Diskuse na téma akutní padání vlasů po porodu

Tato otázkla se vztahuje především na maminky. Je to 6 měsíců po porodu a mně začaly dost padat vlasy, trvá to už 4 týdny a já jsem zoufalá. Začly mi vystupovat na spáncích lysinky ;*(, prosím proto o nějakou zaručenou radu, co pomůže padání vlasů zastavit a v lepším případě napomůže novému růstu vlasů. Doted jsem používala šampony z drogerky, ale je mi jasné, že tudy cesta nepovede, nevadí jsem ochotna si klidně připlatit, hlavně at mi to pomůže.

Anička 27.02.2022

Taky jsem na té klinice byla na radu kamarádky a opravdu jsou dobří, doporučuju každému, kdo má jakýkoliv problém s vlasy.

Vali Anička 29.03.2022

Na jak dlouho to asi tak je to vyšetření?

Anička Anička 30.03.2022

Tady to máš podrobně popsaný jak to probíhá https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/

Andrea 30.06.2021

Doporučuji zajít na trichologii. Měla jsem po porodu taky tyhle problémy a moc mi pomohli na Clinical Hair & Health, jsou skvělí.

Radka11 Andrea 12.07.2021

A jak to řešili? Za jak dlouho se ti to spravilo?

Andrea Andrea 18.07.2021

Udělají ti vyšetření, tady je to hezky vysvětlený https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/ tak si to pročti mně se to spravilo asi za 3 měsíce, ale záleží co zjistí za příčinu

Sabina 10.05.2021

já sem si ty clip in po porodu taky koupila, myslela sem si, že to bude v pohodě, ale už tak mám málo vlasů no a po tom porodu to byla uplně hrůza, úplně sem se styděla jít ven, cítila sem se dost nesvá, tak to bylo jediný řešení pro mě

Natálie 18.03.2021

netrvá to zbytečně dlouho? jakože čekat na to až vitamíny zaberou...co ta metoda clip in? máte s tím zkušenost a odkud přímo třeba?

Kristaa2 19.02.2021

Doporučuji si nechat udělat analýzu vlasů a zjistit, jaké vitamíny nebo minerály Vám chybí.

miška4 25.09.2020

Doporučuju zajít si na trichologické vyšetření, mně to hodně pomohlo.

anastaziaa miška4 24.10.2020

A jak to trichologické vyšetření probíhá?

Lída 23.09.2020

Taky mám tenhle problém, nevím co s tím...

anastaziaa 19.09.2020

Taky mi začaly po porodu hodně padat vlasy, zkoušela jsem různé doplňky, ale nic se neděje, mám strach, že už mi vlasy takhle řídké zůstanou :-(

Nikola 21.11.2017

V pohode na internetu a nebo v lekarne. :))

Nikola 21.11.2017

V pohode na internetu a nebo v lekarne. :))

Barbora 15.11.2017

Dekuji :) zkusim je. Kde se daji sehnat?

Nikola 08.11.2017

Tak zkus tyhle tabletky forcapil.cz, ja je beru a uz vidim vysledek

Barbora 03.11.2017

A jak jste to resily? Ja nemám ani pred porodem ani po a taky me zacali hrozne padat vlasy :(

dasa.z 10.03.2017

donna hair forte je fajn;-)

Barunka 04.03.2017

A ty doplňky by se měly vybírat podle čeho? Které ty složky jsou nejdůlžitější a na co se zaměřit u složení? :-)

Ludmila Barunka 08.03.2017

zkus si asi načíst nějaké články, co ty vlasy potřebují a jinak je lepší brát komplexnější přípravky, než třeba jen zinek s nějakým Béčkem. :)

Barunka Ludmila 15.03.2017

máte pravdu, nejvíc se mi líbí složením tento http://revitalon.cz/revitalon-forte znáte??

olivie Barunka 21.03.2017

revitalon je jeden z nejlepších u nás trhu a je to náš výrobek. :)

Barunka olivie 22.03.2017

Tak to jsem ani nevěděla že je náš český :)

olivie Barunka 30.03.2017

to je, vyrábí ho u nás firma Vitar, která je ryze česká s dlouholetou tradicí.

Barunka olivie 31.03.2017

Tak to je jedině dobře, snažím se kupovat převáně jen naše produkty a to u všeho. :)

dana 24.02.2017

Řešila podobný problém a začla jsem na doporučení používat takovy rozprašovač od bione na růst vlasů a kupodivu pomohlo,objednávám na notinu,kde toho mají i víc tak se mužeš mrknout

Petra 08.11.2016

Pani tohle me jako ceka? :-(( jde tomu nejako zabranit nebo tak treba nejakymi doplnky stravy...??

Magda Petra 11.02.2017

bohužel čeká... mohou za to hormony a často i strava, ženy nemají čas se věnovat soě tolik jako dřív, já to potom, c ojsem přestaa kojit, začala brát Revitalon Forte a vlasy se vzpamatovaly naštěstí. <3

Petra Magda 22.02.2017

Tak to začnu zavčas, koukám i nějaké jejich šampony, které by šly běhe kojení.

Magda Petra 23.02.2017

Jo, ty šampony zkuste určitě. Jinak ty dplnky se doročují brát až po ukončení kojení. :)

šarlota 27.10.2016

Tamčo, a nechceš zkusit zákrok na klinice medik haus? Já jsem z toho byla nadšená, jde o aplikovaní kmenových buněk do vlasů. Rostou, nepadají a hlavně opravdu vyrostou i na těch holých místech.. Zkus popřemýšlet.. tady je jejich stránka medikhaus.cz

Linda 20.10.2016

já jsem se probírala přírodní kosmetikou a zkoušela co mi sedne... ale hlavně jsem o polovinu musela zkrátit vlasy, aby neměly takovou zátěž...

Lena 20.10.2016

Joto ano zinek je nato dobry, ja jsem brala doplnek s kolagenem a mela jsem hezke jak vlasy tak i plet byla lepsi.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat