Diskuse na téma Bělení zubů doma

Poraďte nějaký osvědčený a šetrný způsob bělení zubů doma. Předem díky za všechny rady :-)

Klára 31.05.2022

Taky bych ocenila radu, zkoušela jsem různý triky ale bez úspěchu a do bělení peroxidem u zubaře se mi nechce, na tom byla kamarádka a prý jí z toho dost bolely zuby.

Nikča Klára 15.08.2022

No na peroxid pozor, ten ničí zuby a ty jsou potom citlivé. To mám bohužel taky za sebou a jsem na sebe akorát naštvaná, že jsem si nechala bělit u zubaře, protože rozdíl nulový. Přitom sada pár stovek mi zuby vybělila minimálně o 4 odstíny ..

Ivča 15.06.2022

Já používám pastu whitening a přijde mi že jako je to lepší, ale taky nechci přímo ty zářivě bílý, to se mi ani nelíbí

Mnada 23.06.2022

Doporučuju https://www.toothy.cz/ je šetrný ke sklovině a dásním, a mně ta sada krásně zuby vybělila. Mají teď i takový bělící pásky ;)

Nina Mnada 24.06.2022

To vypadá suprově, děkuju za tip :-)

Mnada Mnada 29.06.2022

Za málo ;)

Pavlína Mnada 30.06.2022

Líbí se mi to složení takže to jdu zkusit :-)

Mirka 22.08.2022

Tady mají veškeré bělící přípravky bez peroxidu :) doporučuju ty bělící pásky. Ty používám pravidelně a zuby mám krásně bílé https://www.krasnyusmev.cz/kategorie/system-beleni-zubu-white-pearl

Silva Mirka 24.09.2022

Takže tady po těch bych neměla mít citlivé zuby, když jsou bez peroxidu, že?

Mirka Mirka 05.10.2022

Přesně tak, tady po těch bělících produktech ne.

Darja Mirka 23.05.2023

Já jsem si teda ze stránky Krásný úsměv koupila ten stomatologický bělící gel a ten je ještě lepší jak ty pásky. :) Dostane se všude. :) Pásky beru ale s sebou, když jezdíme na dovču třeba.

Naďa 10.10.2022

Já jsem teda taky moc spokojená s toothy, krásné bělí a zároveň nepoškozuje sklovinu

Hana Naďa 18.10.2022

A máte od nich někdo ty bělící pasty? Podle složení mě to hodně zaujalo tak si říkám, že bych je zkusila jestli to stojí za to..

Klára Naďa 26.10.2022

Já od nich měla tu bělící sadu a používám pravidelně jejich pasty takže si tak krásně udržuju zuby bílý

Hana Naďa 27.10.2022

Díky za odpověď, už jsem si objednala ty pásky a pasty tak se těším až si konečně vybělím zoubky :))

AndreaT Naďa 29.10.2022

Tak dej prosím vědět jak ty pásky účinkují, říkala jsem si že bych je taky zkusila protože to podle popisu vypadá hodně slibně :-)

Hana Naďa 30.10.2022

Jojo určitě dám vědět, sama jsem na to opravdu zvědavá jak to bude účinkovat :))

vivinka Naďa 31.10.2022

Líbí se mi že to neobsahuje peroxid s tím mám špatnou zkušenost takže tohle vyzkouším.

Hana 10.11.2022

No tak ty pásky jsou top! Už po prvním použití jsem viděla že mám zuby bělejší což jsem fakt nečekala, dala jsem si je tři dny po sobě a v kombinaci s těma pastama už dál ani bělit nebudu a schovám si na později protože mám už tak zuby krásně bílý :)

vivi Hana 24.11.2022

To zní super a ty pasty toothy používáš každý den nebo taky jenom nárazově?

Hana Hana 25.11.2022

Ty používám pořád, jsou fakt účinný a navíc mají moc dobrou chuť :)

vivi Hana 26.11.2022

Díky za odpověď už jsem si je objednala i s těma páskama tak se těším až mi to přijde.

Hana Hana 27.11.2022

Tak dej vědět až to vyzkoušíš jak ti to vyhovuje :)

Klarina 24.10.2023

Koukněte na notino.cz tam mají obrovský výběr, já mám od nich bělící pastu swissdent a ta bělí perfektně ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat