Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vlasová kosmetika

samecka 27. 01. 2011

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Neregistrovaná/ý - Simona

11.09.2018

Neregistrovaná/ý - Diana | 27.08.2018
Rozdíl je hlavně ve složení, ta chemie co obsahují klasické šampony vlasům hrozně škodí. Ten bio šampon tak ty vlasy nezatěžuje a neničí je. Akorát mi přijde, že v drogérce je moc nemají, takže si je vždycky objednávám z Alpíka.

Jakou konkrétní značku jestli můžu vědět ? Dívala jsem se na stránky alpíka a mají tam toho hrozně moc :/

Neregistrovaná/ý - Diana

27.08.2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 07.05.2018
Mohla bych se zeptat jestli jě nějaký zásadní rozdíl mezi klasickým šamponem a bio šamponem ?

Rozdíl je hlavně ve složení, ta chemie co obsahují klasické šampony vlasům hrozně škodí. Ten bio šampon tak ty vlasy nezatěžuje a neničí je. Akorát mi přijde, že v drogérce je moc nemají, takže si je vždycky objednávám z Alpíka.

07.05.2018

Neregistrovaná/ý - Diana | 28.04.2018
Já bych teda nedala dopustit na Bio šampony, protože neobsahují chemii a neničí vlasy, jak ty drogérkové šampony. Druhým rokem používám tuto řadu a střídám to s tím tea tree a neměnila bych www.alpik.cz/urtekram-sampon-ruzovy-250ml-bio/

Mohla bych se zeptat jestli jě nějaký zásadní rozdíl mezi klasickým šamponem a bio šamponem ?

Neregistrovaná/ý - Diana

28.04.2018

Já bych teda nedala dopustit na Bio šampony, protože neobsahují chemii a neničí vlasy, jak ty drogérkové šampony. Druhým rokem používám tuto řadu a střídám to s tím tea tree a neměnila bych www.alpik.cz/urtekram-sampon-ruzovy-250ml-bio/

Neregistrovaná/ý - Barbora

21.11.2017

Nemas vubec zaco, pak napis jaky si s nim mela vysledky. Ale myslim ze budes spokojena. Co vim kdo je bral, spokojen byl :))

Neregistrovaná/ý - Anička

15.11.2017

Jo je pravda, zinek pomaha skoro na vse, dokonce i na plet. No a na nehty by se mi taky neco hodilo :) dekuji za typ

Neregistrovaná/ý - Barbora

08.11.2017

Brala sem tyhle tabletky a pomohli mi forcapil.cz/#co-je-to, maji v sobe hodne vitaminu a zinek, coz ti pomuze i na krasne nehty :)

Neregistrovaná/ý - Anička

03.11.2017

A kdyz ybch to chtela resit jinak nez clipy? Berete nekdo nejake doplnky stravy na posileni vlasu?

Neregistrovaná/ý - mARKETA

26.10.2017

To ja mam doma clipecky z clip-vlasy-levne.cz a kdyz je potreba mam hrivu jak lev :D :)))

Neregistrovaná/ý - Monika

24.10.2017

Já jsem také dlouho bojovala s padáním vlasů,pak mi doktorka doporučila forcapil,moc jsem tomu nevěřila,ale výsledek mě velmi mile překvapil. Vlasy mi přestaly padat a jsou o dost pevnější. Kouknite na forcapil.cz

Neregistrovaná/ý - jana

24.10.2017

můj zázrak na clasy se jmenuje kallos a je to šampon s keratinem,objevila jsem ho na notinu a objednávám už několik měsíců

23.10.2017

Neregistrovaná/ý - Karolina | 22.10.2017
Ahoj už druhý měsíc pozoruji,že se mi začaly dost lámat vlasy a také trochu padat,nevíte co by mi mohlo pomoct?

Vyzkoušej forcapil,padaly mi vlasy a udělala jsem si tříměsíční kůru. A vlasy se mi po něm spravily a jsou pevné a lesklé

Neregistrovaná/ý - Karolina

22.10.2017

Ahoj už druhý měsíc pozoruji,že se mi začaly dost lámat vlasy a také trochu padat,nevíte co by mi mohlo pomoct?

Neregistrovaná/ý - Alena

21.10.2017

A jak to s nima vypada, nejde nic poznat?

Neregistrovaná/ý - Cilina

16.10.2017

Taky mam takovou sikovnou kamaradku :) clipacky objedna na netu a muzeme zacit :))

Neregistrovaná/ý - Alice

07.10.2017

Na moje ridke vlasy mi nikdy nic nepomohlo :( az kamaradka a jeji clipečky :)

Neregistrovaná/ý - Katulin

24.08.2017

Neregistrovaná/ý - Esmera | 15.08.2017
Na prodloužené vlasy vybírat napříkad z této kosmetiky http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/70-vlasova-kosmetika-na-prodlouzene-vlasy Mají na stránkách i zvýhodněné ceny.

Jsou to samé dobré šampony. I moje kadeřnice mi tuto řadu doporučila.

Neregistrovaná/ý - Esmera

15.08.2017

Neregistrovaná/ý - Anežka | 13.08.2017
Jakou vlasovou kosmetiku na prodloužené vlásky?

Na prodloužené vlasy vybírat napříkad z této kosmetiky http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/70-vlasova-kosmetika-na-prodlouzene-vlasy Mají na stránkách i zvýhodněné ceny.

Neregistrovaná/ý - Justyna

14.08.2017

používám už leta značku loreal professional a nemužu si stěžovat, objednáváme i s dcerou na notinu

Neregistrovaná/ý - Anežka

13.08.2017

Jakou vlasovou kosmetiku na prodloužené vlásky?

Vyhráli jste v našem speciálu Zpátky do školy? Velký přeh...

Salát z melounu

Salát z melounu

21 hlasů
25min 344 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kachna na višních

7 hlasů
1h a 40min 701kJ 390 Kč

Kachna s netradiční omáčkou.

Grilovaný losos

2 hlasy
1h a 35min 620kJ 300 Kč

Když budete vybírat rybu na gril, zvolte lososa – nevysuš...

Poradny

Za jak dlouho po PN a odstupném dostanu podporu?

Dobrý den, paní Baarová,zákon o zaměstnanosti ke vztahu podpory v nezaměstnanosti uvádí, že: Ucha... Více

Zítra mi končí RD, jaké mám možnosti?

Pěkný den i Vám, Jano,rodičovskou dovolenou je možné čerpat (na rozdíl od rodičovského příspěvku)... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více