Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Permanentní make-up

Kaacaba 21. 10. 2013

Dobrý den, delší dobu přemýšlím, zda se ptát, ale zkusím to. Zajímá mě problematika permanentního make-upu. Obočí, linky, rty – máte s tím některá zkušenost? Jak dlouho to asi vydrží?

Neregistrovaná/ý - Hanka

15. 10. 2018

Sama o permanentním make-upu uvažuji, tak se snažím o tom najít co nejvíce informací. Zde jsem našla článek o tom, jak dlouho by měl vydržet: https://www.permanent-makeup-praha.cz/jak-dlouho-vydrzi-permanentni-make-up/ Záleží ale asi na konkrétním člověku a na kvalitě salonu.

Tak já mám rty už asi půl roku,barvu mě doporučili v salonu. Nejen,že jsem vypadala první měsíc jako klaun, mám to nerovné,ale také po pár dnech jsem mělá celá ústa plná oparů,které se jen rozlezly. Já byla nešťastná a nezbývalo mi nic jiného než jít na kožní,kde jsem dostala antibiotika. Litovala jsem toho a doteď lituji. Sice už to vypadá dobře,ale ta barva se mi nelíbí,představovala jsem si něco jiného a za tu bolest to nestojí. Hold jsem se opět v něčem poučila,spálila a vím,že nikdy více.

Neregistrovaná/ý - Šárka

12. 11. 2013

Mám zkušenost s permanentním make-upem obočí a jsem maximalně spokojená. Po dvou letech je obočí stále hezky zvýrazněné. Můj výběr padl na Dermitage v Železné ulici v Praze a jsem moc spokojená. Výsledek je velmi přirozený. Barvu mi paní majitelky vybrala předem a trefila skvěle. Kontakt najdete na stránkách Dermitage, zkuste konzultaci a nechat si poradit.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Pečené masové kuličky

Pečené masové kuličky

10 hlasů
60min 514 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Mandlové rizoto

12 hlasů
60min 751kJ 80 Kč

Jednoduché rizoto s mandlemi.

Dýňové ragú

11 hlasů
50min 198kJ 160 Kč

Ragů z dýně, hub a brusinek.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více