Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Lifting obličeje

Mončičáček 11. 05. 2014

Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s liftingem obličeje pomocí ultrazvuku? *3*

Neregistrovaná/ý - Ilona

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Nikola | 1. 3. 2019
Ilono jaké vám před touto liposukcí dělali předoperační vyšetření? A jak dlouho jste se hojila po zákroku?

Před zákrokem mi jenom vzali krev a udělali ekg. Jinak rekonvalescence trvala celkem tři týdny

Neregistrovaná/ý - Ema

2. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Dominika | 26. 2. 2019
Ráda bych na tento zákrok v Brně... co Justan byl u něj někdo?

Byla sem u něj na plastice jednou a za mě sem spokojená. Plastiku mi dělal v Effect clinic

Neregistrovaná/ý - Nikola

1. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 24. 2. 2019
Nechala jsem si udělat liposukci podbradku před pár měsíci u Pilky na klinice Aesthevita. Zkušenost i za mne výborná

Ilono jaké vám před touto liposukcí dělali předoperační vyšetření? A jak dlouho jste se hojila po zákroku?

Neregistrovaná/ý - Dominika

26. 2. 2019

Ráda bych na tento zákrok v Brně... co Justan byl u něj někdo?

Neregistrovaná/ý - Alice

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Sara | 23. 2. 2019
Opravdu? No o tom jsem jeste neslysela, to budu rada kdyz se mi plet bude lepe hojit.

Sara: Ano,kvuli te rychlosti a lepsimu hojeni jsem do toho sla

Neregistrovaná/ý - Ilona

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Stanislava | 21. 2. 2019
Na termínu sme se dohodli po telefonu, vstříc mi určitě vyšli. Na konzultaci jsem mluvila s plastikem. Jinak musím říci že velmi pěkná klinika

Nechala jsem si udělat liposukci podbradku před pár měsíci u Pilky na klinice Aesthevita. Zkušenost i za mne výborná

Neregistrovaná/ý - Sara

23. 2. 2019

Opravdu? No o tom jsem jeste neslysela, to budu rada kdyz se mi plet bude lepe hojit.

Neregistrovaná/ý - Stanislava

21. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Helena | 17. 2. 2019
Ohledně konzultace, vyšli vám nějak vstříc s termínem? Jinak s kým jste na té konzultaci mluvila?

Na termínu sme se dohodli po telefonu, vstříc mi určitě vyšli. Na konzultaci jsem mluvila s plastikem. Jinak musím říci že velmi pěkná klinika

Neregistrovaná/ý - Alice

19. 2. 2019

Sara: Ano a existuje i neco lepsiho nez chemicky peeling, lidove se tomu rika "holywood" peeling, ma ucinnost asi 3 chem. peelingu a plet neni poskozena.

Neregistrovaná/ý - Helena

17. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Stanislava | 12. 2. 2019
S klinikou mám nedávnou zkušenost, byla sem na operaci očních víček. Starali se o mě na klinice moc hezky

Ohledně konzultace, vyšli vám nějak vstříc s termínem? Jinak s kým jste na té konzultaci mluvila?

Neregistrovaná/ý - Sara

16. 2. 2019

Da se "vypnout" plet i chemickym peelingem? Mam z neho docla strach, nechci aby se mi pak plet dlouho hojila, ale zase na druhou stranu jsem cetla skleve vysledky.

Neregistrovaná/ý - Stanislava

12. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Helena | 9. 2. 2019
Podstoupil někdo facelift na této klinice? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2091-lifting-obliceje-facelift

S klinikou mám nedávnou zkušenost, byla sem na operaci očních víček. Starali se o mě na klinice moc hezky

Neregistrovaná/ý - Nikola

12. 2. 2019

Ja osobne jsem na tom nebyla ale kolegynka z prace ano, zde amarylliscentrum.cz, chvalila si to tam a vysledek? Skvělý.

Neregistrovaná/ý - Korin

10. 2. 2019

Holky byla jste některá z vás na mezonitích? Slyšela jsem že je to dobrá aplikace na vrásky. Opravdu vypíná pleť a vyhlazuje vrásky.

Neregistrovaná/ý - Markéta

9. 2. 2019

Viky: Jasny ze vim oc jde :) dla sepri osetreni akce a nahrazuje jakoby 3-4 chemické peelingy, ovšem pleť se neloupe ani se nikterak neporaní, ale významně regeneruje a hojí...takzena akne to nej!

Neregistrovaná/ý - Helena

9. 2. 2019

Podstoupil někdo facelift na této klinice? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2091-lifting-obliceje-facelift

Neregistrovaná/ý - Viky

6. 2. 2019

K nim se sestra chysta na "holywood" peeling, nevis oc jde? Nejsou to vyhozeny penize?

Neregistrovaná/ý - Markéta

31. 12. 2018

Myslím si, že mnohem efektivnější je aplikace mezonití a jestli jsi z Prahy tak profíci jsou na to tady www.amarylliscentrum.cz

Neregistrovaná/ý - Katka

18. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 18. 12. 2018
V Praze mají fakt nádherné svatební šaty ve svatebním salonu https://www.nuance.cz/, doporučuji se tam zajít podívat, hezčí svatební šaty jsem jinde nenašla.

Tak jsem se byla dívat v tom svatebním salonu Nuance a mají tam opravdu nádherné svatební šaty, moc vám děkuji za tuto radu.

Neregistrovaná/ý - Martina

18. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Katka | 10. 12. 2018
Holky prosím, poradíte mi, kde bych mohla sehnat pěkné svatební šaty? v Praze?

V Praze mají fakt nádherné svatební šaty ve svatebním salonu https://www.nuance.cz/, doporučuji se tam zajít podívat, hezčí svatební šaty jsem jinde nenašla.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Treska pečená  s citronem

Treska pečená s citronem

8 hlasů
45min 220 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brokolice se sýrovou omáčkou

15 hlasů
35min 275kJ 65 Kč

Jednoduchý recept na přípravu brokolice se sýrovou omá...

Zapečené ravioli

14 hlasů
35min 1415kJ 105 Kč

Zapečené plněné ravioli z italské kuchyně.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více