Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Lifting obličeje

Mončičáček 11. 05. 2014

Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s liftingem obličeje pomocí ultrazvuku? *3*

Neregistrovaná/ý - Markéta

31. 12. 2018

Myslím si, že mnohem efektivnější je aplikace mezonití a jestli jsi z Prahy tak profíci jsou na to tady www.amarylliscentrum.cz

Neregistrovaná/ý - Katka

18. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Martina | 18. 12. 2018
V Praze mají fakt nádherné svatební šaty ve svatebním salonu https://www.nuance.cz/, doporučuji se tam zajít podívat, hezčí svatební šaty jsem jinde nenašla.

Tak jsem se byla dívat v tom svatebním salonu Nuance a mají tam opravdu nádherné svatební šaty, moc vám děkuji za tuto radu.

Neregistrovaná/ý - Martina

18. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Katka | 10. 12. 2018
Holky prosím, poradíte mi, kde bych mohla sehnat pěkné svatební šaty? v Praze?

V Praze mají fakt nádherné svatební šaty ve svatebním salonu https://www.nuance.cz/, doporučuji se tam zajít podívat, hezčí svatební šaty jsem jinde nenašla.

Neregistrovaná/ý - Katka

10. 12. 2018

Holky prosím, poradíte mi, kde bych mohla sehnat pěkné svatební šaty? v Praze?

Neregistrovaná/ý - Gabriela

8. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Andrea | 8. 11. 2018
Co vím, tak výplně se dělají pokud má žena hlubší vrásky, tady ten zákrok má za sebou moje mamka a výsledek byl znát hodně, takže jestli se třeba bojíš změny, tak je potřeba to pořádně zvážit :)

Ono záleží odkud jsi nebo jestli si ochotna si za kvalitou někam dojet. Já jezdím z Olomouce do Prahy do Amaryllis centra, protože se tam tady na ty věci specializují a i podle hodnocení mě zaujali.

Neregistrovaná/ý - Andrea

8. 11. 2018

Neregistrovaná/ý - Sandra | 14. 10. 2018
Mě by spíš zajímalo jak jsou na tom výplně ? Je tam ten rozdíl před a po hodně výrazný ? Začala jsem na tím uvažovat ale moc si nejsem jistá, protože typů ošetření je dost co jsem se dívala a ani nevím jestli je to vhodné přímo pro mě :/ kam na tyhle zákroky chodíte ?

Co vím, tak výplně se dělají pokud má žena hlubší vrásky, tady ten zákrok má za sebou moje mamka a výsledek byl znát hodně, takže jestli se třeba bojíš změny, tak je potřeba to pořádně zvážit :)

Neregistrovaná/ý - Sandra

14. 10. 2018

Mě by spíš zajímalo jak jsou na tom výplně ? Je tam ten rozdíl před a po hodně výrazný ? Začala jsem na tím uvažovat ale moc si nejsem jistá, protože typů ošetření je dost co jsem se dívala a ani nevím jestli je to vhodné přímo pro mě :/ kam na tyhle zákroky chodíte ?

Neregistrovaná/ý - Eliška

15. 12. 2017

Taky jsem byla na faceliftu, protože aspoň z mojí zkušenosti mi přijde že ty krémy a různé přístroje na vyhlazování vrásek moc nepomáhají. Já jsem si ho nechávala dělat v yes visage, a taky ho mám přirozený. Když se k tomu ještě hezky namaluju a vytáhnu elegantní kousky ze šatníku tak vypadám aspoň o 10 let mladší.

Neregistrovaná/ý - Marie

24. 7. 2017

Máte prosím zkušenost s přístrojem na vyhlazování vrásek? Vyrábí to Orava: http://svetdnes.cz/nadstandardni-pece-plet/

Neregistrovaná/ý - Kapy

19. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Monika | 18. 7. 2017
Přečti si pořádně co píše na stránkách, a uvidíš, že opravdu ta přirozenost patří do její filosofie. ;o))) A ceny jsou uvedeny také na stránkách, takže už předem víš :) Nevypálí na tebe určitě nějaké přemrštěné částky. To se neboj. :)

Ano, i přímo v popisu u zákroku, má paní doktorka napsanou svoji filosofii se kterou k práci a ke klientovi přistupuje. http://www.dermastar.cz/cz/nase-osetreni/botulotoxin.html

Neregistrovaná/ý - Monika

18. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Viky | 8. 7. 2017
Jestli paní doktorka dokáže udělat výsledek opravdu přirozený, a jak se tedy pohybují ceny?

Přečti si pořádně co píše na stránkách, a uvidíš, že opravdu ta přirozenost patří do její filosofie. ;o))) A ceny jsou uvedeny také na stránkách, takže už předem víš :) Nevypálí na tebe určitě nějaké přemrštěné částky. To se neboj. :)

Neregistrovaná/ý - Viky

8. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Monika | 7. 7. 2017
Ano, tato paní doktorka se tomu věnuje již dlouho a má hodně zkušenností. Byla jsem u ní před rokem. A teď se k ní bude chystat moje maminka, které to zaplatíme jako dárek. Co by tě zajímalo?

Jestli paní doktorka dokáže udělat výsledek opravdu přirozený, a jak se tedy pohybují ceny?

Neregistrovaná/ý - Monika

7. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Bara | 9. 4. 2016
Prosim prsim nasla jsem jednu pani v Praze, p Páralovou co se tomu dlouho venuje, dermastar.cz, byl jste nekdo u ni? Prosim vase zkusenosti

Ano, tato paní doktorka se tomu věnuje již dlouho a má hodně zkušenností. Byla jsem u ní před rokem. A teď se k ní bude chystat moje maminka, které to zaplatíme jako dárek. Co by tě zajímalo?

Neregistrovaná/ý - Viky

18. 9. 2016

Vim ze me to kolem 50ky taky ceka a nebranim se tomu, ted jsou nato uz opravdovi profici

Neregistrovaná/ý - Boženka

23. 4. 2016

Mám za sebou klasický facelift v effect clinic v Brně a přiznám se že se cítím o dost líp a mlaději. Mě to rozhodně zvedlo sebevědomí o 100%

Neregistrovaná/ý - Jolana

21. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 18. 4. 2016
Ohledně tady tohoto dotazu vám pošlu odkaz ( http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/50/operace-obliceje-facelift/), ale ano já jsem s výsledkem spokojená moc!!!:)

Děkuji, každopádně se objednám na konzultaci a uvidím podle toho :)

Neregistrovaná/ý - Zuzana

18. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Jolana | 14. 4. 2016
Nevíte od kolik let je tak cca doporučeno facelift podstoupit? A s tou klinikou i s faceliftem tam, jste teda maximálně spokojená?

Ohledně tady tohoto dotazu vám pošlu odkaz ( http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/50/operace-obliceje-facelift/), ale ano já jsem s výsledkem spokojená moc!!!:)

14. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 11. 4. 2016
Na faceliftu jsem byla v Brně v surgal clinic a jsem naprosto spokojená!!:) Všem co o tom uvažují vřele doporučuji:)

Nevíte od kolik let je tak cca doporučeno facelift podstoupit? A s tou klinikou i s faceliftem tam, jste teda maximálně spokojená?

14. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 11. 4. 2016
Na faceliftu jsem byla v Brně v surgal clinic a jsem naprosto spokojená!!:) Všem co o tom uvažují vřele doporučuji:)

Neregistrovaná/ý - Zuzana

11. 4. 2016

x

Domácí čípky, které zatočí s vaginální mykózou

Telecí maso s karotkou

Telecí maso s karotkou

10 hlasů
1h a 35min 606 kJ 240 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s vejci

11 hlasů
25min 345kJ 45 Kč

Recept na salát s vejci a rajčaty.

Dušené vepřové nudličky

0 hlasů
1h a 15min 373kJ 120 Kč

Vepřové nudličky s anglickou slaninou.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více