Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Lifting obličeje

Mončičáček 11. 05. 2014

Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s liftingem obličeje pomocí ultrazvuku? *3*

Neregistrovaná/ý - Andrea

08.11.2018

Neregistrovaná/ý - Sandra | 14.10.2018
Mě by spíš zajímalo jak jsou na tom výplně ? Je tam ten rozdíl před a po hodně výrazný ? Začala jsem na tím uvažovat ale moc si nejsem jistá, protože typů ošetření je dost co jsem se dívala a ani nevím jestli je to vhodné přímo pro mě :/ kam na tyhle zákroky chodíte ?

Co vím, tak výplně se dělají pokud má žena hlubší vrásky, tady ten zákrok má za sebou moje mamka a výsledek byl znát hodně, takže jestli se třeba bojíš změny, tak je potřeba to pořádně zvážit :)

Neregistrovaná/ý - Sandra

14.10.2018

Mě by spíš zajímalo jak jsou na tom výplně ? Je tam ten rozdíl před a po hodně výrazný ? Začala jsem na tím uvažovat ale moc si nejsem jistá, protože typů ošetření je dost co jsem se dívala a ani nevím jestli je to vhodné přímo pro mě :/ kam na tyhle zákroky chodíte ?

Neregistrovaná/ý - Eliška

15.12.2017

Taky jsem byla na faceliftu, protože aspoň z mojí zkušenosti mi přijde že ty krémy a různé přístroje na vyhlazování vrásek moc nepomáhají. Já jsem si ho nechávala dělat v yes visage, a taky ho mám přirozený. Když se k tomu ještě hezky namaluju a vytáhnu elegantní kousky ze šatníku tak vypadám aspoň o 10 let mladší.

Neregistrovaná/ý - Marie

24.07.2017

Máte prosím zkušenost s přístrojem na vyhlazování vrásek? Vyrábí to Orava: http://svetdnes.cz/nadstandardni-pece-plet/

Neregistrovaná/ý - Kapy

19.07.2017

Neregistrovaná/ý - Monika | 18.07.2017
Přečti si pořádně co píše na stránkách, a uvidíš, že opravdu ta přirozenost patří do její filosofie. ;o))) A ceny jsou uvedeny také na stránkách, takže už předem víš :) Nevypálí na tebe určitě nějaké přemrštěné částky. To se neboj. :)

Ano, i přímo v popisu u zákroku, má paní doktorka napsanou svoji filosofii se kterou k práci a ke klientovi přistupuje. http://www.dermastar.cz/cz/nase-osetreni/botulotoxin.html

Neregistrovaná/ý - Monika

18.07.2017

Neregistrovaná/ý - Viky | 08.07.2017
Jestli paní doktorka dokáže udělat výsledek opravdu přirozený, a jak se tedy pohybují ceny?

Přečti si pořádně co píše na stránkách, a uvidíš, že opravdu ta přirozenost patří do její filosofie. ;o))) A ceny jsou uvedeny také na stránkách, takže už předem víš :) Nevypálí na tebe určitě nějaké přemrštěné částky. To se neboj. :)

Neregistrovaná/ý - Viky

08.07.2017

Neregistrovaná/ý - Monika | 07.07.2017
Ano, tato paní doktorka se tomu věnuje již dlouho a má hodně zkušenností. Byla jsem u ní před rokem. A teď se k ní bude chystat moje maminka, které to zaplatíme jako dárek. Co by tě zajímalo?

Jestli paní doktorka dokáže udělat výsledek opravdu přirozený, a jak se tedy pohybují ceny?

Neregistrovaná/ý - Monika

07.07.2017

Neregistrovaná/ý - Bara | 09.04.2016
Prosim prsim nasla jsem jednu pani v Praze, p Páralovou co se tomu dlouho venuje, dermastar.cz, byl jste nekdo u ni? Prosim vase zkusenosti

Ano, tato paní doktorka se tomu věnuje již dlouho a má hodně zkušenností. Byla jsem u ní před rokem. A teď se k ní bude chystat moje maminka, které to zaplatíme jako dárek. Co by tě zajímalo?

Neregistrovaná/ý - Viky

18.09.2016

Vim ze me to kolem 50ky taky ceka a nebranim se tomu, ted jsou nato uz opravdovi profici

Neregistrovaná/ý - Boženka

23.04.2016

Mám za sebou klasický facelift v effect clinic v Brně a přiznám se že se cítím o dost líp a mlaději. Mě to rozhodně zvedlo sebevědomí o 100%

Neregistrovaná/ý - Jolana

21.04.2016

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 18.04.2016
Ohledně tady tohoto dotazu vám pošlu odkaz ( http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/50/operace-obliceje-facelift/), ale ano já jsem s výsledkem spokojená moc!!!:)

Děkuji, každopádně se objednám na konzultaci a uvidím podle toho :)

Neregistrovaná/ý - Zuzana

18.04.2016

Neregistrovaná/ý - Jolana | 14.04.2016
Nevíte od kolik let je tak cca doporučeno facelift podstoupit? A s tou klinikou i s faceliftem tam, jste teda maximálně spokojená?

Ohledně tady tohoto dotazu vám pošlu odkaz ( http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/50/operace-obliceje-facelift/), ale ano já jsem s výsledkem spokojená moc!!!:)

14.04.2016

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 11.04.2016
Na faceliftu jsem byla v Brně v surgal clinic a jsem naprosto spokojená!!:) Všem co o tom uvažují vřele doporučuji:)

Nevíte od kolik let je tak cca doporučeno facelift podstoupit? A s tou klinikou i s faceliftem tam, jste teda maximálně spokojená?

14.04.2016

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 11.04.2016
Na faceliftu jsem byla v Brně v surgal clinic a jsem naprosto spokojená!!:) Všem co o tom uvažují vřele doporučuji:)

Neregistrovaná/ý - Zuzana

11.04.2016

Neregistrovaná/ý - Bara

09.04.2016

Prosim prsim nasla jsem jednu pani v Praze, p Páralovou co se tomu dlouho venuje, dermastar.cz, byl jste nekdo u ni? Prosim vase zkusenosti

benca

02.01.2016

tak urcite nite lepsie ako skalpel

Neregistrovaná/ý - Magda S.

01.01.2016

Dobré ráno všem. Chtěla bych si nechatl aplikovat liftingové nitě, o kterých se tu bavíte. Ke komu se mám do Perfect clinic objednat? jak dlouho jsem potom omezená? abych vedela, kolik dní dovči si vybrat. Děkuji.

Neregistrovaná/ý - lída

28.12.2015

Neregistrovaná/ý - Marcela K. | 09.12.2015
Tak musíte uznat, že proměna je to dobrá na to, že se nepoužívá skalpel http://www.perfectclinic.cz/novinky/novinka/nite-video

jsem stejného názoru, když se vše dělá s mírou je to většinou hezké.

Neregistrovaná/ý - Marcela K.

09.12.2015

Tak musíte uznat, že proměna je to dobrá na to, že se nepoužívá skalpel http://www.perfectclinic.cz/novinky/novinka/nite-video

TESTOVÁNÍ: Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite Kerat...

Hrušky s parmezánem

Hrušky s parmezánem

11 hlasů
20min 680 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Koprové brambory

9 hlasů
1h a 5min 440kJ 75 Kč

Recept na jednu z možností, jak připravit zapečené bra...

Zapečené kotlety

14 hlasů
2h a 0min 575kJ 165 Kč

Nejlepší jsou druhý den! Takže pokud máte čas a vydrží...

Poradny

Když dám výpověď, bude mi krácen rodičovský příspěvek?

Dobrý den, Jano,při pobírání rodičovského příspěvku můžete pracovat bez omezení, pokud během prác... Více

Dostanu během výpovědi volno na hledání práce?

Dobrý den, zaměstnavatel je povinen Vám během výpovědní doby poskytnout volno na hledání nového z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden si budete připadat přitažliví a docenění. Ovšem pozor, vaše zdání nemusí být založeno na pravdě. Spíše je dáno vaší spokojeností se sebou samými. Proto se nezapomeňte rozhlížet kolem sebe. Myslete i na druhé, ...

Více