Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Celulitida

NinaC 29. 05. 2017

Kam na přístrojové ošetření celulitidy v Praze ? Chtěla bych podstoupit takové ošetření, ale ráda bych do nějakého osvědčeného salónu, budu ráda za každý tip.

Neregistrovaná/ý - Makule

30. 4. 2020

Dekuji, rychle jsem to zkoukla a maji opravdu siroky vyber a zamereni, od vseho neco!

Neregistrovaná/ý - Zuzana

29. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Makule | 28. 4. 2020
Hmmm Praha a jaky zakrok si mela presne? Opravdu to pomohlo? A cena? Jak to maji s cenou?

Ceny si myslim ze jsou uplne v poradku, nic draheho za tu kvalitu amarylliscentrum.cz/cenik, jukni sama, ja bych nejradeji sla na vse, zacinam na tom mit zavislost :D

Neregistrovaná/ý - Makule

28. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 26. 4. 2020
Byla jsem v Praze, Amaryllis centrum a vrele doporucuji!

Hmmm Praha a jaky zakrok si mela presne? Opravdu to pomohlo? A cena? Jak to maji s cenou?

26. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Markule | 23. 4. 2020
Zkusenosti i primo s nejakym zakrokem? Jakym prosim? Nejsem v tom moc zbehla alenejaky zakrok bych urcite uvitala, kosmetika ani nejhuznejsi cviky mi nikdy moc nepomohly.

Byla jsem v Praze, Amaryllis centrum a vrele doporucuji!

Neregistrovaná/ý - Markule

23. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 21. 4. 2020
Za mne rozhodne ne, chce to ucinny zakrok u odbornika, mam sve zkusenosti.

Zkusenosti i primo s nejakym zakrokem? Jakym prosim? Nejsem v tom moc zbehla alenejaky zakrok bych urcite uvitala, kosmetika ani nejhuznejsi cviky mi nikdy moc nepomohly.

21. 4. 2020

NinaC | 5. 1. 2020
Myslíte, že pomáhají i ty krémy co se prodávají na celulitidu ?

Za mne rozhodne ne, chce to ucinny zakrok u odbornika, mam sve zkusenosti.

NinaC

5. 1. 2020

Myslíte, že pomáhají i ty krémy co se prodávají na celulitidu ?

Neregistrovaná/ý - Zuzka

23. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Simona | 23. 3. 2019
Když já se bojím té bolesti :( fakt mám s jehlama problém :/

To já samozřejmě chápu a jsou i jiné varianty a ošetření jak se celulitidy zbavit. Nejlíp ti ale poradí přímo ošetřující až uvidí stav :)

Neregistrovaná/ý - Simona

23. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 10. 2. 2019
A je tam efekt taky tak velký jako u toho ošetření za pomoci jehel ? Ono přece jenom když se něco aplikuje pod kůži přímo ke zdroji, tak by ten rozdíl nebo efekt měl být větší nebo alespoň rychlejší ne ?

Když já se bojím té bolesti :( fakt mám s jehlama problém :/

Neregistrovaná/ý - Zuzka

10. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Simona | 19. 1. 2019
Dělají i jiná ošetření .. bez jehel .. třeba zábaly a jiné, ty jsou taky účinné. Jestli si tím nejseš jistá, tak se zkus objednat na konzultaci, kde ti všechno řeknou co je pro tebe vhodné :)

A je tam efekt taky tak velký jako u toho ošetření za pomoci jehel ? Ono přece jenom když se něco aplikuje pod kůži přímo ke zdroji, tak by ten rozdíl nebo efekt měl být větší nebo alespoň rychlejší ne ?

19. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 31. 10. 2018
Taky chci něco dělat s tou celulitidou, ale musím se podívat jaké mají ještě ošetření, protože injekce snáším hodně blbě a dobrovolně bych do toho určitě nešla.

Dělají i jiná ošetření .. bez jehel .. třeba zábaly a jiné, ty jsou taky účinné. Jestli si tím nejseš jistá, tak se zkus objednat na konzultaci, kde ti všechno řeknou co je pro tebe vhodné :)

Neregistrovaná/ý - Zuzka

31. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 27. 10. 2018
Já sem do Amaryllis centra chodila na injekční lipolýzu a ta mě celulitidy zbavila úplně. Tím, že se to aplikuje v injekcích přímo do podkožních tukových oblastí tak se to dostane k ložisku a nějakým způsobem to pracuje.

Taky chci něco dělat s tou celulitidou, ale musím se podívat jaké mají ještě ošetření, protože injekce snáším hodně blbě a dobrovolně bych do toho určitě nešla.

Neregistrovaná/ý - Pospíšilová

30. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Gbelcová | 23. 9. 2018
Navštěvuji tohoto plastika http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Dobrý den, všechny ty zákroky dělá ten plastik který je na stránkách? ... děkuji ...

27. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Klára | 2. 10. 2018
Děkuji. Našla jsem toto ošetření na klinice Amaryllis a mají i dobré hodnocení. Kam na to chodíš? Hledám něco v Praze :)

Já sem do Amaryllis centra chodila na injekční lipolýzu a ta mě celulitidy zbavila úplně. Tím, že se to aplikuje v injekcích přímo do podkožních tukových oblastí tak se to dostane k ložisku a nějakým způsobem to pracuje.

Neregistrovaná/ý - Klára

2. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Eliška | 29. 9. 2018
Nechala bych si poradit na klinice. Já jsem podstoupila monopolární radiofrekvenci s ultrazvukem. Měla už nesnesitelnou pomerančovou kůži. Docházela jsem na 10 ošetření a budu zase asi pokračovat. Výsledek je skvělý :)

Děkuji. Našla jsem toto ošetření na klinice Amaryllis a mají i dobré hodnocení. Kam na to chodíš? Hledám něco v Praze :)

Neregistrovaná/ý - Eliška

29. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Klára | 17. 9. 2018
Je několik metod odstranění celulitidy, která je podle vás dobrá v případě, že máte na stehnech už celkem dost velké krátery?

Nechala bych si poradit na klinice. Já jsem podstoupila monopolární radiofrekvenci s ultrazvukem. Měla už nesnesitelnou pomerančovou kůži. Docházela jsem na 10 ošetření a budu zase asi pokračovat. Výsledek je skvělý :)

Neregistrovaná/ý - Gbelcová

23. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Mariana | 17. 9. 2018
A kam chodíte na liposukci?

Navštěvuji tohoto plastika http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Neregistrovaná/ý - Mariana

17. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Gbelcová | 13. 9. 2018
Myslím si že by to mohlo jít i přirozeně ale bez práce to nebude... Já na cvičení moc nejsem, partie kde nemůžu shodit jsem si nechala na liposukci odsát a mám vystaráno

A kam chodíte na liposukci?

Neregistrovaná/ý - Klára

17. 9. 2018

Je několik metod odstranění celulitidy, která je podle vás dobrá v případě, že máte na stehnech už celkem dost velké krátery?

Neregistrovaná/ý - Gbelcová

13. 9. 2018

Neregistrovaná/ý - Mariana | 6. 9. 2018
Mě celulitida nějak netrápí ale řeším velké břicho a zadek... podařily se tyto partie někomu nějak shodit přirozeně?

Myslím si že by to mohlo jít i přirozeně ale bez práce to nebude... Já na cvičení moc nejsem, partie kde nemůžu shodit jsem si nechala na liposukci odsát a mám vystaráno

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Rybí polévka

Rybí polévka

12 hlasů
40min 286 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Filé s pomerančem

8 hlasů
45min 353kJ 110 Kč

rybí filé s pomerančovou omáčkou

Plněné kapustové listy

15 hlasů
1h a 35min 695kJ 145 Kč

Kapustové list plněné mletým vepřovým masem a sýrem s ...

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více