Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Konopná kosmetika

Miťanka 28. 06. 2013

Dobrý den, chtěla bych poradit s výběrem kosmetiky - mám akné. Ať dělám, co dělám, ne a ne se toho zbavit - mastičky, detoxikace, lokální krémy, různé krycí makeupy, ale nic nezabírá. V lékárně mi poradili, ať zkusím konopnou kosmetiku. Konkrétně tady tu značku http://cutishelp.com/zdravotni-kosmetika.htm. Nemáte s tím někdo zkušenost ? Nechci zase zbytečně vyhazovat peníze... Děkuji za radu:-)

Neregistrovaná/ý - Tamara

28.08.2019

Neregistrovaná/ý - Noemi | 21.08.2019
Máte zkušenost s prodejnou Hotstyle v Brně?

Chodím k nim na prodlužování, osobně sem si na prodejně vybírala sadu k prodloužení jednou a za mě super, bylo z čeho vybírat a je to trochu něco jiného vidět ty vlasy na živo než jen na fotografii

Neregistrovaná/ý - Milena

24.08.2019

Neregistrovaná/ý - Sabina | 04.08.2019
Ahojky, používáte lubrikanty? https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely S čím jste kdo spokojení?

Lubrikanty používám sem tam... jinak v tomhle eshopu už sem taky objednávala a zkušenost mám výbornou

Neregistrovaná/ý - Noemi

21.08.2019

Máte zkušenost s prodejnou Hotstyle v Brně?

Neregistrovaná/ý - Strouhalová

05.08.2019

Odtud mám spoustu sad a každá se mi skvěle osvědčila. Prodlužuji momentálně metodou Tape in.. Kreatinem jsem zatím neprodlužovala ale v každém případě vlasy z tohoto eshopu můžu za sebe jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Lucie

05.08.2019

Co se týče hlavního dotazu, já mám taky lupenku, bez konopné kosmetiky bych už nebyla. Používám teda od Pharma Future, protože mi ji doporučili v lékarně. Používám ji už rok a jsem moc spokojená.

Neregistrovaná/ý - Sabina

04.08.2019

Ahojky, používáte lubrikanty? https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely S čím jste kdo spokojení?

Neregistrovaná/ý - Blanka

24.01.2019

Neregistrovaná/ý - Andrea | 16.10.2018
Od cutis help používám věci na akné a to je jedno z mála co mi pomáhá akorát ne vždycky to v lékárně mají takže se to musí objednávat a musím na to čekat

Jak jsi spokojená s tím Alpíkem? Já tu značku neznám :( Ale co jsem se tak dívala, tak produktů mají opravdu hodně a opravdu hodně zajímavých. Jak jsi s nimi spokojená?

Neregistrovaná/ý - Simona

29.10.2018

Neregistrovaná/ý - Andrea | 16.10.2018
Od cutis help používám věci na akné a to je jedno z mála co mi pomáhá akorát ne vždycky to v lékárně mají takže se to musí objednávat a musím na to čekat

Já mám s cutis help výbornou zkušenost ale s lupénkou na kterou trpím akorát je teda fakt že v lékárnách jich mají teda pěkný nedostatek

Neregistrovaná/ý - Andrea

16.10.2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 07.05.2018
To máš pravdu. Cutis help má fakt dobré krémy, hlavně teda pro atopiky. Já ty jejich krémy kupuju dcerce a jako u jediného je vidět zlepšení. Je to přímo tady tenhle www.alpik.cz/cutishelp-mimi-ekzem-konopny-krem-75ml/

Neregistrovaná/ý - Erika

07.05.2018

Neregistrovaná/ý - Evka | 28.04.2018
Cutis help má výbornou řadu na akné, tak zkus vyzkoušet. Sestra ji používá a ta je teda moc spokojená.

To máš pravdu. Cutis help má fakt dobré krémy, hlavně teda pro atopiky. Já ty jejich krémy kupuju dcerce a jako u jediného je vidět zlepšení. Je to přímo tady tenhle www.alpik.cz/cutishelp-mimi-ekzem-konopny-krem-75ml/

Neregistrovaná/ý - Evka

28.04.2018

Cutis help má výbornou řadu na akné, tak zkus vyzkoušet. Sestra ji používá a ta je teda moc spokojená.

Vřele doporučuji,ale jen z lékárny.

Neregistrovaná/ý - erika

28.11.2016

Neregistrovaná/ý - Róza | 12.12.2015
A která to byla? :)

pozívám konopná olej od Saloosu.

Neregistrovaná/ý - Róza

12.12.2015

Neregistrovaná/ý - Mimi | 12.12.2015
Já jsem domů koupila pleťovou masku na vyzkoušení a zatím dobrý zkušenosti, takže za sebe ano. :)

A která to byla? :)

Neregistrovaná/ý - Mimi

12.12.2015

Neregistrovaná/ý - Nikita | 04.12.2015
Zdravím, máte někdo zkušenost s nějakou konopnou kosmetikou např. s dobrou maskou na obličej? :)

Já jsem domů koupila pleťovou masku na vyzkoušení a zatím dobrý zkušenosti, takže za sebe ano. :)

Neregistrovaná/ý - Žofka

08.12.2015

Taky by mě zajímaly zkušennosti s takovouto kosmetikou, jestli je lepší a tak. :)

Neregistrovaná/ý - Nikita

04.12.2015

Zdravím, máte někdo zkušenost s nějakou konopnou kosmetikou např. s dobrou maskou na obličej? :)

Neregistrovaná/ý - kristyna.sop

07.02.2015

Dobrý den, můžu Vám doporučit konopnou kosmetiku Hempz, je sice dražší ale je opravdu dobrá a opravdu pomáhá... však se koukněte na www.hempzcz.cz

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Brokolicová polévka s kukuřicí

Brokolicová polévka s kukuřicí

12 hlasů
40min 219 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové maso s křenovou omáčkou

11 hlasů
1h a 35min 549kJ 130 Kč

Dušená vepřová kotleta s křenovou omáčkou.

Wok s vepřovým masem

3 hlasy
50min 728kJ 140 Kč

Jednoduchý recept na přípravu vepřového masa se zeleninou.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více