Diskuse na téma Vlasová kosmetika

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Renata 26.02.2023

Tak pak napiš, jak se nabarvíš, jak jsi spokojená. Já nad tou barvou přemýšlím.

Hanka 21.02.2023

Ahoj

Hana 20.02.2023

Já jsem si Khadi zkusila koupit a opravdu jsem mile překvapená. Ještě jsem se nebarvila, ale zkusila jsem kondicionér, šampón a olejíček.

Jiřina 10.02.2023

Co prosím vás kupujete na rychle se mastící vlasy? Mohla bych je asi umývat denně.. je to strašné.

Denisa 01.02.2023

Jak to řešíte, když máte u kořínků vlasy mastné a dole naopak suché? :/ Absolutně se mi nedaří najít vhodnou kosmetiku a vlasy mám hrozně vysušené a u hlavy se mi už dělají loupky.

Karola Denisa 01.02.2023

Ahoj, mrkni se na vlasou péči sem https://www.khadi.cz/vlasove-oleje-masky-a-kondicioner. Velmi kvalitní a přírodní péče. Já ji mám moc ráda :) Šetrná a hlavně krásně pomáhá.

Pavla 27.01.2023

Určitě budeš spokojená, já na ni už nedám dopustit.

Lída 25.01.2023

Děkuji za tip a zkušenosti. Už mám vlasovou kosmetiku Milva objednanou.

Svatava 21.01.2023

Taky jsem si na doporučení kadeřnice koupila jsem šampón a vodičku od značky Milva. Měla jsem s padáním vlasů hodně velké problémy a tohle mě pomohlo.

Zdislava 10.01.2023

Holky co z toho www.notino.cz berete? Mají tam často slevy, tak bych si něco vyhlídla

Lída 09.01.2023

Na jaký problém s vlasy je používáte?

Nina Lída 18.01.2023

Mám problém s vypadáváním vlasů. Hodně mě začaly padat po porodu. Šampón s chininem mě hodně pomohl.

Nina 04.01.2023

Mám výbornou zkušenost s přípravky od www.milva.cz. Používám jejich šampon a vlasovou vodu.

Nikola 04.01.2023

Mám ráda přírodní kosmetiku, třetím rokem používám na vlasy Thegarden a neměnila bych.

Pavla 26.12.2022

Já si kupuji barvu na vlasy tady https://www.khadi.cz/ je 100% rostlinná.

Hanka Pavla 27.12.2022

No už nějakou dobu o tom uvažuju, protože mám vlasy neskutečně poničené od normálních barev.

Pavla Pavla 16.01.2023

Tak na tohle, je to skvělý. Vlasy se neničí a jsou krásné, vyživené, lesklé.

Hana Pavla 25.01.2023

Já jsem zkusila objednat vzala jsem barvy i kosmetiku. Tak jsem zvědavá na výsledek.

Danka 05.12.2022

Já teda veškerou vlasovou kosmetiku kupuji na www.notino.cz, mají tam super ceny a vše na jednom místě. Takže vezmu šampón, kondicionér i balzám

Valinka Danka 14.12.2022

Já nevím, ale já raději vlasovou péči a i barvy na vlasy kupuju přímo od přímých prodejců. Nějak se mi to líp osvědčilo :)

Žofkan01 19.11.2022

Ahoj dívala jsem se na ten hairbian a musím říct že mě moc zaujalo jeho přírodní složení. Taky ho vyzkouším, mám problém s měkkými nehty a taky vyčesávám dost vlasů každý den tak třeba mi taky pomůže

Teddynka 10.11.2022

@BeataNos: Po jaké době jste už měla výsledky? Já na sobě pozorovala první zlepšení už po dvou týdnech užívání

BeataNos Teddynka 14.11.2022

U mě už teda cca po týdnu se mi začaly spravovat nehty i méně padaly vlasy

Radka 27.09.2022

Taky jsem si vlasy barvením zničila, dala jsem si i trvalou a teď toho lituju :-/

Natálka Radka 29.09.2022

Mně moc pomohli na Clinical Hair & Health, doporučuju se tam objednat na trichologické vyšetření, jsou moc šikovní, díky nim mám zase dlouhý a zdravý vlasy.

Radka Radka 30.09.2022

Aha a jak to vyšetření probíhá? A jak to potom řešili, jak ti pomohli?

Alexa Radka 21.10.2022

Ty jo, to je síla teda. Ale dalo se to čekat, no... ta chemie na vlasy prostě nepatří, no. Ale než se někam vydáš, zkus tuto vlasovou kosmetiku https://www.khadi.cz. Ta je za mě prostě nejlepší. Mají pak i přírodní barvy na vlasy a ty jsou super, protože jsou šetrné.

Natálka Radka 26.10.2022

To ti jenom jezdí takovou kamerkou po hlavě to vůbec nic není. Zjistí tak příčinu problému a nasadí ti léčivou kúru.

Radka Radka 27.10.2022

Aha no tak to je úplně v pohodě. Našla jsem že to tady https://www.clinicalhair.cz/ mají i hezky vysvětlený, tak díky za reakci určitě k ním zajdu.

Natálka Radka 29.10.2022

Jojo tak super tak přeju ať se ti to brzo zlepší, když se ti bude chtít ozvi se jak ta léčba pokračuje, držím palce :)

Radka Radka 30.10.2022

Děkuju moc, určitě se ozvu, nemůžu se toho už dočkat :-)

Karla Radka 27.11.2022

Já jsem se tam dívala na ty olejíčky https://www.khadi.cz/vlasove-oleje-masky-a-kondicioner a musím říct, že mě zaujal třeba ten na šupinatění pokožky hlavy. Jaký olejíček používáš ty?

Nikolla 26.09.2022

A co vám pomáhá na padání vlasů? Mám vlasy poměrně zničené z barvení a začaly mi taky hodně vypadávat, používám kondicionéry a výživné šampony ale nepomáhá to

Hejkalova 16.09.2022

Ahoj já mám moc dobrou zkušenost s tímto https://www.neozen.cz/vlasy-nehty-a-kuze/hairbian/ už po týdnu užívání jsem zaznamenala výsledky.

Kaficko11 Hejkalova 22.09.2022

Jak přesně vám ten doplněk pomohl?

Hejkalova Hejkalova 25.09.2022

Například dřív mi strašně pomalu rostly nehty, teď co beru ten doplněk tak rostou rychleji, jsou lesklejší a pevnější. Taky se mi zlepšila pleť, nemám už tak suchou pokožku jako dřív.

Kaficko11 Hejkalova 28.09.2022

To zní dobře asi ho taky vyzkouším, dívala jsem se že působí i na vlasy a to bych potřebovala jako sůl

Teddynka Hejkalova 01.10.2022

Ahojky s doplňkem Hairbian mám taky moc dobrou zkušenost. Nedám na něj dopustit, je jediný který mi fakt pomáhá a to jsem toho vyzkoušela mraky

BeataNos Hejkalova 30.10.2022

Ahoj ženy, na doporučení tady jsem vyzkoušela také hairbian a musím říct že spokojenost mám sním skvělé výsledky

Melisa 27.07.2022

Já používám přípravky Head and beard a vřele doporučuju, přítel je dlouho používal a tak jsem to zkusila protože mi hodně padaly vlasy a měla jsem už opravdu řídky a neuvěřitelně mi to pomohlo :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:37
189 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:36

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat