Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma prodlužování vlasů

Dendy 21. 05. 2012

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, protože moje stagnují a už nechtějí růst. Máte s tím zkušenosti a můžete mi prosím doporučit nějaké kadeřnictví pokud možno v Brně nebo nejbližším okolí?

Tichavka | 23.07.2018
Hodilo, vlásky jsem vybrala a mám je objednané :) Tak snad s nimi budu spokojená.

Tak to jsem ráda.Určitě budeš spokojená, však pak napiš

anastaziaa | 16.07.2018
Ano ano, to je přesně ono. Tak snad se ti bude hodit a něco taky vybereš.

Hodilo, vlásky jsem vybrala a mám je objednané :) Tak snad s nimi budu spokojená.

Tichavka | 09.07.2018
anastazio děkuji moc! To je teda toto, jo?http://www.clip-in-vlasy.eu/?

Ano ano, to je přesně ono. Tak snad se ti bude hodit a něco taky vybereš.

anastaziaa | 13.06.2018
Zdravím. Vlasy na prodloužení nebo Clip in z pravých lidských vlasů doporučuji eshop Clip in vlasy eu

anastazio děkuji moc! To je teda toto, jo?http://www.clip-in-vlasy.eu/?

Tichavka | 05.06.2018
Ahoj, já bych ráda dostala doporučení, kde koupit kvalitní vlasy na prodloužení. Děkuji předem

Zdravím. Vlasy na prodloužení nebo Clip in z pravých lidských vlasů doporučuji eshop Clip in vlasy eu

Ahoj, já bych ráda dostala doporučení, kde koupit kvalitní vlasy na prodloužení. Děkuji předem

Neregistrovaná/ý - Marie

21.12.2017

Klipy jsou fajn ale asi ne na nošení na pořád. Vyplatí se to vůbec si je pořád kupovat, nebo je to na víc použití? Moc o tom nevím, já si je totiž nechávám prodlužovat v salóně yes vip a tam mi přijde že to dělají kvalitně, a vydrží to delší dobu, nemusí si pořád sundávat a nasazovat. Akorát teda musím chodit na posouvání pramenů co 3-4 měsíce.

Neregistrovaná/ý - Olinka

26.10.2017

Zrovna sjem narazila na predvanocni akci na clipecky na clip vlasy levne, takze se mi to i k Vanocum splni :)))

Neregistrovaná/ý - Nikola

21.10.2017

A kde presne? Pred plesovou sezonou bych taky doma nejake rada mela :)))

Neregistrovaná/ý - Zuzana

16.10.2017

Take mam doma clipecky, kupovala jsem si je na netu z Brna a jsem s nima moc spokojena, letos je zase oprasim :)

Neregistrovaná/ý - Beata

07.10.2017

Taky se na vlasky letos chystam, rada bych na plesovou sezonu mela páááčo :)))

Neregistrovaná/ý - terka

25.07.2017

Neregistrovaná/ý - Andulka | 23.07.2017
A jak to mají s výběrem pro zrzky? Najdou se odstíny i pro ně?

Ano, najdou, mají různé měděné, jak clip in vlásky, tak ofiny, jsou to barvy do měděné. Pěkné. Jukni

Neregistrovaná/ý - terka

25.07.2017

Neregistrovaná/ý - Andulka | 23.07.2017

Ano, najdou, mají různé měděné, jak clip in vlásky, tak ofiny, jsou to barvy do měděné. Pěkné. Jukni

Neregistrovaná/ý - Lucille

24.07.2017

I když mě boom prodlužování vlasů tak nějak minul, jsem teď ve fázi dorůstání z krátkých vlasů, a upřímně si s myšlenkou prodloužení pohrávám. Zajímalo by mě, jak to je s péčí o vlasy a tepelnou úpravou (fén, žehlička, napařovací žehlička)?

Neregistrovaná/ý - Andulka

23.07.2017

Neregistrovaná/ý - Danielka | 22.07.2017
Mě se líbí jejich ofiny, jednu jsem si pořídila, protože dlouho jsem ji chtěla, ale pak jsem se bála, že mi bude dlouho dorůstat. A toto je fajn řešení. Vypadá přirozeně.

Neregistrovaná/ý - Danielka

22.07.2017

Neregistrovaná/ý - Adulin | 21.07.2017
Tady si kupovala kamarádka vlasy, a když jsem viděla, jak krásně vypadají a jak je s nima spokojená, tak jsem si je tam taky musela vzít. :D A taky jsem spokojená. A ty odstíny jsou pěkné.

Mě se líbí jejich ofiny, jednu jsem si pořídila, protože dlouho jsem ji chtěla, ale pak jsem se bála, že mi bude dlouho dorůstat. A toto je fajn řešení. Vypadá přirozeně.

Neregistrovaná/ý - Adulin

21.07.2017

Neregistrovaná/ý - terka | 19.07.2017
z evropských vlasů se prodávají tady: http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/

Tady si kupovala kamarádka vlasy, a když jsem viděla, jak krásně vypadají a jak je s nima spokojená, tak jsem si je tam taky musela vzít. :D A taky jsem spokojená. A ty odstíny jsou pěkné.

Neregistrovaná/ý - terka

19.07.2017

Neregistrovaná/ý - nelinka | 18.07.2017
a chceš eshop nebo někde nějakou prodejnu někde? :)

z evropských vlasů se prodávají tady: http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/

Neregistrovaná/ý - nelinka

18.07.2017

Neregistrovaná/ý - krystýna | 16.07.2017
prosím o radu, kde na internetu sehnat vlasy k prodloužení?

a chceš eshop nebo někde nějakou prodejnu někde? :)

Neregistrovaná/ý - krystýna

16.07.2017

prosím o radu, kde na internetu sehnat vlasy k prodloužení?

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Jednoduchý salát pro dva

Jednoduchý salát pro dva

12 hlasů
20min 426 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z rajčat s balkánským sýrem

8 hlasů
20min 375kJ 85 Kč

Rychle, zdravě a hlavně chutně.

Roštěná s houbami

5 hlasů
2h a 10min 988kJ 166 Kč

Výborná roštěná s houbami a vínem Madeira.

Poradny

Vnučka má dítě s Angličanem, dostane sociální dávky?

Dobrý den,porodné i rodičovský příspěvek patří mezi dávky státní sociální podpory. U těchto dávek... Více

Na jak dlouho mohu dát syna do školky?

Dobrý den,dokud pobíráte rodičovský příspěvek, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jakmile pob... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více