Diskuse na téma Konopná kosmetika

Dobrý den, chtěla bych poradit s výběrem kosmetiky - mám akné. Ať dělám, co dělám, ne a ne se toho zbavit - mastičky, detoxikace, lokální krémy, různé krycí makeupy, ale nic nezabírá. V lékárně mi poradili, ať zkusím konopnou kosmetiku. Konkrétně tady tu značku http://cutishelp.com/zdravotni-kosmetika.htm. Nemáte s tím někdo zkušenost ? Nechci zase zbytečně vyhazovat peníze... Děkuji za radu:-)

Karlina 23.11.2023

Neznám konopnou kosmetiku, ale zkusím vyzkoušet. Dívala jsem se, že se dá koupit i malé balení nebo pouze vzorek.

Katka Karlina 27.11.2023

Mně hodně pomáhá tahle mastička https://www.lekarna.cz/repolar-abicare-acne-krem-na-priznaky-akne-30ml/ moc doporučuju na problematickou pleť.

Nela 21.11.2023

Jsem spokojená s Bione Cosmetics Cannabis CBD. Vyhovuje mě, že je na obličej i tělo.

Viky 14.11.2023

Koukala jsem na nabídku konopné kosmetiky. Dá se opravdu taky vybrat. Objednala jsem si krém Bione Cosmetics Cannabis CBD. Mám hodně suchou pokožku rukou, potřebuji ji hydratovat.

Aninka 05.11.2023

Velmi solidní výběr mají na www.notino.cz. Ráda u nich nakupuji veškerou kosmetiku.

Tejmy Aninka 23.01.2024

Ano také tam moc ráda objednávám. Cenově dostupná konopná je dobrá třeba od Bione a pak trochu dražší třeba od Cannaderm. :)

Sandriskaa Aninka 23.02.2024

Ahoj taky jsem tam objednala, tento a je super. Hlavně i přívětivá cena https://www.notino.cz/avon/cannabis-sativa-oil-hydratacni-krem-s-konopnym-olejem/?at=lQHoCgsI6sa8rgYQzt3UThABGiQ2NWQyOTJhNi0wMDAwLTIxNmYtOGViZi0zYzI4NmQ0MTc5ZGUqJEI4NUYFIfBUNzFBRC03RTMyLUM2ODItMDhEQTJBQ0M1NzNGMiSjgJciuJmhIsbL8xeN96ciwvCeFaaL7xeOvp0V1LKdFZD3pyI6DmRlZmF1bHRfc2VhcmNoSAFoAQ

Tichavka 24.08.2023

Zkus sérum cbd z alpiku, to mi zabralo na problémy s pletí. A hlavně neštípe, zvláčňuje a jemně voní :)

Sandriskaa 17.08.2023

Ahoj, máte nějaké dobré ozkoušené produkty na akné? Nejlépe abych je mohla nakoupit přes net. Trápí mě mastná T zóna a zároveň suchá místa. Děkuji

Vanda 01.07.2021

Konopnou kosmetiku nám doporučila přímo kožní lékařka, je opravdu úžasná jak na problémy s akné tak pro atopáky.

Jarka Vanda 30.08.2021

Na ty atopáky jsem slyšela, že je to dobrý, ale vlastní zkušenost nemám.

Mája 22.11.2020

Konopná kosmetika je super na akné, já objednávám na alpiku konopnou mast.

Noemi 21.08.2019

Máte zkušenost s prodejnou Hotstyle v Brně?

Tamara Noemi 28.08.2019

Chodím k nim na prodlužování, osobně sem si na prodejně vybírala sadu k prodloužení jednou a za mě super, bylo z čeho vybírat a je to trochu něco jiného vidět ty vlasy na živo než jen na fotografii

Strouhalová 05.08.2019

Odtud mám spoustu sad a každá se mi skvěle osvědčila. Prodlužuji momentálně metodou Tape in.. Kreatinem jsem zatím neprodlužovala ale v každém případě vlasy z tohoto eshopu můžu za sebe jenom doporučit

Lucie 05.08.2019

Co se týče hlavního dotazu, já mám taky lupenku, bez konopné kosmetiky bych už nebyla. Používám teda od Pharma Future, protože mi ji doporučili v lékarně. Používám ji už rok a jsem moc spokojená.

Sabina 04.08.2019

Ahojky, používáte lubrikanty? https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely S čím jste kdo spokojení?

Milena Sabina 24.08.2019

Lubrikanty používám sem tam... jinak v tomhle eshopu už sem taky objednávala a zkušenost mám výbornou

Evka 28.04.2018

Cutis help má výbornou řadu na akné, tak zkus vyzkoušet. Sestra ji používá a ta je teda moc spokojená.

Erika Evka 07.05.2018

To máš pravdu. Cutis help má fakt dobré krémy, hlavně teda pro atopiky. Já ty jejich krémy kupuju dcerce a jako u jediného je vidět zlepšení. Je to přímo tady tenhle www.alpik.cz/cutishelp-mimi-ekzem-konopny-krem-75ml/

Andrea Erika 16.10.2018

Od cutis help používám věci na akné a to je jedno z mála co mi pomáhá akorát ne vždycky to v lékárně mají takže se to musí objednávat a musím na to čekat

Simona Andrea 29.10.2018

Já mám s cutis help výbornou zkušenost ale s lupénkou na kterou trpím akorát je teda fakt že v lékárnách jich mají teda pěkný nedostatek

Blanka Andrea 24.01.2019

Jak jsi spokojená s tím Alpíkem? Já tu značku neznám :( Ale co jsem se tak dívala, tak produktů mají opravdu hodně a opravdu hodně zajímavých. Jak jsi s nimi spokojená?

Vřele doporučuji,ale jen z lékárny.*5**5*

Žofka 08.12.2015

Taky by mě zajímaly zkušennosti s takovouto kosmetikou, jestli je lepší a tak. :)

Nikita 04.12.2015

Zdravím, máte někdo zkušenost s nějakou konopnou kosmetikou např. s dobrou maskou na obličej? :)

Mimi Nikita 12.12.2015

Já jsem domů koupila pleťovou masku na vyzkoušení a zatím dobrý zkušenosti, takže za sebe ano. :)

Róza Mimi 12.12.2015

A která to byla? :)

erika Róza 28.11.2016

pozívám konopná olej od Saloosu.

kristyna.sop 07.02.2015

Dobrý den, můžu Vám doporučit konopnou kosmetiku Hempz, je sice dražší ale je opravdu dobrá a opravdu pomáhá... však se koukněte na www.hempzcz.cz *1*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat