Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vlasová kosmetika

samecka 27. 01. 2011

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Neregistrovaná/ý - Jana

13. 9. 2019

Nemáte vyzkoušené nějaké sérum na vypadávání vlasů ? Mám půl roku po porodu a padají mi opravdu šíleně. Nechala jsem si je i zkrátit a prostříhat, s tím, že jsem si myslela, že se to zlepší, ale nezlepšilo ani o trochu.

Neregistrovaná/ý - Linda

20. 7. 2019

Zkus se podívat na www.alpik.cz. Mají tam velký výběr jak přírodní, tak i hodně šetrné kosmetiky na vlasy.

Neregistrovaná/ý - Týna

11. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Lea | 19. 4. 2019
Já jsem teda taky za notino, protože tam mají fakt velký výběr veškeré kosmetiky, ale hlavně i té profesionální. Kupuju si od nich olaplex, masky na vlasy a vždycky jsem byla maximálně spokojená (www.notino.cz)

Taky nakupuju na notinu. Myslela jsem si, že zůstanu u jedné značky makeupu, ale už mám asi třetí a zase jinou značku. Ono vždycky než ten jeden dopotřebuju, tak vyletí nějaká novinka, kterou chci vyzkoušet, takže nemám možnost se vrátit k tomu předešlému :D

Neregistrovaná/ý - Lea

19. 4. 2019

Já jsem teda taky za notino, protože tam mají fakt velký výběr veškeré kosmetiky, ale hlavně i té profesionální. Kupuju si od nich olaplex, masky na vlasy a vždycky jsem byla maximálně spokojená (www.notino.cz)

Neregistrovaná/ý - Panda

26. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Kamca | 25. 3. 2019
Pando mrknete na milujubio.

Moc dekuji za doporuceni, kouknu se na vsechno co jste mi tu naposilali a vyberu si.

Neregistrovaná/ý - Jitka

25. 3. 2019

Za mě jedině tyhle přípravky https://2nature.cz/prirodni-kosmetika/pece-o-vlasy jsou přírodní a na vlasech je to hodně poznat, že se zlepšila kvalita.

Neregistrovaná/ý - Kamca

25. 3. 2019

Pando mrknete na milujubio.

Neregistrovaná/ý - Marika

24. 3. 2019

I eco drogerii tam mají, ta je úplně super. Já ji používám doma na všechno, skvěle se mi s ní uklízí.

Neregistrovaná/ý - Elen

22. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Panda | 18. 3. 2019
Ahoj prosim mate nekdo zkusenosti s bio prirodni vlasovou kosmetikou? Dekuji moc

Já používám tady ten bio šampon, který mi doporučila kamarádka, že je s ním moc spokojená a já jsem teda taky :) www.notino.cz/sea-of-spa/bio-mud-sampon-s-cernym-bahnem

Neregistrovaná/ý - Darina

21. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Darina | 15. 3. 2019
Tak si objednej odstín, který používáš, protože tato je opravdu super. A šediny na mladé ženské nevypadají dobře. Mě totiž začaly šedivět hodně brzo už před 30.

Zkuste na tom 2 nature pando, tam mají dobrý výběr a určitě vyberete vhodnou pro Vás.

Neregistrovaná/ý - Alice

19. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Panda | 18. 3. 2019
Ahoj prosim mate nekdo zkusenosti s bio prirodni vlasovou kosmetikou? Dekuji moc

Pandi a uz jsi nejakou bio kosmetiku zkousela, pokud by ti to vubec sedelo treba? :)

Neregistrovaná/ý - Panda

18. 3. 2019

15. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 9. 3. 2019
S tím svěděním jsem měla docela problém při barvení. Docela ráda bych vyzkoušela nějakou jinou barvu, protože se mi šediny začínají docela dost ozývat.

Tak si objednej odstín, který používáš, protože tato je opravdu super. A šediny na mladé ženské nevypadají dobře. Mě totiž začaly šedivět hodně brzo už před 30.

Neregistrovaná/ý - Jana

9. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Darina | 25. 2. 2019
Tak je zkuste, barví dobře a jsou k pokožce hlavy jemnější. Aspoň mě teda tolik nesvědí po barvení.

S tím svěděním jsem měla docela problém při barvení. Docela ráda bych vyzkoušela nějakou jinou barvu, protože se mi šediny začínají docela dost ozývat.

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 23. 2. 2019
Právě nee, proto mě zajímá, jestli jsou takové jako chemické. Nebo dokonce lepší.

Tak je zkuste, barví dobře a jsou k pokožce hlavy jemnější. Aspoň mě teda tolik nesvědí po barvení.

Neregistrovaná/ý - Lucka

25. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Liduška | 21. 2. 2019
Ahoj holky, kde nakupujete kvalitní vlasovou kosmetiku?Ráda bych nějaký dobrý tip

Určitě se podívej na notino.Vybereš si tam.Mají tam spoustu věcí i dobré parfémy.

Neregistrovaná/ý - Jana

23. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Darina | 15. 2. 2019
Používám barvy Herbatint jsou lepší než klasické barvy a dobře drží. Vy se zajímáte o nějakou konkrétní značku?

Právě nee, proto mě zajímá, jestli jsou takové jako chemické. Nebo dokonce lepší.

Neregistrovaná/ý - Liduška

21. 2. 2019

Ahoj holky, kde nakupujete kvalitní vlasovou kosmetiku?Ráda bych nějaký dobrý tip

Neregistrovaná/ý - Nathali

21. 2. 2019

Můžu poprosit o doporučení nějaké vlasové masky, která opravdu vlasy vyživí ?

15. 2. 2019

Používám barvy Herbatint jsou lepší než klasické barvy a dobře drží. Vy se zajímáte o nějakou konkrétní značku?

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Pstruh s křenovou omáčkou

Pstruh s křenovou omáčkou

9 hlasů
55min 916 kJ 240 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Plněná bílá paprika

11 hlasů
50min 310kJ 90 Kč

Plněné papriky s rajskou omáčkou podávané s knedlíkem ...

Treska s bylinkovou krustou

4 hlasy
1h a 5min 671kJ 150 Kč

Jemné rybí maso získá díky krustě skvělou chuť.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více