Diskuse na téma Přírodní šampony

Jaké značky mají přírodní přípravky na vlasy?

Alča 22.02.2024

Používám přírodní kosmetiku, nechci zatěžovat vlasy. Máte nějaký tip, na nějaký přípravky, co by vlasy držely hezky tvar po vyfénování? Nic chemického prosím.

Tereza Alča 28.02.2024

Přírodní přímo nevím, ale funguje jakýkoli fixační sprej a potom lak. Nejlépe když si pořídis Kulmofen, předtím nastrikas sprej a pěkně to pak drží. Mám od Freylish, dají se s tím i normálně fenovat vlasy.

Alča Alča 30.03.2024

Objednala jsem ho, nechala jsem si vlasy prostříhat a mám je teď jako wow :D Nechápu proč jsem to neudělala dřív. Díkyy

Katka 26.02.2023

Tak to je naprosto skvělý, něco podobného mamka hledá už hodně dlouho.

Katka 27.01.2023

I šediny? To by se mohlo hodit mamince, ta si chce začít barvit, ale neví, jakou zvolit.

Pavla Katka 10.02.2023

Ano, kryje dobře i šediny. Khadi má promyšlené své postupy a hodně na tom makali. Jiná firma nic takového nevymyslela.

Antonie 27.12.2022

Mám ráda také přírodní kosmetiku a několik let používám jednu a tu samou od TheGarden :)

Mia Antonie 02.01.2023

Tak z přírodní kosmetiky používám khadi a s tou jsem maximálně spokojená. Mám ráda ty jejich pečující olejíčky.

Pavla 26.12.2022

Já ji mohu doporučit, používám ji již rok a mám krásné zdravé vlasy.

Katka Pavla 10.01.2023

A barvíš si i s nimi vlasy? Barví dobře?

Pavla Pavla 20.01.2023

Ano používám jejich kosmetiku i barvy na vlasy a hodně dobře barví a kryje i šediny.

Adéla 27.10.2022

Co značka khadi? Ta je řekla bych nejznámější.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat