Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Sportique

Tichavka 16. 03. 2016

Ahoj, chci se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti se sportovní značkou Sportique..hodně jezdíme s přítelem na kole a potřebovali bysme nějaké kvalitní krémy a balzám na rty. Známí nás upozrnili na tuhle značku, tak bych chtěla slyšet více názorů. Děkuji

Neregistrovaná/ý - Alice

30.03.2016

používám deodorant...nezanechává bílé fleky, příjemně voní a cenově dostupný

Neregistrovaná/ý - Edita

30.03.2016

Dobrý večer, také mám dobré zkušenosti s touhle kosmetikou, takže neváhejte a určitě objednejte

Neregistrovaná/ý - Anička

21.03.2016

Ahoj, tuhle sportovní značku používám už dva roky a jsem s ni spokojena..konkrétně tenhle balzám http://sportique.cz/collections/sportovni-rada/products/copy-of-balzam-na-rty-visen a taky mám krém na chodidla, který teda používám nejen při sportu, ale i po práci...je dobrej :) podívej se na stránky www.sportique.cz

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Jehněčí plec na šalotce

Jehněčí plec na šalotce

4 hlasy
2h a 20min 710 kJ 340 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Růžičková kapusta v oříšcích

20 hlasů
20min 1178kJ 53 Kč

Výborný a zdravý hlavní chod z růžičkové kapusty, vhod...

Zelný salát s ořechy

10 hlasů
20min 399kJ 90 Kč

Salát z červeného zelí s pomeranči, hrozny a ořechy.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více