Diskuse na téma Proměna

Zdravím všechny čtenářky ;-) Zajímá mě, jestli máte zkušenost s celkovou proměnou vzhledu. Změna účesu, líčení, oblečení. Děkuji za všechny odpovědi *1*

Lada 25.11.2022

Neznám je, ale líbí se mi že mají materiál z pravých lidských vlasů.

Jandka 23.11.2022

Na jejich pobočku zajdu, ráda bych se na prodloužení vlasů domluvila přímo tam.

Linda 19.11.2022

Vlasy-levne mají pobočku v Brně, byla jsem se tam podívat. Nabídli mi, že si můžu nechat vlasy prodloužit přímo u nich.

Dáša 12.11.2022

Dívala jsem se na jejich stránky, nabízí hodně metod k prodloužení. Mě se líbí clipy.

Vendy 05.11.2022

Já si super ofinu pořídila u www.vlasy-levne. cz. Je z pravých lidských vlasů.

Alena 19.05.2021

ofina je super, hlavně drží tvar a nedorůstá :D takže vypadá pořád stejně, za mě topovka :D

Pavlína 10.05.2021

hele holky mám dotaz, ohledně proměny, když jsem se dívala na ty weby na vlasy na prodloužení, tak sem si všimla, že tam mají přímo i samotný ofiny, nemáte některá zkušenost? třeba i fotku? chtěla bych vidět, jak to vypadá

Lucina 24.04.2021

Simi mrkni se na www.hotstyle.cz tam jsem viděla že mají dobrou cenu ;-) v porovnání s ostatníma kvalita a cena jsou fakt na špičce ..teda aspoň podle mě určitě

Simona 18.03.2021

a kde se ty clip in dají sehnat za dobrý peníze?

Annie0 10.03.2021

co se týká vlasů, tak já jsem to vyřešila vlasy clip in, a jsem spokojená, dobrá investice na to, abych byla spokojená se svými vlasy

Xena 29.10.2020

až na vlasy jsem se svým vzhledem celkem spokojená. Jenže i s tím se dá v dnešní době nějak pracovat. Měnit dálky, střihym barvy je záležitost na par hodim

Sejčková 28.11.2016

Už delší dobu zvažuju proměnu svého zevnějšku, ráda bych plastiku prsou, přesněji řečeno zvětšení protože ty moje se podobají pomalu lentilkám. Bydlím kousek za Brnem tak ideálně někoho z Brna, můžete mi někoho dporučit? Případně jaké máte zkušenosti s Mudr.Justanem měl by to být plastik z Brna

Katrina Sejčková 30.11.2016

Já jsem puvodne tky chtěla jít na plastiku, ale zkusila jsem prvne tabletky...a dobre jsem udelala. Takze ze své zkusenosti doporucuji tabletky superprsa + stíhlá linie... o císlo se mi prsa zvetsila a to beru teprve mesíc ;-)

Maky 27.11.2016

Co je v Praze to se pocita, takze ze vubec vahate o tom kurzu :))

Zuzanka 10.11.2016

Ano to je, je to dobry kurz, odchazi z nej hodne profiku co se tim pak i zivi

Tereza 17.10.2016

Tak to s timhle kurzem je uz spise profik ne?

Zuzanka 09.10.2016

Kdyz vi clovek jak nato, tak dokaze s tim druhym udelat zazraky jako se mnou kamaradka, ma super kurz make-up institute Prague a dela s zenskyma divi

Oleta 18.09.2016

Ženy komu se poradilo se zbavit vrasek a jak?

Dee 25.04.2016

Ahoj děvčata, zkoušely ste některá profesionální vyzážistický kurz? Podle čeho ste si vybírali?

Dana Dee 01.05.2016

Rozhodně vybírej podle referencí. A taky účasti na různých akcí, třeba módní přehlídky a podobně. Dobré kurzy dělají třeba v Praze

Janča Dana 23.05.2016

Ahojky, mám taky zájem? Kde v Praze? a která agentura? Povíš o to víc?

Dana Janča 30.05.2016

v Praze makup institut, sídlí na Korunní, já sem sama tam absolvovala několík kurzů

Pavla Dana 01.06.2016

A jaká je na tom makeup institutu atmosféra na kurzech? máš nějaké oblíbené lektory?

Dana Pavla 02.06.2016

Ahoj je to tam príma, asi žádného nejoblíbenějšího nemám, protože jsou všichni OK. V podstatě je tam rodinná atmosféra, tykáme si, kamaráský kolektiv.

Edita Dana 02.06.2016

Holky a jaké tak jsou ceny těch kurzů?

Denisa Edita 29.06.2016

koukni na jejich stránky na http://www.makeupinstitute.cz/prihlaska/

Zuzana Denisa 03.07.2016

U nás v Brně dělá jedna paní kurzy líčení za 4 tis a trvají jeden den. byla jsem tam a byly to vyhozené peníze, přiště radši vyzkouším ten makeup institu jak o něm píšete.

KLára Zuzana 04.07.2016

Já osobně bych na takové kurzy ani nešla, lepší je zaplatit jednou za kvalitu než 4x za brak

Zuzana KLára 04.07.2016

No to máš samozřejmně pravdu ale já jsem v té době byla ještě nezkušená. Teď už jedině make up institut

Klárka Zuzana 04.07.2016

Ten makeup onstitu mě taky dost zajímá, koukám po něm už delší dobu.

Magdalena 14.04.2016

Ahoj osobně ano. Po rozchodu s přítelem se kterým sem byla 11 ket to prostě chtělo změnu. Nejdřív jsem změnila vzhled a pak celý svůj život. Nakonec mě to tak inspirovalo, že jsem sama vyzážistkou *15*

Radka 09.04.2016

Take nad tim uz par mesicu premyslim, jen se nemuzu stale rozhodnout. Bojim se toho abych s tim nemela nejake komplikace, znate nekoho dobreho co poony zakrok na vypnuti pleti dela v Praze?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat