Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kávový peeling

Elenka57 25. 11. 2017

Ahoj holky nepoužíváte někdo kávový peeling? Videla jsem to na instagramu a docela mě to zaujalo a mohl by to být i docela dobrý a originální dárek pro kamarádky k Vánocům :)

Neregistrovaná/ý - Jana

16.07.2019

Já teda miluju ty peelingy od bodyboom a nebo ziaja má naprosto boží peeling !

Neregistrovaná/ý - Andrea

30.11.2017

Elenka57 | 28.11.2017
Tak to by mi taky celkem pomohlo :D a jaký máš? Jestli i na celulitidu, tak beru :)

Zkoušela jsem si dělat domácí, ale to moc nešlo :D tak jsem si koupila BodyBeScrub kokos a karamel a střídám to

Neregistrovaná/ý - Andrea | 27.11.2017
Já taky .. není nic lepšího na obličej po čištění :) A docela mi přijde, že se mi zmírnila celulitida

Tak to by mi taky celkem pomohlo :D a jaký máš? Jestli i na celulitidu, tak beru :)

Neregistrovaná/ý - Andrea

27.11.2017

Já taky .. není nic lepšího na obličej po čištění :) A docela mi přijde, že se mi zmírnila celulitida

Neregistrovaná/ý - Kristyna

26.11.2017

Já ho používám a určitě je to super dárek .. Krásně voní a pleť je pak jak miminko :) můžu jedině doporučit :)

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Houbové knedlíčky

Houbové knedlíčky

10 hlasů
1h a 5min 960 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Guláš s rajčaty

7 hlasů
1h a 20min 341kJ 180 Kč

Masový guláš se sterilovanými rajčaty.

Brokolicová polévka s nivou

18 hlasů
40min 659kJ 65 Kč

Pokud máte rádi krémové polévky, uvařte si brokolicový...

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více