Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Konopná kosmetika

Miťanka 28. 06. 2013

Dobrý den, chtěla bych poradit s výběrem kosmetiky - mám akné. Ať dělám, co dělám, ne a ne se toho zbavit - mastičky, detoxikace, lokální krémy, různé krycí makeupy, ale nic nezabírá. V lékárně mi poradili, ať zkusím konopnou kosmetiku. Konkrétně tady tu značku http://cutishelp.com/zdravotni-kosmetika.htm. Nemáte s tím někdo zkušenost ? Nechci zase zbytečně vyhazovat peníze... Děkuji za radu:-)

Neregistrovaná/ý - Strouhalová

05.08.2019

Odtud mám spoustu sad a každá se mi skvěle osvědčila. Prodlužuji momentálně metodou Tape in.. Kreatinem jsem zatím neprodlužovala ale v každém případě vlasy z tohoto eshopu můžu za sebe jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Lucie

05.08.2019

Co se týče hlavního dotazu, já mám taky lupenku, bez konopné kosmetiky bych už nebyla. Používám teda od Pharma Future, protože mi ji doporučili v lékarně. Používám ji už rok a jsem moc spokojená.

Neregistrovaná/ý - Sabina

04.08.2019

Ahojky, používáte lubrikanty? https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely S čím jste kdo spokojení?

Neregistrovaná/ý - Blanka

24.01.2019

Neregistrovaná/ý - Andrea | 16.10.2018
Od cutis help používám věci na akné a to je jedno z mála co mi pomáhá akorát ne vždycky to v lékárně mají takže se to musí objednávat a musím na to čekat

Jak jsi spokojená s tím Alpíkem? Já tu značku neznám :( Ale co jsem se tak dívala, tak produktů mají opravdu hodně a opravdu hodně zajímavých. Jak jsi s nimi spokojená?

Neregistrovaná/ý - Simona

29.10.2018

Neregistrovaná/ý - Andrea | 16.10.2018
Od cutis help používám věci na akné a to je jedno z mála co mi pomáhá akorát ne vždycky to v lékárně mají takže se to musí objednávat a musím na to čekat

Já mám s cutis help výbornou zkušenost ale s lupénkou na kterou trpím akorát je teda fakt že v lékárnách jich mají teda pěkný nedostatek

Neregistrovaná/ý - Andrea

16.10.2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 07.05.2018
To máš pravdu. Cutis help má fakt dobré krémy, hlavně teda pro atopiky. Já ty jejich krémy kupuju dcerce a jako u jediného je vidět zlepšení. Je to přímo tady tenhle www.alpik.cz/cutishelp-mimi-ekzem-konopny-krem-75ml/

Neregistrovaná/ý - Erika

07.05.2018

Neregistrovaná/ý - Evka | 28.04.2018
Cutis help má výbornou řadu na akné, tak zkus vyzkoušet. Sestra ji používá a ta je teda moc spokojená.

To máš pravdu. Cutis help má fakt dobré krémy, hlavně teda pro atopiky. Já ty jejich krémy kupuju dcerce a jako u jediného je vidět zlepšení. Je to přímo tady tenhle www.alpik.cz/cutishelp-mimi-ekzem-konopny-krem-75ml/

Neregistrovaná/ý - Evka

28.04.2018

Cutis help má výbornou řadu na akné, tak zkus vyzkoušet. Sestra ji používá a ta je teda moc spokojená.

Vřele doporučuji,ale jen z lékárny.

Neregistrovaná/ý - erika

28.11.2016

Neregistrovaná/ý - Róza | 12.12.2015
A která to byla? :)

pozívám konopná olej od Saloosu.

Neregistrovaná/ý - Róza

12.12.2015

Neregistrovaná/ý - Mimi | 12.12.2015
Já jsem domů koupila pleťovou masku na vyzkoušení a zatím dobrý zkušenosti, takže za sebe ano. :)

A která to byla? :)

Neregistrovaná/ý - Mimi

12.12.2015

Neregistrovaná/ý - Nikita | 04.12.2015
Zdravím, máte někdo zkušenost s nějakou konopnou kosmetikou např. s dobrou maskou na obličej? :)

Já jsem domů koupila pleťovou masku na vyzkoušení a zatím dobrý zkušenosti, takže za sebe ano. :)

Neregistrovaná/ý - Žofka

08.12.2015

Taky by mě zajímaly zkušennosti s takovouto kosmetikou, jestli je lepší a tak. :)

Neregistrovaná/ý - Nikita

04.12.2015

Zdravím, máte někdo zkušenost s nějakou konopnou kosmetikou např. s dobrou maskou na obličej? :)

Neregistrovaná/ý - kristyna.sop

07.02.2015

Dobrý den, můžu Vám doporučit konopnou kosmetiku Hempz, je sice dražší ale je opravdu dobrá a opravdu pomáhá... však se koukněte na www.hempzcz.cz

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Květákový salát

Květákový salát

13 hlasů
25min 328 kJ 54 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Plněná krůtí sekaná

34 hlasů
1h a 25min 534kJ 170 Kč

Mleté krůtí maso plněné strouhaným sýrem a petrželkou.

Králík na smetaně s tymiánem

25 hlasů
1h a 45min 422kJ 270 Kč

Králík na česneku, nebo na smetaně je klasika, vyzkoušejt...

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více