Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma prodlužování vlasů

Dendy 21. 05. 2012

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, protože moje stagnují a už nechtějí růst. Máte s tím zkušenosti a můžete mi prosím doporučit nějaké kadeřnictví pokud možno v Brně nebo nejbližším okolí?

Neregistrovaná/ý - Emča

25. 11. 2015

Ahoj,neboj :D poradí, doporučí. Je to srandovní, taky jsem předtím měla takové obavy.

Neregistrovaná/ý - Tatána

18. 11. 2015

Ahoj, zrovna brouzdám po diskuzích a hledám doporučení salonu, kde si nechat prodloužit vlasy. Jsem právěz Prahy a ještě jsem na tom nikdy nebyla. Tady někdo píšete o salonu Rasta. To i vím, kde je :) Tak možná to tam taky zkusím teda. Snad mi poradí co a jak, protože já vůbec nevím..

Neregistrovaná/ý - Emča

9. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Janča | 4. 11. 2015
Ok moc děkuji Emčo, to jsem nevěděla, že to je takto rozdělené a tolik na výběr :) A to mě doporučí oni, které vlasy a kolik pramenu,ne?

Tak je to na tobě, ale určitě ti poradí , řeknou co by bylo vzhledem k tvým vlasům potřeba neboj

Neregistrovaná/ý - Janča

4. 11. 2015

Ok moc děkuji Emčo, to jsem nevěděla, že to je takto rozdělené a tolik na výběr :) A to mě doporučí oni, které vlasy a kolik pramenu,ne?

Neregistrovaná/ý - Emča

22. 10. 2015

Neregistrovaná/ý - Janča | 19. 10. 2015
A jak se pohybují ceny v těchto salonech holky? Nějak se v tom nevyznám, ještě jsem na tom nikdy nebyla, ale uvažuji o tom a zajímá mě, jak se to pohybuje cenově.

Tak v Salonu Rasta takto www.salonrasta.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=15

Neregistrovaná/ý - Janča

19. 10. 2015

A jak se pohybují ceny v těchto salonech holky? Nějak se v tom nevyznám, ještě jsem na tom nikdy nebyla, ale uvažuji o tom a zajímá mě, jak se to pohybuje cenově.

Neregistrovaná/ý - Emča

10. 10. 2015

Koukám, samé pražandy tady Se salonem Rasta mám také velmi dobré zkušenosti. Určitě doporučuji, protže jsou velmi milí, vstřícní, ochotní a dobře dělají svou práci. Také tam chodím na prodlužování vlásků.

Neregistrovaná/ý - Radka

25. 9. 2015

Neregistrovaná/ý - Leonka | 23. 9. 2015
Já si koupila na humanhair normálně clip in, přijde mi to prodlužování na pevno úplně zbytečné a že to ničí vlasy.. ty clipy vypadají podle mě líp

Mají v humanhair i barevné prameny clip in?

Neregistrovaná/ý - Leonka

23. 9. 2015

Já si koupila na humanhair normálně clip in, přijde mi to prodlužování na pevno úplně zbytečné a že to ničí vlasy.. ty clipy vypadají podle mě líp

Neregistrovaná/ý - Petra

21. 9. 2015

Ahoj, já dostala doporučení na www.salonrasta.cz , poradí jakou zvolit metodu atd

Neregistrovaná/ý - Leona

1. 6. 2015

a které máš? jak jsi vybírala barvu?

Neregistrovaná/ý - Terka

28. 5. 2015

ahoj, já jsem si nechala prodloužit vlasy clip-in u hostyle. cz vlasy jsou kvalitní , nejdražší taky nebyly a vypadají jako pravé :) vřele doporučuji :)

Neregistrovaná/ý - Dominika

9. 3. 2015

já jsem měla na vlasech prodlužko keratinem. Zničilo mi to vlasy. Ted nosím clip in vlasy a lituju, že jsem do toho něšla už dříve místo těch clip inů. Vše z hotstyle.cz, dokonce mi i clipy vyměnovali za jiný odstín

Neregistrovaná/ý - Petra

25. 2. 2015

Mužeš mi tu metodu přiblížit?

Neregistrovaná/ý - Katy

24. 2. 2015

Zdravím já si nechávám vlasy prodloužit ve studiu top hair v Praze pomoci metody šitím. Už na to chodim asi rok jsem s metodou moc spokojena. Na vlasech nepozoruju žádne poškození. Mají i web studiophair.cz kdyby jste se o tom chtělí vic dozvědět

Neregistrovaná/ý - Míška

25. 1. 2015

Normálně je stači jednou za čas omyt šampone,. Mužeš je žehlit barvi i sestříhavat dle libost.

Petra.sek

24. 1. 2015

A jak se o ty clipy musí pečovat? Chtěla bych to na ples na zkrášleni učesu ale vůbec nevim jak na to jsem uplná začátečnice

Barbucha26

25. 11. 2014

Holky taky to řešim tak že si vlasy koupim na eshopu (clip-vlasy-levne.cz) a kamarádka kadeřnice mi to potom za úplatu udělá :)

Neregistrovaná/ý - elis

19. 3. 2013

Nejsem z Brna,ale z Ostravy, takže jsem si našla salon www.prodluzko.cz, kadeřnice na moje prodloužení použila evropské vlasy v délce 40cm a stálo mě to 6,5 tis.

Neregistrovaná/ý - luxy

10. 3. 2013

Ahoj já mám známou kadeřnici, takže jsem si na eshopu vixens koupila vlásky(ale vybrat je byl taky kunšt mají tam toho hodně) a pak už mi to spíchla ona, takže jsem docela ušetřila :P

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Vepřový guláš

Vepřový guláš

12 hlasů
1h a 5min 761 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Minutka z hovězí svíčkové

19 hlasů
35min 677kJ 140 Kč

Nudličky hovězího masa paprikou a brokolicí.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více