Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kam na výlet s rodinou na první dubnový víkend?

Barunka 01. 04. 2011

Máme nějaký tip na první dubnový víkend, který má být teplý a celý slunečný? Máme tříletého Matěje a pětiletou Klárku. Díky za tipy! <3

hodně teď mluví o resortu Sněžné, vypadá to moc hezky, mají tam i nějaký program pro děti, kolem je hodně možností na výlety a kdyby nebylo počasí tak je tam i wellness, tak to mi přijde super volba

Neregistrovaná/ý - Angelika

30.05.2018

v podstatě se s dětmi dá jet uplně všude.Jen to nedělejtě jako naši sousedi že s nemocními dětmi chodí po světe, pak do školky a půlka dětí pak má rýmu :(

Neregistrovaná/ý - 1mapa

31.07.2017

Chystáte se Vy nebo Vaše ratolest k přijímačkám na střední školu? Právě připravujeme nový kurz, kde se buď naučíte, nebo zopakujete většinu toho, co se v přijímačkách může objevit. Neváhejte a navštivte nás na www.matematikaza1.cz. V nabídce již máme výukové kurzy za zavádějící cenu!

Neregistrovaná/ý - Lenka

30.05.2016

My jsme tam byli na výletě minulý víkend. Dětem se tam moc líbilo, byli jsme jako parta 3 rodin, takže jsme si to maximálně užili.

Neregistrovaná/ý - Viluš

29.05.2016

No je to doma nadhoděné, tak vyberu termín a prostě pojedeme :) Těším se tam.

Neregistrovaná/ý - Petra

28.05.2016

No možné to je. Já jsem tam byla úplně hotová z těch atrakcí a nabídky co měli nachystané.

Neregistrovaná/ý - Viluš

02.05.2016

Právě mě to hodně láká. Manžel se na to tváří tak normálně, ale já bych si to asi užila ještě víc než naše děcka.

Neregistrovaná/ý - Petra

30.04.2016

Neregistrovaná/ý - Viluš | 28.04.2016
Já jsem nikdy na westernu nebyla, to musí být zážítek i pro rodiče.

Je to dobrodrůžo i pro rodiče, určitě se nudit nebudete.

Neregistrovaná/ý - Leona

29.04.2016

Neregistrovaná/ý - Jana | 27.04.2016
do olomouce http://www.zoo-olomouc.cz/ tu máme blízko máme to tam rádi.

olomoucká je moc fajn. bydlíme v olmiku, tak to mame za rohem. zitra se chystame na paleni carodejnic. prichystali pro deti nejaky program, prevlikneme se do carodejnickeho vsichni a poradne si to uzijeme

Neregistrovaná/ý - Viluš

28.04.2016

Já jsem nikdy na westernu nebyla, to musí být zážítek i pro rodiče.

Neregistrovaná/ý - Jana

27.04.2016

Neregistrovaná/ý - Miluška | 22.04.2016
Do zoologicke s detmi bych taky sla, nase deti to tam miluji. Kam jezdite nejcasteji?

do olomouce http://www.zoo-olomouc.cz/ tu máme blízko máme to tam rádi.

Neregistrovaná/ý - Lenča

25.04.2016

Neregistrovaná/ý - Radka | 21.04.2016
Vy jste tam ještě nebyli? Tak to můžu říct, že budete určitě spokojení. My jsme si tam výlet moc užili. :) :)

My jsme tam byli a výlet super. Dětem zářily oči z něčeho nového, co ještě nezažili a zkusili nové věci. Můžete si i dopředu vybrat atrakce co by jste chtěli vyzkoušet a vidět. http://westernove-mestecko.cz/#cenik15

Neregistrovaná/ý - Miluška

22.04.2016

Neregistrovaná/ý - Jana | 11.04.2016
My vyrážíme s dětmi do ZOO, už se těšíme, snad vyjde počasí. Zoo si vždycky moc užijeme všichni.

Do zoologicke s detmi bych taky sla, nase deti to tam miluji. Kam jezdite nejcasteji?

Neregistrovaná/ý - Radka

21.04.2016

Neregistrovaná/ý - Kamila | 17.04.2016
My se chystáme na výlet do www.westernove-mestecko.cz, doporučila mi to jako rodinný výlet kamarádka.

Vy jste tam ještě nebyli? Tak to můžu říct, že budete určitě spokojení. My jsme si tam výlet moc užili. :) :)

Neregistrovaná/ý - Kamila

17.04.2016

My se chystáme na výlet do www.westernove-mestecko.cz, doporučila mi to jako rodinný výlet kamarádka.

Neregistrovaná/ý - Jana

11.04.2016

My vyrážíme s dětmi do ZOO, už se těšíme, snad vyjde počasí. Zoo si vždycky moc užijeme všichni.

Neregistrovaná/ý - Lenicka1313

03.09.2011

No já velice ráda využívám různých databází, které mi vlastně výlet „určí“. Třeba http://www.museum.cz jsou velice pěkné stránky a vracím se k nim vcelku často. Minimálně je otevřu, když pro rodinku vymýšlím, kam na víkend.

Dobrý den, jste-li z Prahy, tak kousek za Prahou je hrad Červený Újezd. Je to úžasné pro rodiny s dětmi, nejen, že je tam hrad, pořádají se tam šermířské souboje a na velikonoce jarmarky. Tak je tam replika vesnice jak vypala kdysi a co je úžasné pro děti, jsou tam domácí zvířátka. Což dnes městské děti ani neznají. A na občerstvení je tam skvělá středověká Krčma. www.hrad-cervenyujezd.cz. Kde najdete cestu a také akce, které se na hradě konají.

Neregistrovaná/ý - Denisa

01.04.2011

me dneska uchvatilo tohle http://cestovani.idnes.cz/kde-u-nas-kvete-nejvic-bleduli-a-snezenek-vylet-na-ktery-musite-p7i-/igcechy.asp?c=A110331_174024_igcechy_tom to je jak z pohadky...

Neregistrovaná/ý - beluška

01.04.2011

Jestli jsi z prahy, tak rozhodne matejska )))) je tam i mrak atrakci pro male prcky a treba ti manzel vystreli nejake srdce

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Treska v šafránové omáčce

Treska v šafránové omáčce

6 hlasů
1h a 10min 343 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové plátky s kapary

15 hlasů
55min 532kJ 130 Kč

Vepřové plátky na salátu z rajčat.

Polévka ze žluté řepy

0 hlasů
1h a 20min 40kJ 80 Kč

Žlutá řepa oproti červené je trochu sladší a hlavně neba...

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více