Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Depilace laserem - zkušenosti?

BonBon 20. 04. 2014

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli jste někdo nebyli na laserové depilaci? Chci si na léto nechat odstranit chloupky z podpaží, ale vůbec nevím nakolikrát tam musím jít a jestli to nebolí? Mám trochu strach? Dík

Neregistrovaná/ý - Vanda

18.01.2018

Neregistrovaná/ý - Jarka | 10.01.2018
Protoze je nejlepsí cas na trvale odstraneni chloupku, chci na to jit. DOporucili byste mi prosím nekoho dobrého v Praze? Je toho hodne, radeji bych osobní zkusenost a rady

za mě ti můžu poradit kliniku v Praze Perfect Clinic. Dělají trvalou epilaci laserem. Byla jsem na tom, není to bolest, uplne v pohodě se to dá vydržet.

Neregistrovaná/ý - Samanta

14.01.2018

Neregistrovaná/ý - Janča | 26.12.2017
Mě to připadá zbytečný... Pořídila jsem si normální epilátor https://www.holime.cz/braun-silk-epil-7-531-wet-dry-epilator a bohatě to stačí...

No proč ne, pokud ti to stačí a nevadí ti, že se musíš "holit" pravidelně tak v pohodě. Ale pro každého to není, někoho třeba epilace bolí, tak že to prostě nesnese. A proto je dobré si nechat poradit a kouknout na všechny možnosti, které dnešní trh nabízí. Zrovna zmíněný eshop holime.cz má snad všechno, takže by to mohla být dobrá volba.

Neregistrovaná/ý - Jarka

10.01.2018

Protoze je nejlepsí cas na trvale odstraneni chloupku, chci na to jit. DOporucili byste mi prosím nekoho dobrého v Praze? Je toho hodne, radeji bych osobní zkusenost a rady

Neregistrovaná/ý - Janča

26.12.2017

Neregistrovaná/ý - Monika Kopecká | 26.11.2017
S tím IPL souhlasím, je to sice trošku dražší, ale stojí to zato. Akorát, protože se ceny pohybují v řádech tisíců, vyberte si dobrý obchod nebo eshop.

Mě to připadá zbytečný... Pořídila jsem si normální epilátor https://www.holime.cz/braun-silk-epil-7-531-wet-dry-epilator a bohatě to stačí...

Neregistrovaná/ý - Monika Kopecká

26.11.2017

Neregistrovaná/ý - Janka | 23.07.2016
Dobrá je taky epilace pulzním světlem - IPL epilace. Je to hodně účinný. Zkuste tenhle salon <a href="http://www.klinikakrasyandel.cz/">Klinika krásy Anděl</a>

S tím IPL souhlasím, je to sice trošku dražší, ale stojí to zato. Akorát, protože se ceny pohybují v řádech tisíců, vyberte si dobrý obchod nebo eshop.

Neregistrovaná/ý - Janka

23.07.2016

Neregistrovaná/ý - Lenicka | 26.04.2016
videla jsem na neho reklamu a vypada to dobre, myslim ze ta investice se urcite vyplati. premyslim ze si ho take poridim, tak diky za nazor a za odkaz.

Dobrá je taky epilace pulzním světlem - IPL epilace. Je to hodně účinný. Zkuste tenhle salon <a href="http://www.klinikakrasyandel.cz/">Klinika krásy Anděl</a>

Neregistrovaná/ý - Lenicka

26.04.2016

Neregistrovaná/ý - anicka | 25.04.2016
ja jsem dostala na vanoce ten laserovy epilator a jsem moc spokojena, tim padem nemusim nikam dochazet a zbytecne platit porad dokola. http://www.parfums.cz/philips/lumea-prestige-sc2009-00-ipl-epilator-na-telo-tvar-a-oblast-bikin/

videla jsem na neho reklamu a vypada to dobre, myslim ze ta investice se urcite vyplati. premyslim ze si ho take poridim, tak diky za nazor a za odkaz.

Neregistrovaná/ý - anicka

25.04.2016

ja jsem dostala na vanoce ten laserovy epilator a jsem moc spokojena, tim padem nemusim nikam dochazet a zbytecne platit porad dokola. http://www.parfums.cz/philips/lumea-prestige-sc2009-00-ipl-epilator-na-telo-tvar-a-oblast-bikin/

Neregistrovaná/ý - jojo

24.09.2015

Já mohu doporučit kliniku beautypro http://epilace-laserem.cz/hlavni-strana-2/ Je v Praze ale vyplatí se sem zajít.

dariina

25.02.2015

z vlastních zkušeností mohu říci, že výběr doktora nebudeš litovat. Paní doktorka je velmi milá a hlavně svědomitá a šikovná. Mám množství spokojených klientek a jak dámy tak i pány. Na maily odepisuje, také jsem si s ní pár mailů vyměnila.

ala3

23.02.2015

už jsem psala email, tak čekám na odpověď, pokud do zítra nepřijde tak zavolám. Co jsem hledala i jiné kliniky, tak ohlasy nic moc, protože šlo většinou o to IPL, takže to raději ani zkoušet nebudu.

Míša9

17.02.2015

ala3 ano je to něco jiného, je to zatím to nejlepší co vytvořili. Podívej za konzultaci nic nedáš, akorát přijdeš o trošku času, pokud si tam ještě nebyla určitě jdi, mně to velmi pomohlo když jsem se potřebovala poradit.

dariina

23.01.2015

konzultace u Mudr. Páralové jsou zdarma, takže za ně nic nedáš a dozvíš se přesně co ptrebuješ a navíc od odborníka. Dáš trochu času a budeš vědět na čem jsi. Záleží také zda mas tmavé nebo světlé chloupky apod.

ala3

18.01.2015

o ipl jsem hodně četla a narazila jsem na více negativních než pozitivních reakcí. Takže toto je něco jiného, ano? Zkusím si něco najít na tento laser a uvidíme. Kolik stojí u ní konzultace?

Míša9

12.01.2015

také zaleží od toho jaký druh epilace si vybereš. S klasickým IPL mnoho dobrých zkušeností není. Pokud chceš jistotu tak se obrať na Mudr Páralovou v klinice dermastar, ta používá diodový laser Lightsheer Lumenis DUET. Info máš i na její webu.

ala3

22.12.2014

četla jsem už všechno možné o laserovém odstranění chloupků ale nevím čemu mám věřit, některé ohlasy jsou velmi dobré jiné zase úplný opak, ráda bych se zbavila ochlupení ale nechci vyhodit peníze a chloupky budu mít stále ..

dariina

20.12.2014

také tam půjdu po svátcích, dostanu jako dárek od muže poukázku na jakékoliv ošetření. Velmi mě tím potěšil a jsem zvědavá na jakou částku je ten poukaz.

Míša9

12.12.2014

tak já se chystám po novém roce, momentálně je akce na laserovou epilaci a to podpaží 490 Kč a dolní končetiny (obě) 2490 Kč, takže není o čem :) paní doktorku navštěvuji v rámci botoxu a důvěřuji jí.

Neregistrovaná/ý - Zyna

24.11.2014

tak s tím bych nesouhlasila, já se s tím vůbec neztotožňuji. když je chlap jako opice není na tom nic pěkné ... ale je pravda, že to ty dva týdny přetrpíte lépe než my ženy. Kolik vlastně stojí laserové ošetření, nějak mi utekla cena nebo jsem slepá: D

Neregistrovaná/ý - Karel

21.11.2014

v tom je jaká taková výhoda u nás chlapů, my s neholením problémy nemáme. Když se tak nad tím zamyslím, je vzláštne jak se bere ochlupení u chlapů a žen. Když uvidí chlap ženu, která má v podpozuší ochlupení si řekne fuj ale žena když žena chlapa tak ji okouzlí jaký je mužný ...

TESTOVÁNÍ: Konec černým tečkám díky originální masce Pilaten

Rajčatová pánev

Rajčatová pánev

13 hlasů
40min 530 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Konec černým tečkám díky originální masce Pilaten

TESTOVÁNÍ: Konec černým tečkám díky originální ...

Téměř každého pátého Čecha se může týkat laktózová intolerance

Téměř každého pátého Čecha se může týkat laktóz...

Je možné prodat na horách nevyužitou permanentku?

Je možné prodat na horách nevyužitou permanentku?

Zbavte se tuku na břiše jednoduchými triky

Zbavte se tuku na břiše jednoduchými triky

Chybějící pouto mezi mámou a miminkem. Naučte se ho vytvořit

Chybějící pouto mezi mámou a miminkem. Naučte s...

Býváte ve stresu? Dívejte se na ty správné obrázky

Býváte ve stresu? Dívejte se na ty správné obrázky

Tip na oběd

Bílá ryba s oříšky

12 hlasů
40min 911kJ 350 Kč

Rychlý recept na dušenou rybu s lískovými oříšky.

Ledový salát s rajčaty

23 hlasů
35min 228kJ 45 Kč

Křupavý salát , vhodný jako příloha nebo lehká večeře.

Poradny

Jsem na RD, musím zpět do práce, abych dostala PPM?

Dobrý den, pokud máte smlouvu na dobu neurčitou, nemusíte se kvůli nároku na další mateřskou pře... Více

Otěhotněla jsem v nové práci po RD, dostanu mateřskou?

Dobrý den, pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Od přítele získáte kontakt na přitažlivou osobu. Přesto se neradujte předčasně. Pokud se nebudete snažit a neujasníte si, co od života vlastně chcete, jen těžko dosáhnete spokojenosti. Soustřeďte se na své priority a jděte za svým snem. Splní se.

Více