Diskuse na téma Mastná pleť a akne

Ahoj, je mi 25 a podle cyklu se mi mění pleť. Jeden den ji mám hladkou bez pupinku, pak je to šílený akné, masti se mi celá pleť i obočí, ne jenom Tzona. Máte někdo nějakou osvědčenou kosmetiku nebo radu. Děkuji

Emka 29.11.2023

Já mám taky sklony k akné, ale zároveň už potřebuju řešit vrásky a každá kosmetika, kterou jsem zkusila mi ucpává póry...můžete nějakou doporučit, která vám to nedělá?

Jaruškaa1 Emka 01.12.2023

Mám to dost podobně a moc mi vyhovuje česká kosmetika https://www.iuvenio.com/ je veganská a bez parfemace a na mou problematickou pleť mi sedí perfektně. Nedělají se mi už pupínky ani černé tečky a zbavila jsem si i vrásek a mám pleť hezky hydratovanou a sjednocenou. Zkus krém Retouch, čistící gel, fresh a sérum Crosslinked, zkusila jsem i jejich peptidovou kúru a ta je teda taky super.

Emka Emka 27.01.2024

Tak moc díky, už ji používám a moc mi vyhovuje, už teď vidím jak se mi pleť lepší :)

Klarína 12.11.2023

Na pupínky mi vždycky zabíral rychle teatree olej, jan pomazat a rychleji se ztrácí.

Lilianne 25.10.2023

Je to možné, příští týden jdu na kožní. Tak snad mi poradí. Každopádně to La Roche posay si zítra koupím. Děkuji za doporučení

Kikinkadob 25.10.2023

Hormonální akné? Objevovalo se mi něco podobnyho, akorát jsem trošku starší. Zkus klasiku co nejvíc pomáhá https://www.notino.cz/la-roche-posay/effaclar-duom-korekcni-obnovujici-pece-proti-nedokonalostem-pleti-a-stopam-po-akne/.

Alenap Kikinkadob 25.11.2023

La Roche je nejlepší. Nejvíc mi pomohl při těžkým akné, do druhého dne pleť úplně jiná. Určitě dávat na noc. 👍


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat