Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma akutní padání vlasů po porodu

tamca 16. 10. 2012

Tato otázkla se vztahuje především na maminky. Je to 6 měsíců po porodu a mně začaly dost padat vlasy, trvá to už 4 týdny a já jsem zoufalá. Začly mi vystupovat na spáncích lysinky ;*(, prosím proto o nějakou zaručenou radu, co pomůže padání vlasů zastavit a v lepším případě napomůže novému růstu vlasů. Doted jsem používala šampony z drogerky, ale je mi jasné, že tudy cesta nepovede, nevadí jsem ochotna si klidně připlatit, hlavně at mi to pomůže.

Neregistrovaná/ý - Nikola

21.11.2017

V pohode na internetu a nebo v lekarne. :))

21.11.2017

V pohode na internetu a nebo v lekarne. :))

Neregistrovaná/ý - Barbora

15.11.2017

Dekuji :) zkusim je. Kde se daji sehnat?

08.11.2017

Tak zkus tyhle tabletky forcapil.cz, ja je beru a uz vidim vysledek

Neregistrovaná/ý - Barbora

03.11.2017

A jak jste to resily? Ja nemám ani pred porodem ani po a taky me zacali hrozne padat vlasy :(

Neregistrovaná/ý - Barunka

31.03.2017

Neregistrovaná/ý - olivie | 30.03.2017
to je, vyrábí ho u nás firma Vitar, která je ryze česká s dlouholetou tradicí.

Tak to je jedině dobře, snažím se kupovat převáně jen naše produkty a to u všeho. :)

Neregistrovaná/ý - olivie

30.03.2017

Neregistrovaná/ý - Barunka | 22.03.2017
Tak to jsem ani nevěděla že je náš český :)

to je, vyrábí ho u nás firma Vitar, která je ryze česká s dlouholetou tradicí.

22.03.2017

Neregistrovaná/ý - olivie | 21.03.2017
revitalon je jeden z nejlepších u nás trhu a je to náš výrobek. :)

Tak to jsem ani nevěděla že je náš český :)

Neregistrovaná/ý - olivie

21.03.2017

Neregistrovaná/ý - Barunka | 15.03.2017
máte pravdu, nejvíc se mi líbí složením tento http://revitalon.cz/revitalon-forte znáte??

revitalon je jeden z nejlepších u nás trhu a je to náš výrobek. :)

15.03.2017

Neregistrovaná/ý - Ludmila | 08.03.2017
zkus si asi načíst nějaké články, co ty vlasy potřebují a jinak je lepší brát komplexnější přípravky, než třeba jen zinek s nějakým Béčkem. :)

máte pravdu, nejvíc se mi líbí složením tento http://revitalon.cz/revitalon-forte znáte??

dasa.z

10.03.2017

donna hair forte je fajn

Neregistrovaná/ý - Ludmila

08.03.2017

Neregistrovaná/ý - Barunka | 04.03.2017
A ty doplňky by se měly vybírat podle čeho? Které ty složky jsou nejdůlžitější a na co se zaměřit u složení?

zkus si asi načíst nějaké články, co ty vlasy potřebují a jinak je lepší brát komplexnější přípravky, než třeba jen zinek s nějakým Béčkem. :)

04.03.2017

A ty doplňky by se měly vybírat podle čeho? Které ty složky jsou nejdůlžitější a na co se zaměřit u složení?

Neregistrovaná/ý - dana

24.02.2017

Řešila podobný problém a začla jsem na doporučení používat takovy rozprašovač od bione na růst vlasů a kupodivu pomohlo,objednávám na notinu,kde toho mají i víc tak se mužeš mrknout

Neregistrovaná/ý - Magda

23.02.2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 22.02.2017
Tak to začnu zavčas, koukám i nějaké jejich šampony, které by šly běhe kojení.

Jo, ty šampony zkuste určitě. Jinak ty dplnky se doročují brát až po ukončení kojení. :)

Neregistrovaná/ý - Petra

22.02.2017

Neregistrovaná/ý - Magda | 11.02.2017
bohužel čeká... mohou za to hormony a často i strava, ženy nemají čas se věnovat soě tolik jako dřív, já to potom, c ojsem přestaa kojit, začala brát Revitalon Forte a vlasy se vzpamatovaly naštěstí.

Tak to začnu zavčas, koukám i nějaké jejich šampony, které by šly běhe kojení.

Neregistrovaná/ý - Magda

11.02.2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 08.11.2016
Pani tohle me jako ceka? :-(( jde tomu nejako zabranit nebo tak treba nejakymi doplnky stravy...??

bohužel čeká... mohou za to hormony a často i strava, ženy nemají čas se věnovat soě tolik jako dřív, já to potom, c ojsem přestaa kojit, začala brát Revitalon Forte a vlasy se vzpamatovaly naštěstí.

Neregistrovaná/ý - Petra

08.11.2016

Pani tohle me jako ceka? :-(( jde tomu nejako zabranit nebo tak treba nejakymi doplnky stravy...??

Neregistrovaná/ý - šarlota

27.10.2016

Tamčo, a nechceš zkusit zákrok na klinice medik haus? Já jsem z toho byla nadšená, jde o aplikovaní kmenových buněk do vlasů. Rostou, nepadají a hlavně opravdu vyrostou i na těch holých místech.. Zkus popřemýšlet.. tady je jejich stránka medikhaus.cz

Neregistrovaná/ý - Linda

20.10.2016

já jsem se probírala přírodní kosmetikou a zkoušela co mi sedne... ale hlavně jsem o polovinu musela zkrátit vlasy, aby neměly takovou zátěž...

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Gnocchi s jablky

Gnocchi s jablky

12 hlasů
30min 568 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z uzených kuřecích stehen

18 hlasů
20min 842kJ 90 Kč

Recept na salát z uzených kuřecích stehen a sýra Tofu.

Jablečný salát s anglickou slaninou

2 hlasy
25min 460kJ 50 Kč

Rychlý salát, který připravíte raz dva.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více