nebo nejbližším okolí?

Neregistrovaná/ý - Silva

19.09.2018

Neregistrovaná/ý - Elen | 04.09.2018
Napsala jsem jim na eshopu maila a paní byla hrozně ochotná a pomáhala mi odstín vybrat, stačí poslat fotku vlasů, aby věděla jaký máš odstín vlasů :)

Fakt ? :O No tak to koukám teda, většinou skoro nikde nereagují a když už ano, tak jsou nepříjemní. Mohla bych se zeptat odkud vlasy máš a o nějaký kontakt, protože taky budu určitě potřebovat pomoct s výběrem.

Neregistrovaná/ý - Elen

04.09.2018

Neregistrovaná/ý - Silva | 31.08.2018
Ty brďo a jak se ti to takhle odhadovalo podle těch fotek ? :/ Já mám strach že to netrefím :/

Napsala jsem jim na eshopu maila a paní byla hrozně ochotná a pomáhala mi odstín vybrat, stačí poslat fotku vlasů, aby věděla jaký máš odstín vlasů :)

Neregistrovaná/ý - Silva

31.08.2018

Neregistrovaná/ý - Elen | 30.08.2018
Uměle to nevypadá, pokud se ti povede koupit stejný odstín vlasů, jako máš ty sama popřípadě je potřeba ofinu nebo culík nabarvit. Jinak kvalitní vlasy mají na clip-vlasy-levne.cz

Ty brďo a jak se ti to takhle odhadovalo podle těch fotek ? :/ Já mám strach že to netrefím :/

Neregistrovaná/ý - Elen

30.08.2018

Neregistrovaná/ý - Silva | 23.08.2018
Nemáte zkušenost i s umělými culíky či ofinou ? Nevypadá to moc uměle ? Popřípadě kde je nejlepší takový doplněk zakoupit ?

Uměle to nevypadá, pokud se ti povede koupit stejný odstín vlasů, jako máš ty sama popřípadě je potřeba ofinu nebo culík nabarvit. Jinak kvalitní vlasy mají na clip-vlasy-levne.cz

Neregistrovaná/ý - Silva

23.08.2018

Nemáte zkušenost i s umělými culíky či ofinou ? Nevypadá to moc uměle ? Popřípadě kde je nejlepší takový doplněk zakoupit ?

anastaziaa | 10.08.2018
Tak to jsem ráda.Určitě budeš spokojená, však pak napiš

Tak vlásky už mám doma nějaký ten den, vypadají božsky! :) Díky za doporučení, zítra jsem objednaná ke kadeřnici, tak už se nemůžu dočkat!

Tichavka | 23.07.2018
Hodilo, vlásky jsem vybrala a mám je objednané :) Tak snad s nimi budu spokojená.

Tak to jsem ráda.Určitě budeš spokojená, však pak napiš

anastaziaa | 16.07.2018
Ano ano, to je přesně ono. Tak snad se ti bude hodit a něco taky vybereš.

Hodilo, vlásky jsem vybrala a mám je objednané :) Tak snad s nimi budu spokojená.

Tichavka | 09.07.2018
anastazio děkuji moc! To je teda toto, jo?http://www.clip-in-vlasy.eu/?

Ano ano, to je přesně ono. Tak snad se ti bude hodit a něco taky vybereš.

anastaziaa | 13.06.2018
Zdravím. Vlasy na prodloužení nebo Clip in z pravých lidských vlasů doporučuji eshop Clip in vlasy eu

anastazio děkuji moc! To je teda toto, jo?http://www.clip-in-vlasy.eu/?

Tichavka | 05.06.2018
Ahoj, já bych ráda dostala doporučení, kde koupit kvalitní vlasy na prodloužení. Děkuji předem

Zdravím. Vlasy na prodloužení nebo Clip in z pravých lidských vlasů doporučuji eshop Clip in vlasy eu

Ahoj, já bych ráda dostala doporučení, kde koupit kvalitní vlasy na prodloužení. Děkuji předem

Neregistrovaná/ý - Marie

21.12.2017

Klipy jsou fajn ale asi ne na nošení na pořád. Vyplatí se to vůbec si je pořád kupovat, nebo je to na víc použití? Moc o tom nevím, já si je totiž nechávám prodlužovat v salóně yes vip a tam mi přijde že to dělají kvalitně, a vydrží to delší dobu, nemusí si pořád sundávat a nasazovat. Akorát teda musím chodit na posouvání pramenů co 3-4 měsíce.

Neregistrovaná/ý - Olinka

26.10.2017

Zrovna sjem narazila na predvanocni akci na clipecky na clip vlasy levne, takze se mi to i k Vanocum splni :)))

Neregistrovaná/ý - Nikola

21.10.2017

A kde presne? Pred plesovou sezonou bych taky doma nejake rada mela :)))

Neregistrovaná/ý - Zuzana

16.10.2017

Take mam doma clipecky, kupovala jsem si je na netu z Brna a jsem s nima moc spokojena, letos je zase oprasim :)

Neregistrovaná/ý - Beata

07.10.2017

Taky se na vlasky letos chystam, rada bych na plesovou sezonu mela páááčo :)))

Neregistrovaná/ý - terka

25.07.2017

Neregistrovaná/ý - Andulka | 23.07.2017
A jak to mají s výběrem pro zrzky? Najdou se odstíny i pro ně?

Ano, najdou, mají různé měděné, jak clip in vlásky, tak ofiny, jsou to barvy do měděné. Pěkné. Jukni

Neregistrovaná/ý - terka

25.07.2017

Neregistrovaná/ý - Andulka | 23.07.2017
A jak to mají s výběrem pro zrzky? Najdou se odstíny i pro ně?

Ano, najdou, mají různé měděné, jak clip in vlásky, tak ofiny, jsou to barvy do měděné. Pěkné. Jukni

Neregistrovaná/ý - Lucille

24.07.2017

I když mě boom prodlužování vlasů tak nějak minul, jsem teď ve fázi dorůstání z krátkých vlasů, a upřímně si s myšlenkou prodloužení pohrávám. Zajímalo by mě, jak to je s péčí o vlasy a tepelnou úpravou (fén, žehlička, napařovací žehlička)?

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a v...

Zelný salát

Zelný salát

28 hlasů
30min 373 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Řízky po italsku

6 hlasů
1h a 10min 374kJ 168 Kč

Recept na využití letní zeleniny v kombinaci s masem.

Polévka s klobásou

14 hlasů
40min 369kJ 95 Kč

Vydatná polévka chutná s krajícem dobrého chleba.

Poradny

Kdo platí zdravotní pojištění po konci podpůrčí doby?

Dobrý den, jestliže jste po ukončení dočasné pracovní neschopnosti nastoupila zpět do zaměstnání ... Více

Jaký je postup výpočtu příspěvku na bydlení?

Dobrý den,je možné, že problém je ve výši tzv. normativních nákladů na bydlení. Výše příspěvku na... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více