Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Celulitida

NinaC 29. 05. 2017

Kam na přístrojové ošetření celulitidy v Praze ? Chtěla bych podstoupit takové ošetření, ale ráda bych do nějakého osvědčeného salónu, budu ráda za každý tip.

NinaC

05.01.2020

Myslíte, že pomáhají i ty krémy co se prodávají na celulitidu ?

Neregistrovaná/ý - Zuzka

23.10.2019

Neregistrovaná/ý - Simona | 23.03.2019
Když já se bojím té bolesti :( fakt mám s jehlama problém :/

To já samozřejmě chápu a jsou i jiné varianty a ošetření jak se celulitidy zbavit. Nejlíp ti ale poradí přímo ošetřující až uvidí stav :)

Neregistrovaná/ý - Simona

23.03.2019

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 10.02.2019
A je tam efekt taky tak velký jako u toho ošetření za pomoci jehel ? Ono přece jenom když se něco aplikuje pod kůži přímo ke zdroji, tak by ten rozdíl nebo efekt měl být větší nebo alespoň rychlejší ne ?

Když já se bojím té bolesti :( fakt mám s jehlama problém :/

Neregistrovaná/ý - Zuzka

10.02.2019

Neregistrovaná/ý - Simona | 19.01.2019
Dělají i jiná ošetření .. bez jehel .. třeba zábaly a jiné, ty jsou taky účinné. Jestli si tím nejseš jistá, tak se zkus objednat na konzultaci, kde ti všechno řeknou co je pro tebe vhodné :)

A je tam efekt taky tak velký jako u toho ošetření za pomoci jehel ? Ono přece jenom když se něco aplikuje pod kůži přímo ke zdroji, tak by ten rozdíl nebo efekt měl být větší nebo alespoň rychlejší ne ?

19.01.2019

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 31.10.2018
Taky chci něco dělat s tou celulitidou, ale musím se podívat jaké mají ještě ošetření, protože injekce snáším hodně blbě a dobrovolně bych do toho určitě nešla.

Dělají i jiná ošetření .. bez jehel .. třeba zábaly a jiné, ty jsou taky účinné. Jestli si tím nejseš jistá, tak se zkus objednat na konzultaci, kde ti všechno řeknou co je pro tebe vhodné :)

Neregistrovaná/ý - Zuzka

31.10.2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 27.10.2018
Já sem do Amaryllis centra chodila na injekční lipolýzu a ta mě celulitidy zbavila úplně. Tím, že se to aplikuje v injekcích přímo do podkožních tukových oblastí tak se to dostane k ložisku a nějakým způsobem to pracuje.

Taky chci něco dělat s tou celulitidou, ale musím se podívat jaké mají ještě ošetření, protože injekce snáším hodně blbě a dobrovolně bych do toho určitě nešla.

Neregistrovaná/ý - Pospíšilová

30.10.2018

Neregistrovaná/ý - Gbelcová | 23.09.2018
Navštěvuji tohoto plastika http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Dobrý den, všechny ty zákroky dělá ten plastik který je na stránkách? ... děkuji ...

27.10.2018

Neregistrovaná/ý - Klára | 02.10.2018
Děkuji. Našla jsem toto ošetření na klinice Amaryllis a mají i dobré hodnocení. Kam na to chodíš? Hledám něco v Praze :)

Já sem do Amaryllis centra chodila na injekční lipolýzu a ta mě celulitidy zbavila úplně. Tím, že se to aplikuje v injekcích přímo do podkožních tukových oblastí tak se to dostane k ložisku a nějakým způsobem to pracuje.

Neregistrovaná/ý - Klára

02.10.2018

Neregistrovaná/ý - Eliška | 29.09.2018
Nechala bych si poradit na klinice. Já jsem podstoupila monopolární radiofrekvenci s ultrazvukem. Měla už nesnesitelnou pomerančovou kůži. Docházela jsem na 10 ošetření a budu zase asi pokračovat. Výsledek je skvělý :)

Děkuji. Našla jsem toto ošetření na klinice Amaryllis a mají i dobré hodnocení. Kam na to chodíš? Hledám něco v Praze :)

Neregistrovaná/ý - Eliška

29.09.2018

Neregistrovaná/ý - Klára | 17.09.2018
Je několik metod odstranění celulitidy, která je podle vás dobrá v případě, že máte na stehnech už celkem dost velké krátery?

Nechala bych si poradit na klinice. Já jsem podstoupila monopolární radiofrekvenci s ultrazvukem. Měla už nesnesitelnou pomerančovou kůži. Docházela jsem na 10 ošetření a budu zase asi pokračovat. Výsledek je skvělý :)

Neregistrovaná/ý - Gbelcová

23.09.2018

Neregistrovaná/ý - Mariana | 17.09.2018
A kam chodíte na liposukci?

Navštěvuji tohoto plastika http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Neregistrovaná/ý - Mariana

17.09.2018

Neregistrovaná/ý - Gbelcová | 13.09.2018
Myslím si že by to mohlo jít i přirozeně ale bez práce to nebude... Já na cvičení moc nejsem, partie kde nemůžu shodit jsem si nechala na liposukci odsát a mám vystaráno

A kam chodíte na liposukci?

Neregistrovaná/ý - Klára

17.09.2018

Je několik metod odstranění celulitidy, která je podle vás dobrá v případě, že máte na stehnech už celkem dost velké krátery?

Neregistrovaná/ý - Gbelcová

13.09.2018

Neregistrovaná/ý - Mariana | 06.09.2018
Mě celulitida nějak netrápí ale řeším velké břicho a zadek... podařily se tyto partie někomu nějak shodit přirozeně?

Myslím si že by to mohlo jít i přirozeně ale bez práce to nebude... Já na cvičení moc nejsem, partie kde nemůžu shodit jsem si nechala na liposukci odsát a mám vystaráno

Neregistrovaná/ý - Mariana

06.09.2018

Mě celulitida nějak netrápí ale řeším velké břicho a zadek... podařily se tyto partie někomu nějak shodit přirozeně?

Neregistrovaná/ý - Amanda | 16.08.2018
Já jsem byl na Body Wraps v Praze 9 a můžu jenom doporučit. Výsledek mě víc, než mile překvapil

Je to toto? bodywraps.cz/partnerske-salony kde jsi byla?

Neregistrovaná/ý - Amanda | 16.08.2018
Já jsem byl na Body Wraps v Praze 9 a můžu jenom doporučit. Výsledek mě víc, než mile překvapil

Ahoj, ano? Moc díky,že jsi odpověděla. Praha by taky pro mě připadala v úvahu. Tak děkuji, já se tam možná tedy objednám.

Neregistrovaná/ý - Amanda

16.08.2018

Kvetuska99 | 14.08.2018
Dobrý den, zábaly Body Wraps proti celulitidě jste někdo zkoušel??

Dobrý den, zábaly Body Wraps proti celulitidě jste někdo zkoušel??

NinaC

23.02.2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 21.01.2018
A kolik ošetření je potřeba ?

Tak to je indiiduální stejně tak jako tip ošetření. Většinou se to pohybuje tak kolem šesti ošetření, ale máš lepší, když se objednáš na konzultaci a tam ti už řeknou, co je vhodné přímo pro tebe :)

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Pikantní banánová polévka

Pikantní banánová polévka

23 hlasů
35min 307 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Grilované makrely

5 hlasů
45min 824kJ 200 Kč

Už se těšíte na grilování? Grilovat můžete i doma.

Filé zapečené s pórkem

10 hlasů
45min 461kJ 140 Kč

Zdravá ryba se zdravou zeleninou - skvělá kombinace.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více