Diskuse na téma Jak na bílé zuby

Ahoj osvědčil se vám nějaký domácí způsob bělení zubů? Mám trochu strach si doma dávat sama na zuby něco s peroxidem abych si nepoškodila sklovinu, takže bych ocenila vaše zkušenosti, díky :)

Sára 27.09.2021

Taky hledám způsob a mám strach dát si doma na zuby a dásně něco s peroxidem, tohle vypadá dobře tak to asi taky zkusím.

anastaziaa Sára 29.09.2021

Určitě to zkus, za mě je to rozhodně nejlepší způsob ze všech co jsem zkoušela.

Sára Sára 30.09.2021

Díky, už jsem si to objednala tak jsem na to zvědavá

anastaziaa 27.08.2021

Koukněte na https://www.toothy.cz/ koupila jsem si od nich sadu na bělení zubů, stačí 6 dní a zuby krásně vybělí i bez peroxidu.

Dianadia anastaziaa 28.08.2021

A jak to funguje? Fakt to viditelně bělí?

anastaziaa anastaziaa 30.08.2021

Obsahuje látky které se aktivuje UV světlem, tím dojde k oxidaci která zbaví nečistot a zničí bakterie které způsobují zažloutnutí zubů, proto je to právě šetrný a efektivní způsob bělení.

Dianadia anastaziaa 31.08.2021

Ahaa no vypadá to dobře i podle toho co tam čtu, tak to zkusím, děkuju za odpověď

anastaziaa anastaziaa 23.09.2021

Není zač, tak už si to zkusila?

Dianadia anastaziaa 24.09.2021

Jojo :) už mám zuby vybělený a moc mile mě to překvapilo, rozdíl jsem viděla už druhý den a vůbec žádná citlivost apod. určitě s tím budu bělit i příště

anastaziaa anastaziaa 25.09.2021

No tak super, jsem ráda že jsem dobře poradila.

Simona 22.08.2021

Taky bych byla ráda za tipy, zkoušela jsem nějaký babský rady ale bez efektu...

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

45 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:59
81 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:34
17 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:24

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat