Diskuse na téma Mastné vlasy

Extrémně se mi mastí vlasy a dělají se mi i lupy, nemáte nějaké rady? Šampony co jsou na tohle určené mi nepomáhají.

Kikina 27.12.2023

Poraďte něco na výživu vlasů co vlasy hned neumastí, děkuju :)

Martina4 Kikina 27.01.2024

Taky se mi vlasy hodně mastí a zároveň je mám takové suché a bez lesku, každou radu taky ocením, klidně bych zkusila i nějaký doplněk stravy jestli se vám něco osvědčilo.

Hanka 25.10.2022

Někdy holky stačí zkusit jinou kosmetiku. Já jsem třeba vyzkoušela 4 značky než jsem kápla na tu správnou, co mým vlasům a pokožce vyhovuje.

Pavla Hanka 27.10.2022

U jaké si nakonec skončila? Ráda dám na doporučení. Nerada bych totiž vyhazovala peníze za to, že budu muset zkoušet šampony, které mi nebudou vyhovovat :(

Hanka Hanka 05.11.2022

Co jsem si oblíbila úplně nejvíc je tady ten vlasový olejíček https://www.khadi.cz/khadi-vlasovy-olej-mocna-amla-50-ml jinak veškerou kosmetiku mám od nich.

Simona 25.09.2021

Mně se taky strašně mastí vlasy, zkusila bych tam taky zajít. Jak to řešili?

Mnada Simona 28.09.2021

Základ je trichologické vyšetření, můžeš si o tom přečíst na jejich stránkách

Simona Simona 01.10.2021

Děkuju za odpověď, už jsem se objednala tak snad mi taky pomůžou.

Mnada Simona 11.10.2021

Není zač, určitě jo, jsou to odborníci ;)

Mnada 31.08.2021

Tohle jsem taky řešila a pomohli mi až na klinice Clinical Hair & Health, zkus kouknout na jejich stránky

miška4 Mnada 23.09.2021

Děkuju za radu, zkusím se tam objednat protože už si opravdu nevím rady.

Mnada Mnada 24.09.2021

Určitě to za to stojí, je zbytečný to odkládat. Mě teď mrzí že jsem o nich nevěděla dřív, mohla jsem mít pokoj už dávno


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat