Diskuse na téma Šampon na vlasy

Ahoj.. zajímá mě jaký používáte šampon na vlasy ?? :-)

Darla 13.12.2023

Mám moc ráda kosmetiku od Utrekramu. Jak vlasovou, tak i pleťovou a tělovou. Objednávám na milujubio. Vlasy mám hodně jemné a mastné vlasy, používám jejich šampon Rhassoul + kondicionér a jsem velmi spokojená s výsledkem. :)

Suz Darla 17.12.2023

Vlasy se mi taky často mastí, přestala jsem už používat i suché šampony, někde jsem četla že to vlasům také nepomáhá. A pokouším se i hlavu nemýt tak často, ale zatím teda nic moc. :(

Darla Darla 20.12.2023

Tak můžete zkusit https://www.milujubio.cz/urtekram-sampon-rhassoul-500ml-bio. :) Mají i menší balení a třeba Vám sedne. Nebo koukněte na stránku a zkuste pohledat. Já si hledala i recenze na webu a zrovna tato kosmetika byla vlemi dobře hodnocená. :

Ivis 17.11.2023

Máte někdo ozkoušený tuhý šampon na vlasy? :-)

super.. díky za tip.. ráda to vyzkouším :-)

Natka Ellikopecka 29.05.2023

Určitě vyzkoušej :-))) stojí to za to :-))

Natka 22.05.2023

ségra mi dala dárkovou sadu.. chtěla jsem něco opravdu kvalitního a nechala jsem to na ní a opravdu vybrala si myslím moc dobře.. moje vlasy jsou hezčí :-)

Ellikopecka Natka 26.05.2023

FaAKT? To zní docela zajímavě :-D a mužeš mi říct od jaké značky to je ?? Já ráda vyzkouším cokolik.. jen aby mi to aspon trošku pomohlo zlepšít moje vlasy :-)

Natka Natka 27.05.2023

jasně je to tento balíček https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-architekt-pro-chemicky-ci-mechanicky-poskozene-vlasy/ a je opravdu parádní :-) obsahuje hned několik produktů na vlasy.. šampon, kondicionér, regenerační masku a další.. je to super kosmetika na vlasy.. nejlepší jakou jsem kdy měla..a že jsem toho vyzkoušela fakt mraky..

Iva 21.05.2023

Já zrovna hledám nějaký nový, ten co mám už mi nevyhovuje..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:07
54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat