Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Permanentní make-up

Kaacaba 21. 10. 2013

Dobrý den, delší dobu přemýšlím, zda se ptát, ale zkusím to. Zajímá mě problematika permanentního make-upu. Obočí, linky, rty – máte s tím některá zkušenost? Jak dlouho to asi vydrží?

Neregistrovaná/ý - Hanka

15. 10. 2018

Sama o permanentním make-upu uvažuji, tak se snažím o tom najít co nejvíce informací. Zde jsem našla článek o tom, jak dlouho by měl vydržet: https://www.permanent-makeup-praha.cz/jak-dlouho-vydrzi-permanentni-make-up/ Záleží ale asi na konkrétním člověku a na kvalitě salonu.

Tak já mám rty už asi půl roku,barvu mě doporučili v salonu. Nejen,že jsem vypadala první měsíc jako klaun, mám to nerovné,ale také po pár dnech jsem mělá celá ústa plná oparů,které se jen rozlezly. Já byla nešťastná a nezbývalo mi nic jiného než jít na kožní,kde jsem dostala antibiotika. Litovala jsem toho a doteď lituji. Sice už to vypadá dobře,ale ta barva se mi nelíbí,představovala jsem si něco jiného a za tu bolest to nestojí. Hold jsem se opět v něčem poučila,spálila a vím,že nikdy více.

Neregistrovaná/ý - Šárka

12. 11. 2013

Mám zkušenost s permanentním make-upem obočí a jsem maximalně spokojená. Po dvou letech je obočí stále hezky zvýrazněné. Můj výběr padl na Dermitage v Železné ulici v Praze a jsem moc spokojená. Výsledek je velmi přirozený. Barvu mi paní majitelky vybrala předem a trefila skvěle. Kontakt najdete na stránkách Dermitage, zkuste konzultaci a nechat si poradit.

TESTOVÁNÍ: Luxusní tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami

Polévka ze sladkých brambor

Polévka ze sladkých brambor

3 hlasy
1h a 10min 293 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kotlety na bylinkách

23 hlasů
2h a 10min 915kJ 125 Kč

Chutné vepřové kotlety s příjemnou vůní bylinek.

Vepřová pečeně s hruškou

9 hlasů
1h a 15min 803kJ 178 Kč

Skvělá vepřová pečeně netradičně.

Poradny

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Jsem v evidenci ÚP, dostanu nemocenskou nebo PPM?

Dobrý den,omlouvám se za předchozí nejasnou odpověď, přehlédla jsem informaci, že jste na ÚP, res... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více