Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Depilace laserem - zkušenosti?

BonBon 20. 04. 2014

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli jste někdo nebyli na laserové depilaci? Chci si na léto nechat odstranit chloupky z podpaží, ale vůbec nevím nakolikrát tam musím jít a jestli to nebolí? Mám trochu strach? Dík

Neregistrovaná/ý - Hana

27.06.2018

Neregistrovaná/ý - Kamilka | 26.06.2018
Ahoj Hani, ja mam moc dobre zkusenosti prave s tou penou s tou sterkou od veetu, nechavam 10min pusobit tu penu a pak setru. Jinak ja to nakupuji za super cenu z notino.cz

Kamilko moc dekuji, mrknu tam na to.

Neregistrovaná/ý - Kamilka

26.06.2018

Neregistrovaná/ý - Hana | 19.06.2018
Ahojky nema nekdo vyzkousenou i normalni depilaci ci nejake ty holici peny stiratelne od veetu? Dekuji

Ahoj Hani, ja mam moc dobre zkusenosti prave s tou penou s tou sterkou od veetu, nechavam 10min pusobit tu penu a pak setru. Jinak ja to nakupuji za super cenu z notino.cz

Neregistrovaná/ý - Hana

19.06.2018

Ahojky nema nekdo vyzkousenou i normalni depilaci ci nejake ty holici peny stiratelne od veetu? Dekuji

Neregistrovaná/ý - Jarka

29.01.2018

Neregistrovaná/ý - Vanda | 26.01.2018
Prubeh..no na perfect clinic jsem dostala doporuceni od známe. Pak mi dali termín. Laser mírne pálel, nic hrozneho. A pote byla kuze ruzová, ale taky nic extra. Prubeh celkove pohoda.

To nezní vubec spatne ani bolestive. Já jsem hrozná cíťa, tak jsem se bála, ze bych hrozne trpela. Paráda. A na které z pobocek jsi byla? dívala jsem se, že jich mají více.

Neregistrovaná/ý - Vanda

26.01.2018

Neregistrovaná/ý - Jarka | 22.01.2018
Dívala jsem se na jejich webovky asi jsem to nenašla. Popsala bys prubeh? a opravdu to pomáhá?

Prubeh..no na perfect clinic jsem dostala doporuceni od známe. Pak mi dali termín. Laser mírne pálel, nic hrozneho. A pote byla kuze ruzová, ale taky nic extra. Prubeh celkove pohoda.

Neregistrovaná/ý - Jarka

22.01.2018

Neregistrovaná/ý - Vanda | 18.01.2018
za mě ti můžu poradit kliniku v Praze Perfect Clinic. Dělají trvalou epilaci laserem. Byla jsem na tom, není to bolest, uplne v pohodě se to dá vydržet.

Dívala jsem se na jejich webovky asi jsem to nenašla. Popsala bys prubeh? a opravdu to pomáhá?

Neregistrovaná/ý - Vanda

18.01.2018

Neregistrovaná/ý - Jarka | 10.01.2018
Protoze je nejlepsí cas na trvale odstraneni chloupku, chci na to jit. DOporucili byste mi prosím nekoho dobrého v Praze? Je toho hodne, radeji bych osobní zkusenost a rady

za mě ti můžu poradit kliniku v Praze Perfect Clinic. Dělají trvalou epilaci laserem. Byla jsem na tom, není to bolest, uplne v pohodě se to dá vydržet.

Neregistrovaná/ý - Samanta

14.01.2018

Neregistrovaná/ý - Janča | 26.12.2017
Mě to připadá zbytečný... Pořídila jsem si normální epilátor https://www.holime.cz/braun-silk-epil-7-531-wet-dry-epilator a bohatě to stačí...

No proč ne, pokud ti to stačí a nevadí ti, že se musíš "holit" pravidelně tak v pohodě. Ale pro každého to není, někoho třeba epilace bolí, tak že to prostě nesnese. A proto je dobré si nechat poradit a kouknout na všechny možnosti, které dnešní trh nabízí. Zrovna zmíněný eshop holime.cz má snad všechno, takže by to mohla být dobrá volba.

Neregistrovaná/ý - Jarka

10.01.2018

Protoze je nejlepsí cas na trvale odstraneni chloupku, chci na to jit. DOporucili byste mi prosím nekoho dobrého v Praze? Je toho hodne, radeji bych osobní zkusenost a rady

Neregistrovaná/ý - Janča

26.12.2017

Neregistrovaná/ý - Monika Kopecká | 26.11.2017
S tím IPL souhlasím, je to sice trošku dražší, ale stojí to zato. Akorát, protože se ceny pohybují v řádech tisíců, vyberte si dobrý obchod nebo eshop.

Mě to připadá zbytečný... Pořídila jsem si normální epilátor https://www.holime.cz/braun-silk-epil-7-531-wet-dry-epilator a bohatě to stačí...

Neregistrovaná/ý - Monika Kopecká

26.11.2017

Neregistrovaná/ý - Janka | 23.07.2016
Dobrá je taky epilace pulzním světlem - IPL epilace. Je to hodně účinný. Zkuste tenhle salon <a href="http://www.klinikakrasyandel.cz/">Klinika krásy Anděl</a>

S tím IPL souhlasím, je to sice trošku dražší, ale stojí to zato. Akorát, protože se ceny pohybují v řádech tisíců, vyberte si dobrý obchod nebo eshop.

Neregistrovaná/ý - Janka

23.07.2016

Neregistrovaná/ý - Lenicka | 26.04.2016
videla jsem na neho reklamu a vypada to dobre, myslim ze ta investice se urcite vyplati. premyslim ze si ho take poridim, tak diky za nazor a za odkaz.

Dobrá je taky epilace pulzním světlem - IPL epilace. Je to hodně účinný. Zkuste tenhle salon <a href="http://www.klinikakrasyandel.cz/">Klinika krásy Anděl</a>

Neregistrovaná/ý - Lenicka

26.04.2016

Neregistrovaná/ý - anicka | 25.04.2016
ja jsem dostala na vanoce ten laserovy epilator a jsem moc spokojena, tim padem nemusim nikam dochazet a zbytecne platit porad dokola. http://www.parfums.cz/philips/lumea-prestige-sc2009-00-ipl-epilator-na-telo-tvar-a-oblast-bikin/

videla jsem na neho reklamu a vypada to dobre, myslim ze ta investice se urcite vyplati. premyslim ze si ho take poridim, tak diky za nazor a za odkaz.

Neregistrovaná/ý - anicka

25.04.2016

ja jsem dostala na vanoce ten laserovy epilator a jsem moc spokojena, tim padem nemusim nikam dochazet a zbytecne platit porad dokola. http://www.parfums.cz/philips/lumea-prestige-sc2009-00-ipl-epilator-na-telo-tvar-a-oblast-bikin/

Neregistrovaná/ý - jojo

24.09.2015

Já mohu doporučit kliniku beautypro http://epilace-laserem.cz/hlavni-strana-2/ Je v Praze ale vyplatí se sem zajít.

dariina

25.02.2015

z vlastních zkušeností mohu říci, že výběr doktora nebudeš litovat. Paní doktorka je velmi milá a hlavně svědomitá a šikovná. Mám množství spokojených klientek a jak dámy tak i pány. Na maily odepisuje, také jsem si s ní pár mailů vyměnila.

ala3

23.02.2015

už jsem psala email, tak čekám na odpověď, pokud do zítra nepřijde tak zavolám. Co jsem hledala i jiné kliniky, tak ohlasy nic moc, protože šlo většinou o to IPL, takže to raději ani zkoušet nebudu.

Míša9

17.02.2015

ala3 ano je to něco jiného, je to zatím to nejlepší co vytvořili. Podívej za konzultaci nic nedáš, akorát přijdeš o trošku času, pokud si tam ještě nebyla určitě jdi, mně to velmi pomohlo když jsem se potřebovala poradit.

dariina

23.01.2015

konzultace u Mudr. Páralové jsou zdarma, takže za ně nic nedáš a dozvíš se přesně co ptrebuješ a navíc od odborníka. Dáš trochu času a budeš vědět na čem jsi. Záleží také zda mas tmavé nebo světlé chloupky apod.

ala3

18.01.2015

o ipl jsem hodně četla a narazila jsem na více negativních než pozitivních reakcí. Takže toto je něco jiného, ano? Zkusím si něco najít na tento laser a uvidíme. Kolik stojí u ní konzultace?

DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a v...

Salát z ředkviček

Salát z ředkviček

9 hlasů
20min 1786 kJ 40 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Placky s medem

11 hlasů
40min 810kJ 40 Kč

Placky z vařených brambor.

Rybí filé s liškami

0 hlasů
1h a 25min 575kJ 200 Kč

Netradiční, ale skvělá kombinace ryby a hub.

Poradny

Jak ochránit budoucího manžela před mými exekucemi?

Dobrý den, na úvod je potřeba říci, že ne všechny dluhy se automaticky stávají součástí společnéh... Více

Jaký zvolit ekologický produkt pro vyčištění WC?

Dobrý den,vaše změna přístupu nás velmi těší. Pokud jde o běžné produkty, máte pravdu, obyčejné č... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více