Diskuse na téma prodlužování vlasů

Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy, protože moje stagnují a už nechtějí růst. Máte s tím zkušenosti a můžete mi prosím doporučit nějaké kadeřnictví pokud možno v Brně nebo nejbližším okolí?

Anežka 19.11.2020

Taky bych si chtěla nechat prodloužit vlasy, ale mám hrozný strach, že mi to odrovná ty moje :(

Xena 28.10.2020

na ofinu? Jak se to dává na ofinu? Jsou i takhle malé clipy, pásky?

Líba 24.04.2020

Prodlužujete si vlasy jenom na délku, nebo třeba i ofinu, všimla jsem si že nabízí i culíky.

Regína Líba 29.04.2020

Zkoušela jsem jenom klasické clipy v podobě vlasových pramenů .

Lucie Regína 02.08.2020

a ty clipy dáváš po celé hlavě, nebo jak si je dáváš a kam přesně?

Regína 22.04.2020

K prodloužení vlasů mám v oblibě clipy. Jsou super.

Petule 25.11.2019

A jakou metodou jste si je nechala prodloužit?

Silva 12.11.2018

Děkuju moc ! Vlasy už mám doma a s paní jsme vybrali odstín naprosto stejný v jakém mám svoje takže naprostá spokojenost !

Hanka Silva 17.12.2018

A jezdíte si vlasy nechat prodloužit přímo do Brna, dívala jsem se že mají v kontaktech i přímo kontakt na paní, která jim vlasy prodloužuje. Máte zkušenost s její prací ?

Silva Hanka 21.06.2019

Když jsem si objednávala clipy, tak ty mi nasazovala sestra. Asi po čtyřech měsících jsem se rozhodla si koupit vlasy lepší .. evropské .. a nechat si je dát "nastálo" metodou tape in a super. Tím, že mám husté vlasy, tak mi kadeřnice doporučila si objednat větší počet pramenů, aby prodloužení vypadalo přirozeně a taky se povedlo. Byla jsem u paní v Řečkovicích a je fakt moc šikovná. Doporučuju kde můžu eshop clip-vlasy-levně a kadeřnici z Řečkovic.

Hanka Silva 26.09.2019

Paráda ... já jsem spíš přemýšlela nad keratinem, ale podívám se jak vypadá ta tape in metoda, protože mi to popravdě nic moc neříká.

Silva 23.08.2018

Nemáte zkušenost i s umělými culíky či ofinou ? Nevypadá to moc uměle ? Popřípadě kde je nejlepší takový doplněk zakoupit ?

Elen Silva 30.08.2018

Uměle to nevypadá, pokud se ti povede koupit stejný odstín vlasů, jako máš ty sama popřípadě je potřeba ofinu nebo culík nabarvit. Jinak kvalitní vlasy mají na clip-vlasy-levne.cz

Silva Elen 31.08.2018

Ty brďo a jak se ti to takhle odhadovalo podle těch fotek ? :/ Já mám strach že to netrefím :/

Elen Silva 04.09.2018

Napsala jsem jim na eshopu maila a paní byla hrozně ochotná a pomáhala mi odstín vybrat, stačí poslat fotku vlasů, aby věděla jaký máš odstín vlasů :)

Silva Elen 19.09.2018

Fakt ? :O No tak to koukám teda, většinou skoro nikde nereagují a když už ano, tak jsou nepříjemní. Mohla bych se zeptat odkud vlasy máš a o nějaký kontakt, protože taky budu určitě potřebovat pomoct s výběrem.

Elen Silva 25.10.2018

Nechám ti tu odkaz a stačí se obrátit na ten mail :) www.clip-vlasy-levne.cz/content/2-kontakt-clip-vlasy-levne-cz

Tichavka 05.06.2018

Ahoj, já bych ráda dostala doporučení, kde koupit kvalitní vlasy na prodloužení. Děkuji předem *1*

anastaziaa Tichavka 13.06.2018

Zdravím. Vlasy na prodloužení nebo Clip in z pravých lidských vlasů doporučuji eshop Clip in vlasy eu

Tichavka anastaziaa 09.07.2018

anastazio děkuji moc! To je teda toto, jo?http://www.clip-in-vlasy.eu/?

anastaziaa Tichavka 16.07.2018

Ano ano, to je přesně ono. Tak snad se ti bude hodit a něco taky vybereš.

Tichavka anastaziaa 23.07.2018

Hodilo, vlásky jsem vybrala a mám je objednané :) Tak snad s nimi budu spokojená.

anastaziaa Tichavka 10.08.2018

*3*Tak to jsem ráda.Určitě budeš spokojená, však pak napiš :-) *3*

Tichavka anastaziaa 15.08.2018

Tak vlásky už mám doma nějaký ten den, vypadají božsky! :) Díky za doporučení, zítra jsem objednaná ke kadeřnici, tak už se nemůžu dočkat!

Marie 21.12.2017

Klipy jsou fajn ale asi ne na nošení na pořád. Vyplatí se to vůbec si je pořád kupovat, nebo je to na víc použití? Moc o tom nevím, já si je totiž nechávám prodlužovat v salóně yes vip a tam mi přijde že to dělají kvalitně, a vydrží to delší dobu, nemusí si pořád sundávat a nasazovat. Akorát teda musím chodit na posouvání pramenů co 3-4 měsíce.

Olinka 26.10.2017

Zrovna sjem narazila na predvanocni akci na clipecky na clip vlasy levne, takze se mi to i k Vanocum splni :)))

Nikola 21.10.2017

A kde presne? Pred plesovou sezonou bych taky doma nejake rada mela :)))

Zuzana 16.10.2017

Take mam doma clipecky, kupovala jsem si je na netu z Brna a jsem s nima moc spokojena, letos je zase oprasim :)

Beata 07.10.2017

Taky se na vlasky letos chystam, rada bych na plesovou sezonu mela páááčo :)))

Lucille 24.07.2017

I když mě boom prodlužování vlasů tak nějak minul, jsem teď ve fázi dorůstání z krátkých vlasů, a upřímně si s myšlenkou prodloužení pohrávám. Zajímalo by mě, jak to je s péčí o vlasy a tepelnou úpravou (fén, žehlička, napařovací žehlička)?:-O

krystýna 16.07.2017

prosím o radu, kde na internetu sehnat vlasy k prodloužení?

nelinka krystýna 18.07.2017

a chceš eshop nebo někde nějakou prodejnu někde? :)

terka nelinka 19.07.2017

z evropských vlasů se prodávají tady: http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/ :-)

Adulin terka 21.07.2017

Tady si kupovala kamarádka vlasy, a když jsem viděla, jak krásně vypadají a jak je s nima spokojená, tak jsem si je tam taky musela vzít. :D A taky jsem spokojená. A ty odstíny jsou pěkné.

Danielka Adulin 22.07.2017

Mě se líbí jejich ofiny, jednu jsem si pořídila, protože dlouho jsem ji chtěla, ale pak jsem se bála, že mi bude dlouho dorůstat. A toto je fajn řešení. Vypadá přirozeně.

Andulka Danielka 23.07.2017

A jak to mají s výběrem pro zrzky? Najdou se odstíny i pro ně?

terka Andulka 25.07.2017

Ano, najdou, mají různé měděné, jak clip in vlásky, tak ofiny, jsou to barvy do měděné. Pěkné. Jukni

terka Andulka 25.07.2017

Ano, najdou, mají různé měděné, jak clip in vlásky, tak ofiny, jsou to barvy do měděné. Pěkné. Jukni

AlcaCe 26.04.2016

Já jsem z Brna, ale jezdím na prodloužení do Prahy :) Nedám dopustit na Simplyhair a vždycky si udělám hezký den. V Brně jsem nikoho tak dobrého nenašla

Kristýnka AlcaCe 25.08.2016

Ahoj:) tak já pochybuju že si obešla všechny salony v Brně,já jsem z Brna a chodím do hotstyle na prodloužení http://www.hotstyle.cz/ a tam je to perfektní:)

Kristýnka AlcaCe 25.08.2016

Ahoj:) tak já pochybuju že si obešla všechny salony v Brně,já jsem z Brna a chodím do hotstyle na prodloužení http://www.hotstyle.cz/ a tam je to perfektní:)

AlcaCe 26.04.2016

Já jsem z Brna, ale jezdím na prodloužení do Prahy :) Nedám dopustit na Simplyhair a vždycky si udělám hezký den. V Brně jsem nikoho tak dobrého nenašla

kosinka 25.11.2015

Prodlužuji vlásky 100 procentními remy z humanhair, vřele doporučuji :)

Lenis kosinka 07.12.2015

Kde se dají clip in značky humanhair sehnat? Maj i prodejnu kam je možnost zajít?

kosinka Lenis 12.12.2015

Já objednávala z www.humanhair. cz teď je tam super akce, 40% sleva na některé clipy a clip in culíky! :) Jinak mají vzorkovnu v Praze :)

Markétka kosinka 28.12.2015

Kde ta vzorkovna humanhair přesně je? Jsem z Prahy tak bych se tam zašla podívat :)

Emča 25.11.2015

Ahoj,neboj :D poradí, doporučí. Je to srandovní, taky jsem předtím měla takové obavy.

Tatána 18.11.2015

Ahoj, zrovna brouzdám po diskuzích a hledám doporučení salonu, kde si nechat prodloužit vlasy. Jsem právěz Prahy a ještě jsem na tom nikdy nebyla. Tady někdo píšete o salonu Rasta. To i vím, kde je :) Tak možná to tam taky zkusím teda. Snad mi poradí co a jak, protože já vůbec nevím..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:06
12 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:35
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat