Diskuse na téma Celulitida

Kam na přístrojové ošetření celulitidy v Praze ? Chtěla bych podstoupit takové ošetření, ale ráda bych do nějakého osvědčeného salónu, budu ráda za každý tip.

Andy 11.06.2017

Zkus zavolat Hedvice Baťhové z Body Factory... To je osvědčený salon a Hedvika je neskutečný profík! Sama k ní chodím a jsem moc spokojená! Jen prosím tě, ona je dost zaneprázdněná, tak pokud by ses nedovolala hned, napis treba sms, ona se ti ozve sama, hned jak bude mit chvilicku. Napred se domluvite na konzultaci, reknes ji, co te trapi a ona navrhne nejlepsi reseni :) Budes spokojena, urcite! :)

NinaC Andy 11.07.2017

A na které přesně z těchto www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/celilitida ošetření chodíte a podle čeho jste ho vybírala ?

Andy NinaC 22.07.2017

Hledala jsem podle recenzí a byla jsem na vacupresu, když tak se podívejte na tento odkaz to je ono, ale dělají tam i víc ošetření, ale mně bylo doporučeno tohle www.bodyfactory.cz/cs/vacupress-praha/

Daniela 17.08.2017

též mohu doporučit body factory, docházím sem na kosmetiku a ošetření pleti a velice se mi tu líbí a jsem tu moc spokojená

Vendula 23.08.2017

Na jaké konkrétně ošetření chodíte ? :)

Daniela Vendula 17.09.2017

chodím Vendy na klasickou kosmetiku a nechávám si tu aji prodlužovat řasy :)

Erika 20.09.2017

taky jsem moc spokojená se službami amaryllis centra, mají moc hezké prostředí a hlvně příjemný personál

Chriss Erika 08.10.2017

A jak se v amarallis centru pohybuje kosmetika cenově ?

Erika Chriss 28.11.2017

Chriss: Nechám vám tu odkaz, kde najdete celkový ceník www.amarylliscentrum.cz/cenik/telo

NinaC 30.12.2017

Tak už měsíc docházím na ošetření proti celulitidě a musím říct, že je to mazec jaké jsou výsledky. Mám za sebou teprve tři ošetření, ale celulitida už skoro vůbec není vidět.

Hanka NinaC 21.01.2018

A kolik ošetření je potřeba ?

NinaC Hanka 23.02.2018

Tak to je indiiduální stejně tak jako tip ošetření. Většinou se to pohybuje tak kolem šesti ošetření, ale máš lepší, když se objednáš na konzultaci a tam ti už řeknou, co je vhodné přímo pro tebe :)

Kvetuska99 14.08.2018

Dobrý den, zábaly Body Wraps proti celulitidě jste někdo zkoušel?? <3

Amanda Kvetuska99 16.08.2018

*3*Já jsem byl na Body Wraps v Praze 9 a můžu jenom doporučit. Výsledek mě víc, než mile překvapil *3*

Kvetuska99 Amanda 24.08.2018

Ahoj, ano? Moc díky,že jsi odpověděla. Praha by taky pro mě připadala v úvahu. Tak děkuji, já se tam možná tedy objednám.

Kvetuska99 Amanda 24.08.2018

Je to toto? bodywraps.cz/partnerske-salony kde jsi byla?

Mariana 06.09.2018

Mě celulitida nějak netrápí ale řeším velké břicho a zadek... podařily se tyto partie někomu nějak shodit přirozeně?

Gbelcová Mariana 13.09.2018

Myslím si že by to mohlo jít i přirozeně ale bez práce to nebude... Já na cvičení moc nejsem, partie kde nemůžu shodit jsem si nechala na liposukci odsát a mám vystaráno

Mariana Gbelcová 17.09.2018

A kam chodíte na liposukci?

Gbelcová Mariana 23.09.2018

Navštěvuji tohoto plastika http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

Pospíšilová Gbelcová 30.10.2018

Dobrý den, všechny ty zákroky dělá ten plastik který je na stránkách? ... děkuji ...

Klára 17.09.2018

Je několik metod odstranění celulitidy, která je podle vás dobrá v případě, že máte na stehnech už celkem dost velké krátery?

Eliška Klára 29.09.2018

Nechala bych si poradit na klinice. Já jsem podstoupila monopolární radiofrekvenci s ultrazvukem. Měla už nesnesitelnou pomerančovou kůži. Docházela jsem na 10 ošetření a budu zase asi pokračovat. Výsledek je skvělý :)

Klára Eliška 02.10.2018

Děkuji. Našla jsem toto ošetření na klinice Amaryllis a mají i dobré hodnocení. Kam na to chodíš? Hledám něco v Praze :)

Simona Klára 27.10.2018

Já sem do Amaryllis centra chodila na injekční lipolýzu a ta mě celulitidy zbavila úplně. Tím, že se to aplikuje v injekcích přímo do podkožních tukových oblastí tak se to dostane k ložisku a nějakým způsobem to pracuje.

Zuzka Simona 31.10.2018

Taky chci něco dělat s tou celulitidou, ale musím se podívat jaké mají ještě ošetření, protože injekce snáším hodně blbě a dobrovolně bych do toho určitě nešla.

Simona Zuzka 19.01.2019

Dělají i jiná ošetření .. bez jehel .. třeba zábaly a jiné, ty jsou taky účinné. Jestli si tím nejseš jistá, tak se zkus objednat na konzultaci, kde ti všechno řeknou co je pro tebe vhodné :)

Zuzka Simona 10.02.2019

A je tam efekt taky tak velký jako u toho ošetření za pomoci jehel ? Ono přece jenom když se něco aplikuje pod kůži přímo ke zdroji, tak by ten rozdíl nebo efekt měl být větší nebo alespoň rychlejší ne ?

Simona Zuzka 23.03.2019

Když já se bojím té bolesti :( fakt mám s jehlama problém :/

Zuzka Simona 23.10.2019

To já samozřejmě chápu a jsou i jiné varianty a ošetření jak se celulitidy zbavit. Nejlíp ti ale poradí přímo ošetřující až uvidí stav :)

NinaC 05.01.2020

Myslíte, že pomáhají i ty krémy co se prodávají na celulitidu ?

Zuzana NinaC 21.04.2020

Za mne rozhodne ne, chce to ucinny zakrok u odbornika, mam sve zkusenosti.

Markule Zuzana 23.04.2020

Zkusenosti i primo s nejakym zakrokem? Jakym prosim? Nejsem v tom moc zbehla alenejaky zakrok bych urcite uvitala, kosmetika ani nejhuznejsi cviky mi nikdy moc nepomohly.

Zuzana Markule 26.04.2020

Byla jsem v Praze, Amaryllis centrum a vrele doporucuji!

Makule Zuzana 28.04.2020

Hmmm Praha a jaky zakrok si mela presne? Opravdu to pomohlo? A cena? Jak to maji s cenou?

Zuzana Makule 29.04.2020

Ceny si myslim ze jsou uplne v poradku, nic draheho za tu kvalitu :-) amarylliscentrum.cz/cenik, jukni sama, ja bych nejradeji sla na vse, zacinam na tom mit zavislost :D :-)

Makule 30.04.2020

Dekuji, rychle jsem to zkoukla a maji opravdu siroky vyber a zamereni, od vseho neco! :-)

Laura 27.04.2021

Ahoj holky, prosím o tip na něco učinného proti celulitidě.

Lucie Laura 18.05.2021

Ahoj, mrkni na Deadiacosmetics. Jejich péče je asi to jediné co mi pomohlo. Jinak všude ti budou doporučovat hodně hydratovat a hlavně hodně pít.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat