Diskuse na téma Zvětšení rtů

Ahoj holky, přemýšlím o zvětšení rtů, ale potřebovala bych doporučit někoho, kdo to umí a abych rty měla pěkně symetrické.

Nikola 22.03.2022

Kolik ml sis nechala aplikovat ? Bojím se, že to neodhadnu a budu vypadat jak kačena :(

Romana Nikola 28.03.2022

Mám 1,5 ml a to ty sama neurčuješ, je to na domluvě s doktorkou, která ti bude rty vyplňovat :) stačí ji říct jakou máš představu, ale ani to nemusíš. Je vidět, že to má v oku a ví kolik do rtů dát, aby byly akorát :)

Nikola 06.12.2021

Taky bych si přála mít větší rty, ale jelikož se jehel bojím jak čert kříže, tak se bez nich budu muset obejít :/

Romana Nikola 01.01.2022

Dneska už se před aplikací dává znecitlivující mastička, která tomu hodně pomůže a vpichy nejsou až tolik cítit ;). Měla jsem z toho taky strach, ale jsem ráda, že jsem do toho šla.

Nikola Nikola 27.01.2022

Kam na rty chodíš ? :)

Romana Nikola 17.03.2022

Byla jsem na Aether klinice, kde jsem moc spokojená, protože chodím i na ošetření proti celulitidě a ty výsledky jsou fakt neuvěřitelné.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat