Diskuse na téma Bělení zubů doma

Poraďte nějaký osvědčený a šetrný způsob bělení zubů doma. Předem díky za všechny rady :-)

Mnada 23.06.2022

Doporučuju https://www.toothy.cz/ je šetrný ke sklovině a dásním, a mně ta sada krásně zuby vybělila. Mají teď i takový bělící pásky ;)

Nina Mnada 24.06.2022

To vypadá suprově, děkuju za tip :-)

Mnada Mnada 29.06.2022

Za málo ;)

Pavlína Mnada 30.06.2022

Líbí se mi to složení takže to jdu zkusit :-)

Ivča 15.06.2022

Já používám pastu whitening a přijde mi že jako je to lepší, ale taky nechci přímo ty zářivě bílý, to se mi ani nelíbí

Klára 31.05.2022

Taky bych ocenila radu, zkoušela jsem různý triky ale bez úspěchu a do bělení peroxidem u zubaře se mi nechce, na tom byla kamarádka a prý jí z toho dost bolely zuby.

Nikča Klára 15.08.2022

No na peroxid pozor, ten ničí zuby a ty jsou potom citlivé. To mám bohužel taky za sebou a jsem na sebe akorát naštvaná, že jsem si nechala bělit u zubaře, protože rozdíl nulový. Přitom sada pár stovek mi zuby vybělila minimálně o 4 odstíny ..

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dotahujte do konce vše, co začnete – a to jak v pracovní, tak i osobní oblasti. Nezačínejte rozhovor, který nebudete schopni uzavřít, nejděte do sporu, pokud už je předem jasné, že jej nevyřešíte. Přiděláte si tím totiž spoustu starostí navíc &n... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat