Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Proměna

Marťa 08. 04. 2012

Zdravím všechny čtenářky ;-) Zajímá mě, jestli máte zkušenost s celkovou proměnou vzhledu. Změna účesu, líčení, oblečení. Děkuji za všechny odpovědi *1*

Neregistrovaná/ý - Katrina

30. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Sejčková | 28. 11. 2016
Už delší dobu zvažuju proměnu svého zevnějšku, ráda bych plastiku prsou, přesněji řečeno zvětšení protože ty moje se podobají pomalu lentilkám. Bydlím kousek za Brnem tak ideálně někoho z Brna, můžete mi někoho dporučit? Případně jaké máte zkušenosti s Mudr.Justanem měl by to být plastik z Brna

Já jsem puvodne tky chtěla jít na plastiku, ale zkusila jsem prvne tabletky...a dobre jsem udelala. Takze ze své zkusenosti doporucuji tabletky superprsa + stíhlá linie... o císlo se mi prsa zvetsila a to beru teprve mesíc

Neregistrovaná/ý - Sejčková

28. 11. 2016

Už delší dobu zvažuju proměnu svého zevnějšku, ráda bych plastiku prsou, přesněji řečeno zvětšení protože ty moje se podobají pomalu lentilkám. Bydlím kousek za Brnem tak ideálně někoho z Brna, můžete mi někoho dporučit? Případně jaké máte zkušenosti s Mudr.Justanem měl by to být plastik z Brna

Neregistrovaná/ý - Maky

27. 11. 2016

Co je v Praze to se pocita, takze ze vubec vahate o tom kurzu :))

Neregistrovaná/ý - Zuzanka

10. 11. 2016

Ano to je, je to dobry kurz, odchazi z nej hodne profiku co se tim pak i zivi

Neregistrovaná/ý - Tereza

17. 10. 2016

Tak to s timhle kurzem je uz spise profik ne?

Neregistrovaná/ý - Zuzanka

9. 10. 2016

Kdyz vi clovek jak nato, tak dokaze s tim druhym udelat zazraky jako se mnou kamaradka, ma super kurz make-up institute Prague a dela s zenskyma divi

Neregistrovaná/ý - Oleta

18. 9. 2016

Ženy komu se poradilo se zbavit vrasek a jak?

Neregistrovaná/ý - Klárka

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 4. 7. 2016
No to máš samozřejmně pravdu ale já jsem v té době byla ještě nezkušená. Teď už jedině make up institut

Ten makeup onstitu mě taky dost zajímá, koukám po něm už delší dobu.

Neregistrovaná/ý - Zuzana

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - KLára | 4. 7. 2016
Já osobně bych na takové kurzy ani nešla, lepší je zaplatit jednou za kvalitu než 4x za brak

No to máš samozřejmně pravdu ale já jsem v té době byla ještě nezkušená. Teď už jedině make up institut

Neregistrovaná/ý - KLára

4. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 3. 7. 2016
U nás v Brně dělá jedna paní kurzy líčení za 4 tis a trvají jeden den. byla jsem tam a byly to vyhozené peníze, přiště radši vyzkouším ten makeup institu jak o něm píšete.

Já osobně bych na takové kurzy ani nešla, lepší je zaplatit jednou za kvalitu než 4x za brak

Neregistrovaná/ý - Zuzana

3. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Denisa | 29. 6. 2016
koukni na jejich stránky na http://www.makeupinstitute.cz/prihlaska/

U nás v Brně dělá jedna paní kurzy líčení za 4 tis a trvají jeden den. byla jsem tam a byly to vyhozené peníze, přiště radši vyzkouším ten makeup institu jak o něm píšete.

Neregistrovaná/ý - Denisa

29. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Edita | 2. 6. 2016
Holky a jaké tak jsou ceny těch kurzů?

koukni na jejich stránky na http://www.makeupinstitute.cz/prihlaska/

Neregistrovaná/ý - Edita

2. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 2. 6. 2016
Ahoj je to tam príma, asi žádného nejoblíbenějšího nemám, protože jsou všichni OK. V podstatě je tam rodinná atmosféra, tykáme si, kamaráský kolektiv.

Holky a jaké tak jsou ceny těch kurzů?

Neregistrovaná/ý - Dana

2. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Pavla | 1. 6. 2016
A jaká je na tom makeup institutu atmosféra na kurzech? máš nějaké oblíbené lektory?

Ahoj je to tam príma, asi žádného nejoblíbenějšího nemám, protože jsou všichni OK. V podstatě je tam rodinná atmosféra, tykáme si, kamaráský kolektiv.

Neregistrovaná/ý - Pavla

1. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 30. 5. 2016
v Praze makup institut, sídlí na Korunní, já sem sama tam absolvovala několík kurzů

A jaká je na tom makeup institutu atmosféra na kurzech? máš nějaké oblíbené lektory?

Neregistrovaná/ý - Dana

30. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Janča | 23. 5. 2016
Ahojky, mám taky zájem? Kde v Praze? a která agentura? Povíš o to víc?

v Praze makup institut, sídlí na Korunní, já sem sama tam absolvovala několík kurzů

Neregistrovaná/ý - Janča

23. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Dana | 1. 5. 2016
Rozhodně vybírej podle referencí. A taky účasti na různých akcí, třeba módní přehlídky a podobně. Dobré kurzy dělají třeba v Praze

Ahojky, mám taky zájem? Kde v Praze? a která agentura? Povíš o to víc?

Neregistrovaná/ý - Dana

1. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Dee | 25. 4. 2016
Ahoj děvčata, zkoušely ste některá profesionální vyzážistický kurz? Podle čeho ste si vybírali?

Rozhodně vybírej podle referencí. A taky účasti na různých akcí, třeba módní přehlídky a podobně. Dobré kurzy dělají třeba v Praze

Neregistrovaná/ý - Dee

25. 4. 2016

Ahoj děvčata, zkoušely ste některá profesionální vyzážistický kurz? Podle čeho ste si vybírali?

Neregistrovaná/ý - Magdalena

14. 4. 2016

Ahoj osobně ano. Po rozchodu s přítelem se kterým sem byla 11 ket to prostě chtělo změnu. Nejdřív jsem změnila vzhled a pak celý svůj život. Nakonec mě to tak inspirovalo, že jsem sama vyzážistkou

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Salát se sojovými lusky

Salát se sojovými lusky

18 hlasů
55min 601 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Plněné krůtí maso

7 hlasů
2h a 20min 467kJ 140 Kč

Krůtí stehno plněné rozinkami a kari pastou.

Pastinákový krém

2 hlasy
55min 325kJ 65 Kč

Krémová polévka z pastináku a brambor.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více