Diskuse na téma Doplňky stravy po čtyřicítce

Dobrý večer, ženský - užíváte nějaké doplňky stravy po čtyřicítce? Co byste doporučily?

Dejzi 14.07.2024

Co se kolagenu týče je dobré ho brát především i na klouby. Já doporučuju ještě užívat kyselinu hyaluronovou a elastin. Ta je také na pokožku, ale pomáhá stejně jako kolagen na klouby, vazy, vnitřní orgány atd. Elastin je super na cévy, žíly, elasticitu pokožky a pleti. Užívám odsud https://shop.n-medical.cz/ a naprostá spokojenost.

Martule Dejzi 22.07.2024

Super tip, moc děkuji. Mě to řekl i doktor, abych začala užívat KH a nebo kolagen. Kolagen jsem si už našla a u kyseliny jsem pořád nevěděla jakou zvolit. Klidně investuji, pokud je kvalitní a dle toho co jsem se načetla na stránkách, vypadá velmi dobře.

Soňulka 23.06.2024

Holky, no a zrovna Orcacollagen je TOP! Je totiž nabitý účinnými látkami a ten efekt na pleti (a nejen na ni) je fakt znát. Největší plus je, že se nedělají další vrásky a zmírní se ty stávající, no a pak hydratace. Navíc mají promyšlené i členství, díky kterému se dostanete na nejnižší cenu za kolagen na trhu, máte dopravu zdarma, každý měsíc automatickou objednávku ... Mrkněte sama www.orcacollagen.cz

Martina J. 21.06.2024

To je fakt, užívat kolagen je nutnost! Sama ho užívám skoro 10 let a hodně kolegyněk už se mě ptalo, co dělám, že mám tak krásnou pleť :)

Ella789 17.06.2024

Zdravím, já nedám dopustit na Orcacollagen. Ten obsahuje navíc kromě kolagenu ještě kyselinu hyaluronovou, Zinek, Biotin, vitamín C ..., takže není potřeba užívat nic dalšího a člověk ušetří. No a kolagen užívat je nutnost, protože tělo ho s věkem ztrácí a je potřeba ho dodávat, aby byla vypnutá pleť a taky kvalitní vlasy a nehty, no a taky jako výživa pro klouby.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:05
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:16
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat