Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma prodlužování vlasů

Dendy 21. 05. 2012

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, protože moje stagnují a už nechtějí růst. Máte s tím zkušenosti a můžete mi prosím doporučit nějaké kadeřnictví pokud možno v Brně nebo nejbližším okolí?

Neregistrovaná/ý - kosinka

12.12.2015

Neregistrovaná/ý - Lenis | 07.12.2015
Kde se dají clip in značky humanhair sehnat? Maj i prodejnu kam je možnost zajít?

Já objednávala z www.humanhair. cz teď je tam super akce, 40% sleva na některé clipy a clip in culíky! :) Jinak mají vzorkovnu v Praze :)

Neregistrovaná/ý - Lenis

07.12.2015

Neregistrovaná/ý - kosinka | 25.11.2015
Prodlužuji vlásky 100 procentními remy z humanhair, vřele doporučuji :)

Kde se dají clip in značky humanhair sehnat? Maj i prodejnu kam je možnost zajít?

Neregistrovaná/ý - kosinka

25.11.2015

Prodlužuji vlásky 100 procentními remy z humanhair, vřele doporučuji :)

Neregistrovaná/ý - Emča

25.11.2015

Ahoj,neboj :D poradí, doporučí. Je to srandovní, taky jsem předtím měla takové obavy.

Neregistrovaná/ý - Tatána

18.11.2015

Ahoj, zrovna brouzdám po diskuzích a hledám doporučení salonu, kde si nechat prodloužit vlasy. Jsem právěz Prahy a ještě jsem na tom nikdy nebyla. Tady někdo píšete o salonu Rasta. To i vím, kde je :) Tak možná to tam taky zkusím teda. Snad mi poradí co a jak, protože já vůbec nevím..

Neregistrovaná/ý - Emča

09.11.2015

Neregistrovaná/ý - Janča | 04.11.2015
Ok moc děkuji Emčo, to jsem nevěděla, že to je takto rozdělené a tolik na výběr :) A to mě doporučí oni, které vlasy a kolik pramenu,ne?

Tak je to na tobě, ale určitě ti poradí , řeknou co by bylo vzhledem k tvým vlasům potřeba neboj

Neregistrovaná/ý - Janča

04.11.2015

Ok moc děkuji Emčo, to jsem nevěděla, že to je takto rozdělené a tolik na výběr :) A to mě doporučí oni, které vlasy a kolik pramenu,ne?

Neregistrovaná/ý - Emča

22.10.2015

Neregistrovaná/ý - Janča | 19.10.2015
A jak se pohybují ceny v těchto salonech holky? Nějak se v tom nevyznám, ještě jsem na tom nikdy nebyla, ale uvažuji o tom a zajímá mě, jak se to pohybuje cenově.

Tak v Salonu Rasta takto www.salonrasta.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=15

Neregistrovaná/ý - Janča

19.10.2015

A jak se pohybují ceny v těchto salonech holky? Nějak se v tom nevyznám, ještě jsem na tom nikdy nebyla, ale uvažuji o tom a zajímá mě, jak se to pohybuje cenově.

Neregistrovaná/ý - Emča

10.10.2015

Koukám, samé pražandy tady Se salonem Rasta mám také velmi dobré zkušenosti. Určitě doporučuji, protže jsou velmi milí, vstřícní, ochotní a dobře dělají svou práci. Také tam chodím na prodlužování vlásků.

Neregistrovaná/ý - Radka

25.09.2015

Neregistrovaná/ý - Leonka | 23.09.2015
Já si koupila na humanhair normálně clip in, přijde mi to prodlužování na pevno úplně zbytečné a že to ničí vlasy.. ty clipy vypadají podle mě líp

Mají v humanhair i barevné prameny clip in?

Neregistrovaná/ý - Leonka

23.09.2015

Já si koupila na humanhair normálně clip in, přijde mi to prodlužování na pevno úplně zbytečné a že to ničí vlasy.. ty clipy vypadají podle mě líp

Neregistrovaná/ý - Petra

21.09.2015

Ahoj, já dostala doporučení na www.salonrasta.cz , poradí jakou zvolit metodu atd

Neregistrovaná/ý - Leona

01.06.2015

a které máš? jak jsi vybírala barvu?

Neregistrovaná/ý - Terka

28.05.2015

ahoj, já jsem si nechala prodloužit vlasy clip-in u hostyle. cz vlasy jsou kvalitní , nejdražší taky nebyly a vypadají jako pravé :) vřele doporučuji :)

Neregistrovaná/ý - Dominika

09.03.2015

já jsem měla na vlasech prodlužko keratinem. Zničilo mi to vlasy. Ted nosím clip in vlasy a lituju, že jsem do toho něšla už dříve místo těch clip inů. Vše z hotstyle.cz, dokonce mi i clipy vyměnovali za jiný odstín

Neregistrovaná/ý - Petra

25.02.2015

Mužeš mi tu metodu přiblížit?

Neregistrovaná/ý - Katy

24.02.2015

Zdravím já si nechávám vlasy prodloužit ve studiu top hair v Praze pomoci metody šitím. Už na to chodim asi rok jsem s metodou moc spokojena. Na vlasech nepozoruju žádne poškození. Mají i web studiophair.cz kdyby jste se o tom chtělí vic dozvědět

Neregistrovaná/ý - Míška

25.01.2015

Normálně je stači jednou za čas omyt šampone,. Mužeš je žehlit barvi i sestříhavat dle libost.

A jak se o ty clipy musí pečovat? Chtěla bych to na ples na zkrášleni učesu ale vůbec nevim jak na to jsem uplná začátečnice

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kuskus se sušenými rajčaty a paprikou

Kuskus se sušenými rajčaty a paprikou

1 hlas
0min 527 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Fenyklový salát s grepem

12 hlasů
25min 1276kJ 85 Kč

Opomíjený fenykl s červeným grepem.

Pstruh na grilu

13 hlasů
50min 621kJ 200 Kč

Pstruh grilovaný s bylinkami a citrónem.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více