Diskuse na téma akutní padání vlasů po porodu

Tato otázkla se vztahuje především na maminky. Je to 6 měsíců po porodu a mně začaly dost padat vlasy, trvá to už 4 týdny a já jsem zoufalá. Začly mi vystupovat na spáncích lysinky ;*(, prosím proto o nějakou zaručenou radu, co pomůže padání vlasů zastavit a v lepším případě napomůže novému růstu vlasů. Doted jsem používala šampony z drogerky, ale je mi jasné, že tudy cesta nepovede, nevadí jsem ochotna si klidně připlatit, hlavně at mi to pomůže.

Lena 20.10.2016

Joto ano zinek je nato dobry, ja jsem brala doplnek s kolagenem a mela jsem hezke jak vlasy tak i plet byla lepsi.

Davida 12.10.2016

říká se, že hodně pomáhá doplnit zinek... jinak bych zkusila nějakou přírodní masku nebo olej

Nela 11.10.2016

Co nejake doplnky stravy ty nato nezabiraji???

Judita 21.09.2016

já jsem teda měla štěstí a žádné vehementní padání vlasů v šestinedělí nepřišlo... ale určitě doporučuji přidat vitamíny, to je základ, dřív než budeš brát nějakou chemii...

Aneta 04.08.2016

Me pomohla havlikova apoteka,je to prirodni kosmetika, zkus se podivat

Martaa Aneta 05.08.2016

A můžu se zeptat, který výrobek konkrétně to byl?

Daniela Aneta 19.09.2016

Any myslíš tuhle kosmetiku? www.havlikovaapoteka.cz dívám se, že mají výborné recenze a teď jezdí se vzorkami po DM drogeriích v republice, tak se asi zajdu podívat osobně :-)

Sylva 03.08.2016

no já bych každopádně zašla k dermatologovi pokud už se ti dělají i lysinky *10* ten ti dá jednak vitamíny a ještě taky doporučí osvědčený šampon... + bych zkusila mrknout na články o bylinkách na vlasy...

julie 31.07.2016

cetla jsem komentare holek a me teda taky nejvic pomohla alterna,je proste dobra,ale doporucuju zkusit a pak treba prikoupit celou radu ;)

Gába 13.07.2016

mě DonnaHair po těhotenství taky pomohla.. přece jen obsahuje výživu pro vlasy..takže mi přestaly padat - padají mi teda jen normálně přirozeně :)

Majda 15.05.2016

Holky našla jsem supr obchod, doporučuju mrknout tady http://www.parfums.cz/search.asp?exps=proti+pad%C3%A1n%C3%AD+vlas%C5%AF je tu spousta přípravků proti padání vlasů, něco fungovat musí :-)

luc94 11.05.2016

Od porodu trpim na padani vlasu uplne silene :-( Manzel mi nadava, ze jsou vsude moje vlasy.. Ale co muzu delat :-( Chci vyzkouset taky tu donna hair tak snad i me pomuze..

Linda 14.04.2016

Tak celkově se mi během těhotenství zkazila kvalita vlasů, začly mi padat vlasy.. Nakonec jsem si díky známé koupila tobolky donnahair na vyživení vlasů a vypadávání, už je užívám skoro 3 měsíce a vlasy se mi mnohem zlepšily :-) Navíc je můžu užívat i když prcka kojím ;)

Ivona Linda 02.05.2016

taky jsem vyzkooušela donnuhair, od které jsem si ale moc neslibovala, jelikož už jsem na ty moje vlasy vyzkoušela x přípravků a tabletek.. ale donna mě nakonec příjemně překvapila, protože mi pomohla - hlavně teda s kvalitou vlasů a tím pádem se mi zmírnilo vypadávání <3

Vlasta 11.04.2016

Ahoj Tamčo, já s tím mám taky problém a kamarádka mi doporučila tenhle šampon http://www.luxusnivlasy.cz/sampon-g61/alterna-caviar-clinical-daily-detoxifying-shampoo-p28 po zhruba měsíci užívání mě vlasy zhoustly a mám je zdravé. Když jsem se ptala kadeřnice, tak mi sdělila, že jde o jakousi obnovu vlasů..."staré" vypadavají a nahrazují je nové. Nevím, co je na tom pravdy, ale teď jsem spokejena s touhle značkou :)

Benca 27.01.2016

Dekuji za typ, vyzkousim ji a uvidim :-)

Klárka Kostková 23.01.2016

Ráda bych připojila svoji zkušenost s příčesky. Ne každá je obdařená krásnými hustými vlasy a od toho jsou tu clip in nebo jiné metody prodloužení a zahuštění. Mě prodlužovaly vlasy v salonu hotstyle v Brně řečkovicích, metodou micro ring. Cenově to vyjde dobře když to porovnáte s jinýma a vypadá to fakt nádherně. Za měsíc jdu na posunutí, moc doporučuji

Miška Klárka Kostková 25.01.2016

A příčesky jste měla svoje nebo se dají koupit přímo u nich? A jakými metodami tam prodlužují?

KlárkaKostková Miška 18.02.2016

Já jsem si je dopředu objednala ze stránek http://www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi/

Aneta 16.01.2016

Po porodu mi taky dost padaly vlasy,pomohla mi na to tenkrát nějaká březová vodička nebyla ani drahá.Lysinky jsem teda neměla.Každopádně mi vlasy dost prořídly takže jsem to vyřešila příčesky a když zatoužím po hustších vlasech nasadím clipy.Doporučuji objednat odtud http://www.hotstyle.cz/ jsou kvalitní, netřepí se a dlouho vydrží:-) a pokud jde o spoje tak ty nejsou vidět

Ivanka Aneta 18.01.2016

A jak moc casto se ty clipy mohou nosit? A za jak dlouho od objednavky vam vlasy prisly???

Aneta Ivanka 20.01.2016

Mě přišly hned na druhý den od objednání. Nosit můžete jak často chcete, v hotstyle mají kvalitní clipy takže se netřepí a neztrácejí na kvalitě

benca 28.12.2015

uz mam tri roky po porode a vsade su same vlasy

Natali benca 16.01.2016

Tak vyzkousej neco prirodnejsiho, me to pomohlo, koupila jsem si radu na vlasy co mi doporucila kamaradka (pevonia.cz)

Hana 24.12.2015

Tohle jsem taky resila a mam doma sampony z teto stranky www.pevoniaeshop.cz/shop-item/list/vlasy a s padanim vlasu uz nemam problem

Kaja 11.12.2015

A premyslely jste terba o zmene samponu ci si kupovat spise nejaky lepsi a prirodnejsi?

Iveta 10.10.2015

Dobrý den, potřebovala bych radu. Jsem 7 měsíců po porodu, pořád mi vypadávají vlasy a taky se dost zkrepatily. Měla jsem je dlouhé, ale teď jich mám polovinu, takže musely dolů. Zkoušela jsem si kupovat všechny možné masky, šampony atd. (z drogérii i od kadeřníka). Jenže nic nezabírá, a tak jsem hledala na internetu ještě nějaké možnosti a rady na http://kralovstvizen.cz/vyrobte-si-vyzivnou-prirodni-masku-na-vlasy/http://kralovstvizen.cz/vyrobte-si-vyzivnou-prirodni-masku-na-vlasy/ jsem se dočetla o domácích maskách. Myslíte, že to opravdu funguje? Myslíte, že problémy s vlasy mohou souviset s těhotenstvím nebo to bude úplně něco jiného? Máte některá takovou zkušenost? Nemám tušení, co by mohlo být příčinou mých potíží, ale časově to sedí. Díky! ;)

Mirecka 18.09.2015

holky ja zobu tabletky od nutriciusu jmenuji se Perfect hair a jsem moc spokojena tak an to mrknete :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat