Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vlasová kosmetika

samecka 27. 01. 2011

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Neregistrovaná/ý - Denča

04.07.2020

Nejlepší je na to alpík, to je bio a eko shop, takže tam mají fakt přípravky tohoto stylu a mají tam věci od balzámů na rty až po ty parádní eko prací prášky a aviváže. Myslela jsem si, že mám pro děti příjemnou aviváž než jsem vyzkoušela tu aviváž od attitude. Ooo bože oni je mají tak nádherně parfemované, že v tom peru i moje a manželovo prádlo.

Neregistrovaná/ý - Lenka

03.06.2020

Neregistrovaná/ý - Majka | 14.05.2020
Mělo by to být poznat, v jistých případech hned a někdy až postupně, protože u normálních šampónů dochází k dlouhodobému poškozování vlasů kdežto u těch bio ne

Přesně .. taky jsem se bavila se svou kadeřnicí a ta mi je doporučila taky, hlavně na barvené vlasy jsou výborné

Neregistrovaná/ý - Majka

14.05.2020

Mělo by to být poznat, v jistých případech hned a někdy až postupně, protože u normálních šampónů dochází k dlouhodobému poškozování vlasů kdežto u těch bio ne

Neregistrovaná/ý - Erika

11.05.2020

Tyna31 | 06.05.2020
Je poznat na těch vlasech aspoň rozdíl když používáte ty bio šampony ?

Je to poznat podle mě dost, vůbec mi třeba neelektrizují a nemám je i po vyfénování jako slámu :)

Tyna31

06.05.2020

Je poznat na těch vlasech aspoň rozdíl když používáte ty bio šampony ?

Neregistrovaná/ý - Barča

05.05.2020

Neregistrovaná/ý - Alice | 05.05.2020
prvně jsem zkoušela obcházet drogérie, ale tam jsem neuspěla, takže objednávám přes alpíka, tam jich mají fakt požehnaně

Super, jsem ráda že jsem se k ní zase dostala .. koukala jsem že mají spoustu nových druhů

Neregistrovaná/ý - Alice

05.05.2020

Neregistrovaná/ý - Barča | 01.05.2020
Tady tu značku kupuješ kde ? Dřív jsem ji používalal, ale pak už jsem ji nemohla sehnat.

prvně jsem zkoušela obcházet drogérie, ale tam jsem neuspěla, takže objednávám přes alpíka, tam jich mají fakt požehnaně

Neregistrovaná/ý - Barča

01.05.2020

Neregistrovaná/ý - Alice | 25.04.2020
Já používám už několik let bio šampony od výrobce Urtekram a koupila jsem ho i dcerce, přece jenom to složení je úplně jiné než u klasických šamponů :)

Tady tu značku kupuješ kde ? Dřív jsem ji používalal, ale pak už jsem ji nemohla sehnat.

Neregistrovaná/ý - Alice

25.04.2020

Já používám už několik let bio šampony od výrobce Urtekram a koupila jsem ho i dcerce, přece jenom to složení je úplně jiné než u klasických šamponů :)

Neregistrovaná/ý - Sára

22.04.2020

Neregistrovaná/ý - Adél | 05.03.2020
Já jsem zastáncem bio šamponu, protože to složení je úplně jiné a hlavně jsou mnohem víc šetrnější k vlasům.

Jaké značky tady ty bio šampony dělají ? Máš nějakou značku kterou preferuješ a se kterou si fakt spokojená ?

Neregistrovaná/ý - Adél

05.03.2020

Neregistrovaná/ý - Anežka | 23.01.2020
Nejlepší jsou na vlasy masky, takové ty oleje, které si nanesete na vlasy, zabalíte je do alobalu a zahříváte fénem, ty se dostanou přímo do toho vlasu a o to jde, aby ho vyživily.

Já jsem zastáncem bio šamponu, protože to složení je úplně jiné a hlavně jsou mnohem víc šetrnější k vlasům.

Neregistrovaná/ý - Anežka

23.01.2020

Nejlepší jsou na vlasy masky, takové ty oleje, které si nanesete na vlasy, zabalíte je do alobalu a zahříváte fénem, ty se dostanou přímo do toho vlasu a o to jde, aby ho vyživily.

Neregistrovaná/ý - Barča

02.01.2020

No podle mě určitě, protože se tam používají jenom bio suroviny na které nebyly použity chemické postřiky

Neregistrovaná/ý - Karla

02.01.2020

Nemáte zkušenost s nějakou přírodní kosmetikou, kde by bylo možné zakoupit nejprve vzorečky na vyzkoušení ?

Neregistrovaná/ý - Mili

02.01.2020

to jsme na tom úplně .. víc mě oslovila přírodní kosmetika .. přece jenom je šetrnější

Neregistrovaná/ý - Ester

02.01.2020

Nezkoušela si něco přírodního ? Může ti třeba dělat zle i ta chemie ;)

Neregistrovaná/ý - Natka

21.12.2019

Neregistrovaná/ý - Mariana | 05.12.2019
Já jsem si hodně oblíbila khadi olejíček. Je super na suché vlasy i pleť, protože tu kůži nechá krásně vláčnou takže ani nemám ráno šupinky jak jsem mívala.

Kde kupuješ ty Khadi olejíčky ? :)

Neregistrovaná/ý - Mariana

05.12.2019

Já jsem si hodně oblíbila khadi olejíček. Je super na suché vlasy i pleť, protože tu kůži nechá krásně vláčnou takže ani nemám ráno šupinky jak jsem mívala.

Neregistrovaná/ý - Irena

25.11.2019

Nemáte vyzkoušené něco na vypadávání vlasů co fakt účinkuje ? Hlavně prosím jenom čistě přírodní přípravky, nechci nic co je nacpané chemií :/ protože ta v těle nadělá víc škody jak užitku

Neregistrovaná/ý - Jana

26.09.2019

Když se tu řeší vlasová kosmetika, tak jsou potřeba nějaké speciální šampony na umělé vlasy ?

Život po čtyřicítce rozhodně nekončí

Brambory zapečené se sýrem

Brambory zapečené se sýrem

27 hlasů
45min 429 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapékané brambory se zelím

19 hlasů
1h a 15min 495kJ 85 Kč

Jednoduchý recept na vynikající zapékané brambory se s...

Pstruh s kapary

2 hlasy
40min 980kJ 210 Kč

Velmi jednoduchá a rychlá příprava pstruha.

Poradny

Jak probíhá sociální šetření, mohou mi odejmout dávku?

Dobrý den,podle zákona o pomoci v hmotné nouzi jsou pracovníci úřadu práce oprávněni vstoupit do ... Více

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více