Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Depilace laserem - zkušenosti?

BonBon 20. 04. 2014

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli jste někdo nebyli na laserové depilaci? Chci si na léto nechat odstranit chloupky z podpaží, ale vůbec nevím nakolikrát tam musím jít a jestli to nebolí? Mám trochu strach? Dík

Neregistrovaná/ý - Jarka

29. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Vanda | 26. 1. 2018
Prubeh..no na perfect clinic jsem dostala doporuceni od známe. Pak mi dali termín. Laser mírne pálel, nic hrozneho. A pote byla kuze ruzová, ale taky nic extra. Prubeh celkove pohoda.

To nezní vubec spatne ani bolestive. Já jsem hrozná cíťa, tak jsem se bála, ze bych hrozne trpela. Paráda. A na které z pobocek jsi byla? dívala jsem se, že jich mají více.

Neregistrovaná/ý - Vanda

26. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Jarka | 22. 1. 2018
Dívala jsem se na jejich webovky asi jsem to nenašla. Popsala bys prubeh? a opravdu to pomáhá?

Prubeh..no na perfect clinic jsem dostala doporuceni od známe. Pak mi dali termín. Laser mírne pálel, nic hrozneho. A pote byla kuze ruzová, ale taky nic extra. Prubeh celkove pohoda.

Neregistrovaná/ý - Jarka

22. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Vanda | 18. 1. 2018
za mě ti můžu poradit kliniku v Praze Perfect Clinic. Dělají trvalou epilaci laserem. Byla jsem na tom, není to bolest, uplne v pohodě se to dá vydržet.

Dívala jsem se na jejich webovky asi jsem to nenašla. Popsala bys prubeh? a opravdu to pomáhá?

Neregistrovaná/ý - Vanda

18. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Jarka | 10. 1. 2018
Protoze je nejlepsí cas na trvale odstraneni chloupku, chci na to jit. DOporucili byste mi prosím nekoho dobrého v Praze? Je toho hodne, radeji bych osobní zkusenost a rady

za mě ti můžu poradit kliniku v Praze Perfect Clinic. Dělají trvalou epilaci laserem. Byla jsem na tom, není to bolest, uplne v pohodě se to dá vydržet.

Neregistrovaná/ý - Samanta

14. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Janča | 26. 12. 2017
Mě to připadá zbytečný... Pořídila jsem si normální epilátor https://www.holime.cz/braun-silk-epil-7-531-wet-dry-epilator a bohatě to stačí...

No proč ne, pokud ti to stačí a nevadí ti, že se musíš "holit" pravidelně tak v pohodě. Ale pro každého to není, někoho třeba epilace bolí, tak že to prostě nesnese. A proto je dobré si nechat poradit a kouknout na všechny možnosti, které dnešní trh nabízí. Zrovna zmíněný eshop holime.cz má snad všechno, takže by to mohla být dobrá volba.

Neregistrovaná/ý - Jarka

10. 1. 2018

Protoze je nejlepsí cas na trvale odstraneni chloupku, chci na to jit. DOporucili byste mi prosím nekoho dobrého v Praze? Je toho hodne, radeji bych osobní zkusenost a rady

Neregistrovaná/ý - Janča

26. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Monika Kopecká | 26. 11. 2017
S tím IPL souhlasím, je to sice trošku dražší, ale stojí to zato. Akorát, protože se ceny pohybují v řádech tisíců, vyberte si dobrý obchod nebo eshop.

Mě to připadá zbytečný... Pořídila jsem si normální epilátor https://www.holime.cz/braun-silk-epil-7-531-wet-dry-epilator a bohatě to stačí...

Neregistrovaná/ý - Monika Kopecká

26. 11. 2017

Neregistrovaná/ý - Janka | 23. 7. 2016
Dobrá je taky epilace pulzním světlem - IPL epilace. Je to hodně účinný. Zkuste tenhle salon <a href="http://www.klinikakrasyandel.cz/">Klinika krásy Anděl</a>

S tím IPL souhlasím, je to sice trošku dražší, ale stojí to zato. Akorát, protože se ceny pohybují v řádech tisíců, vyberte si dobrý obchod nebo eshop.

Neregistrovaná/ý - Janka

23. 7. 2016

Neregistrovaná/ý - Lenicka | 26. 4. 2016
videla jsem na neho reklamu a vypada to dobre, myslim ze ta investice se urcite vyplati. premyslim ze si ho take poridim, tak diky za nazor a za odkaz.

Dobrá je taky epilace pulzním světlem - IPL epilace. Je to hodně účinný. Zkuste tenhle salon <a href="http://www.klinikakrasyandel.cz/">Klinika krásy Anděl</a>

Neregistrovaná/ý - Lenicka

26. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - anicka | 25. 4. 2016
ja jsem dostala na vanoce ten laserovy epilator a jsem moc spokojena, tim padem nemusim nikam dochazet a zbytecne platit porad dokola. http://www.parfums.cz/philips/lumea-prestige-sc2009-00-ipl-epilator-na-telo-tvar-a-oblast-bikin/

videla jsem na neho reklamu a vypada to dobre, myslim ze ta investice se urcite vyplati. premyslim ze si ho take poridim, tak diky za nazor a za odkaz.

Neregistrovaná/ý - anicka

25. 4. 2016

ja jsem dostala na vanoce ten laserovy epilator a jsem moc spokojena, tim padem nemusim nikam dochazet a zbytecne platit porad dokola. http://www.parfums.cz/philips/lumea-prestige-sc2009-00-ipl-epilator-na-telo-tvar-a-oblast-bikin/

Neregistrovaná/ý - jojo

24. 9. 2015

Já mohu doporučit kliniku beautypro http://epilace-laserem.cz/hlavni-strana-2/ Je v Praze ale vyplatí se sem zajít.

dariina

25. 2. 2015

z vlastních zkušeností mohu říci, že výběr doktora nebudeš litovat. Paní doktorka je velmi milá a hlavně svědomitá a šikovná. Mám množství spokojených klientek a jak dámy tak i pány. Na maily odepisuje, také jsem si s ní pár mailů vyměnila.

ala3

23. 2. 2015

už jsem psala email, tak čekám na odpověď, pokud do zítra nepřijde tak zavolám. Co jsem hledala i jiné kliniky, tak ohlasy nic moc, protože šlo většinou o to IPL, takže to raději ani zkoušet nebudu.

Míša9

17. 2. 2015

ala3 ano je to něco jiného, je to zatím to nejlepší co vytvořili. Podívej za konzultaci nic nedáš, akorát přijdeš o trošku času, pokud si tam ještě nebyla určitě jdi, mně to velmi pomohlo když jsem se potřebovala poradit.

dariina

23. 1. 2015

konzultace u Mudr. Páralové jsou zdarma, takže za ně nic nedáš a dozvíš se přesně co ptrebuješ a navíc od odborníka. Dáš trochu času a budeš vědět na čem jsi. Záleží také zda mas tmavé nebo světlé chloupky apod.

ala3

18. 1. 2015

o ipl jsem hodně četla a narazila jsem na více negativních než pozitivních reakcí. Takže toto je něco jiného, ano? Zkusím si něco najít na tento laser a uvidíme. Kolik stojí u ní konzultace?

Míša9

12. 1. 2015

také zaleží od toho jaký druh epilace si vybereš. S klasickým IPL mnoho dobrých zkušeností není. Pokud chceš jistotu tak se obrať na Mudr Páralovou v klinice dermastar, ta používá diodový laser Lightsheer Lumenis DUET. Info máš i na její webu.

ala3

22. 12. 2014

četla jsem už všechno možné o laserovém odstranění chloupků ale nevím čemu mám věřit, některé ohlasy jsou velmi dobré jiné zase úplný opak, ráda bych se zbavila ochlupení ale nechci vyhodit peníze a chloupky budu mít stále ..

dariina

20. 12. 2014

také tam půjdu po svátcích, dostanu jako dárek od muže poukázku na jakékoliv ošetření. Velmi mě tím potěšil a jsem zvědavá na jakou částku je ten poukaz.

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Lahodná Dr. Oetker Rýžová kaše chia bez...

Omeleta s brokolicí

Omeleta s brokolicí

20 hlasů
25min 442 kJ 40 Kč

Nejčtenější články

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Lahodná Dr. Oetker Rýžová kaše chia bez lepku

TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Lahodná Dr. Oetker Rýžová kaš...

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hydrokoloidní náplast

TESTOVÁNÍ: URGO Hojení puchýřů – Diskrétní, hyd...

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

TESTOVÁNÍ: Windomatic Power Complete Set od Viledy

Kvalitní a zdravé svačinky pro děti. Které jim doplní energii a vitaminy?

Kvalitní a zdravé svačinky pro děti. Které jim ...

TESTOVÁNÍ: Krmivo pro malé psy Brit Care Mini

TESTOVÁNÍ: Krmivo pro malé psy Brit Care Mini

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Suchá a ztvrdlá pokožka? Péče o nohy se vyplatí

Tip na večeři

Houbové lečo

6 hlasů
40min 222kJ 99 Kč

Máte rádi houby? Vyzkoušejte recept na lečo z hub se z...

Rajčatové brambory

6 hlasů
45min 503kJ 35 Kč

Vařené brambory s rajčaty.

Poradny

Jak vyřídit dávky hmotné nouze na ÚP v jiném městě?

Dobrý den, pokud nebudete nějakou dobu v místě Vašeho trvalého bydliště, můžete požádat - nejlép... Více

Když bude dítě v MŠ nebo vyčerpám RP, musím platit ZP?

Dobrý den, k odpovědím na Vaše dotazy: 1) Pokud jste neměla nárok na peněžitou pomoc v mateřstv... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden vás čeká příjemná novinka! Bude to váš protějšek, kdo vás překvapí milou zprávou. Neskrývejte nadšení a dejte svému partnerovi najevo, jak moc vás potěšil. Uvidíte, že náladu tak zvednete nejenom sobě. ...

Více