Diskuse na téma prodlužování vlasů

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, protože moje stagnují a už nechtějí růst. Máte s tím zkušenosti a můžete mi prosím doporučit nějaké kadeřnictví pokud možno v Brně nebo nejbližším okolí?

Janča 19.10.2015

A jak se pohybují ceny v těchto salonech holky? Nějak se v tom nevyznám, ještě jsem na tom nikdy nebyla, ale uvažuji o tom a zajímá mě, jak se to pohybuje cenově.

Emča Janča 22.10.2015

Tak v Salonu Rasta takto www.salonrasta.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=15 :-P

Emča 10.10.2015

Koukám, samé pražandy tady :-P Se salonem Rasta mám také velmi dobré zkušenosti. Určitě doporučuji, protže jsou velmi milí, vstřícní, ochotní a dobře dělají svou práci. Také tam chodím na prodlužování vlásků. :-)

Leonka 23.09.2015

Já si koupila na humanhair normálně clip in, přijde mi to prodlužování na pevno úplně zbytečné a že to ničí vlasy.. ty clipy vypadají podle mě líp

Radka Leonka 25.09.2015

Mají v humanhair i barevné prameny clip in?

Petra 21.09.2015

Ahoj, já dostala doporučení na www.salonrasta.cz , poradí jakou zvolit metodu atd

Leona 01.06.2015

a které máš? jak jsi vybírala barvu?

Terka 28.05.2015

ahoj, já jsem si nechala prodloužit vlasy clip-in u hostyle. cz vlasy jsou kvalitní , nejdražší taky nebyly a vypadají jako pravé :) vřele doporučuji :)

Dominika 09.03.2015

já jsem měla na vlasech prodlužko keratinem. Zničilo mi to vlasy. Ted nosím clip in vlasy a lituju, že jsem do toho něšla už dříve místo těch clip inů. Vše z hotstyle.cz, dokonce mi i clipy vyměnovali za jiný odstín

Petra 25.02.2015

Mužeš mi tu metodu přiblížit?

Katy 24.02.2015

Zdravím já si nechávám vlasy prodloužit ve studiu top hair v Praze pomoci metody šitím. Už na to chodim asi rok jsem s metodou moc spokojena. Na vlasech nepozoruju žádne poškození. Mají i web studiophair.cz kdyby jste se o tom chtělí vic dozvědět

Míška 25.01.2015

Normálně je stači jednou za čas omyt šampone,. Mužeš je žehlit barvi i sestříhavat dle libost.

Petra.sek 24.01.2015

A jak se o ty clipy musí pečovat? Chtěla bych to na ples na zkrášleni učesu ale vůbec nevim jak na to jsem uplná začátečnice

Barbucha26 25.11.2014

Holky taky to řešim tak že si vlasy koupim na eshopu (clip-vlasy-levne.cz) a kamarádka kadeřnice mi to potom za úplatu udělá :)

elis 19.03.2013

Nejsem z Brna,ale z Ostravy, takže jsem si našla salon www.prodluzko.cz, kadeřnice na moje prodloužení použila evropské vlasy v délce 40cm a stálo mě to 6,5 tis.

luxy 10.03.2013

Ahoj já mám známou kadeřnici, takže jsem si na eshopu vixens koupila vlásky(ale vybrat je byl taky kunšt mají tam toho hodně) a pak už mi to spíchla ona, takže jsem docela ušetřila :P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat