Diskuse na téma Vlasová kosmetika

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Jana 13.09.2019

Nemáte vyzkoušené nějaké sérum na vypadávání vlasů ? Mám půl roku po porodu a padají mi opravdu šíleně. Nechala jsem si je i zkrátit a prostříhat, s tím, že jsem si myslela, že se to zlepší, ale nezlepšilo ani o trochu.

Linda 20.07.2019

Zkus se podívat na www.alpik.cz. Mají tam velký výběr jak přírodní, tak i hodně šetrné kosmetiky na vlasy.

Lea 19.04.2019

Já jsem teda taky za notino, protože tam mají fakt velký výběr veškeré kosmetiky, ale hlavně i té profesionální. Kupuju si od nich olaplex, masky na vlasy a vždycky jsem byla maximálně spokojená (www.notino.cz)

Týna Lea 11.07.2019

Taky nakupuju na notinu. Myslela jsem si, že zůstanu u jedné značky makeupu, ale už mám asi třetí a zase jinou značku. Ono vždycky než ten jeden dopotřebuju, tak vyletí nějaká novinka, kterou chci vyzkoušet, takže nemám možnost se vrátit k tomu předešlému :D

Jitka 25.03.2019

Za mě jedině tyhle přípravky https://2nature.cz/prirodni-kosmetika/pece-o-vlasy jsou přírodní a na vlasech je to hodně poznat, že se zlepšila kvalita.

Kamca 25.03.2019

Pando mrknete na milujubio. <3

Panda Kamca 26.03.2019

Moc dekuji za doporuceni, kouknu se na vsechno co jste mi tu naposilali a vyberu si. *5*

Marika 24.03.2019

I eco drogerii tam mají, ta je úplně super. Já ji používám doma na všechno, skvěle se mi s ní uklízí.

Panda 18.03.2019

Ahoj prosim mate nekdo zkusenosti s bio prirodni vlasovou kosmetikou? Dekuji moc :-)

Alice Panda 19.03.2019

Pandi a uz jsi nejakou bio kosmetiku zkousela, pokud by ti to vubec sedelo treba? :)

Elen Panda 22.03.2019

Já používám tady ten bio šampon, který mi doporučila kamarádka, že je s ním moc spokojená a já jsem teda taky :) www.notino.cz/sea-of-spa/bio-mud-sampon-s-cernym-bahnem

Liduška 21.02.2019

Ahoj holky, kde nakupujete kvalitní vlasovou kosmetiku?Ráda bych nějaký dobrý tip

Lucka Liduška 25.02.2019

Určitě se podívej na notino.Vybereš si tam.Mají tam spoustu věcí i dobré parfémy.

Nathali 21.02.2019

Můžu poprosit o doporučení nějaké vlasové masky, která opravdu vlasy vyživí ?

Darina 15.02.2019

Používám barvy Herbatint jsou lepší než klasické barvy a dobře drží. Vy se zajímáte o nějakou konkrétní značku?

Jana Darina 23.02.2019

Právě nee, proto mě zajímá, jestli jsou takové jako chemické. Nebo dokonce lepší.

Darina Jana 25.02.2019

Tak je zkuste, barví dobře a jsou k pokožce hlavy jemnější. Aspoň mě teda tolik nesvědí po barvení.

Jana Darina 09.03.2019

S tím svěděním jsem měla docela problém při barvení. Docela ráda bych vyzkoušela nějakou jinou barvu, protože se mi šediny začínají docela dost ozývat.

Darina Jana 15.03.2019

Tak si objednej odstín, který používáš, protože tato je opravdu super. A šediny na mladé ženské nevypadají dobře. Mě totiž začaly šedivět hodně brzo už před 30.

Darina Darina 21.03.2019

Zkuste na tom 2 nature pando, tam mají dobrý výběr a určitě vyberete vhodnou pro Vás.

Jana 13.02.2019

Mohla bych se zeptat jestli nemáte zkušenost s rostlinnými barvami na vlasy ? Jsou vhodné i když mám pár šedivých vlasů ? Jak vysoké mají krytí ?

Erika 11.02.2019

Podle mě má profesionální řadu na vlasy Loreál ne ? Na notinu je toho strašně moc co jsem se dívala.

Kikina 25.01.2019

Ahojky, co se týká té vlasové kosmetiky, tak za mě teda rozhodně doporučím šampon s vitamínem D - https://www.alpik.cz/jason-sampon-vitamin-e-473ml/. Já jsem hledala hodně hodně dlouho kvalitní šampon až tento mi zcel vyhovuje.

Simona Kikina 11.02.2019

A postřehla si po jeho užívání nějaký rozdíl oproti jiným šampónům, co jsi používala ? Taky přemýlím nad změnou ale ještě si nejsem zcela jistá co chci vyzkoušet.

Diana 23.01.2019

MIlka:No z agea se to nevyplatí, hlavně ty čistící prostředky, taky je beru přes alpíka. Líbí se mi že mají hlavně ty eko přípravky, které jsou mnouhem šetrnější.

Soňa 08.01.2019

Nemáte holky vyzkoušenou nějakou masku na hodně suché až krepové vlasy ? POměrně dost jsem si je zničila žehlením, takže je teď dávám dohromady a chci si koupit nějakou lepší kosmetiku na vlasy takže budu ráda za nějaké doporučení ať zbytečně nevyhodím peníze.

Diana Soňa 11.01.2019

Jestli můžu poradit, tak já mám výbornou zkušenost tady s tou maskou www.alpik.cz/natura-siberica-rakytnikova-maska-pro-silne-poskozene-vlasy-300ml

Milka Diana 17.01.2019

Taky si objednávám kosmetiku z alpíka, mají lepší ceny a výběr jak ageo a další eshopy.

Andy Soňa 18.01.2019

Já používám několik let masky od kerastase a vlasy se mi po nich dal krásně dohromady www.notino.cz/kerastase/resistance-extentioniste-maska-na-vlasy-pro-rust-vlasu-a-posileni-od-korinku/

Marika Soňa 23.01.2019

Zkus se mrknou na notino, mají tam opravdu velký výběr tady těch přípravků na vlasy a když se podíváš na jejich specifikace, tak si tam vybereš něco přímo pro sebe na svoje vlasy

Liliana 15.11.2018

Znáte nějakou dobrou přírodní vlasovou kosmetiku?

Sára Liliana 27.11.2018

Používám na svoje vlasy jen přírodní kosmetiku Coslys. Vlasy mám po nich lesklé a jemné.

Dája Liliana 03.12.2018

POdívej se na alpíka, ten mi přijde že má velký výběr tady té kosmetiky :)

Liliana Dája 13.12.2018

Super .. díky za odkaz mají toho fakt dost, nechápu proč takový výběr nemají normálně v drogériích :/ ale je fakt že když jde o internetový obchod tak to budou mít rozhodně levnější.

Petamach 05.10.2018

Kvalitni profesionalni sampony - loreal profesionel, wella

Diana Petamach 16.10.2018

Ty taky obsahují parabeny a jiné chemické složky které vlasy vysušují a škodí jim. U bio šamponů je zcela jiné složení

Layla Diana 23.10.2018

Jakou značku bio šamponů kupuješ ?

Diana Layla 14.11.2018

Teď nově zkouším tady ten heřmánkový a ten je teda moc příjemný :) vlasy se mi po něm ani tolik necuckají www.alpik.cz/urtekram-sampon-hermankovy-500ml-bio/

Diana 05.10.2018

Rozhodně Khadi, je to kvalitní kosmetika a je hrozně příjemná a mají moc pěkné vůně www.alpik.cz/?q=khadi

Diana 28.04.2018

Já bych teda nedala dopustit na Bio šampony, protože neobsahují chemii a neničí vlasy, jak ty drogérkové šampony. Druhým rokem používám tuto řadu a střídám to s tím tea tree a neměnila bych www.alpik.cz/urtekram-sampon-ruzovy-250ml-bio/

Simona Diana 07.05.2018

Mohla bych se zeptat jestli jě nějaký zásadní rozdíl mezi klasickým šamponem a bio šamponem ?

Diana Simona 27.08.2018

Rozdíl je hlavně ve složení, ta chemie co obsahují klasické šampony vlasům hrozně škodí. Ten bio šampon tak ty vlasy nezatěžuje a neničí je. Akorát mi přijde, že v drogérce je moc nemají, takže si je vždycky objednávám z Alpíka.

Simona Diana 11.09.2018

Jakou konkrétní značku jestli můžu vědět ? Dívala jsem se na stránky alpíka a mají tam toho hrozně moc :/

Barbora 21.11.2017

Nemas vubec zaco, pak napis jaky si s nim mela vysledky. Ale myslim ze budes spokojena. Co vim kdo je bral, spokojen byl :))


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:40
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:00
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:39

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat