Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kávový peeling

Elenka57 25. 11. 2017

Ahoj holky nepoužíváte někdo kávový peeling? Videla jsem to na instagramu a docela mě to zaujalo a mohl by to být i docela dobrý a originální dárek pro kamarádky k Vánocům :)

Neregistrovaná/ý - Jana

16. 7. 2019

Já teda miluju ty peelingy od bodyboom a nebo ziaja má naprosto boží peeling !

Neregistrovaná/ý - Andrea

30. 11. 2017

Elenka57 | 28. 11. 2017
Tak to by mi taky celkem pomohlo :D a jaký máš? Jestli i na celulitidu, tak beru :)

Zkoušela jsem si dělat domácí, ale to moc nešlo :D tak jsem si koupila BodyBeScrub kokos a karamel a střídám to

Elenka57

28. 11. 2017

Neregistrovaná/ý - Andrea | 27. 11. 2017
Já taky .. není nic lepšího na obličej po čištění :) A docela mi přijde, že se mi zmírnila celulitida

Tak to by mi taky celkem pomohlo :D a jaký máš? Jestli i na celulitidu, tak beru :)

Neregistrovaná/ý - Andrea

27. 11. 2017

Já taky .. není nic lepšího na obličej po čištění :) A docela mi přijde, že se mi zmírnila celulitida

Neregistrovaná/ý - Kristyna

26. 11. 2017

Já ho používám a určitě je to super dárek .. Krásně voní a pleť je pak jak miminko :) můžu jedině doporučit :)

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Treska v šafránové omáčce

Treska v šafránové omáčce

6 hlasů
1h a 10min 343 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny s liškami

18 hlasů
40min 710kJ 98 Kč

Většina chatařů a chalupářů ráda chodí na houby. Aby n...

Tvarohové placičky

14 hlasů
30min 749kJ 90 Kč

Tvarohová dobrota, nejen pro děti. PHILADELPHIA ORIG...

Poradny

Nesouhlasím s rozhodnutím soudu o výživném, co dělat?

Pěkný den i Vám, jak jsem pravděpodobně uvedla v některé ze svých předchozích odpovědí, tabulky M... Více

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více