Diskuse na téma Vlasová kosmetika

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

lusy 25.04.2015

Já objednávám na LuxusníchVlasech, po objednání Ti přijdou věci nejpozději do dvou pracovních dní kurýrem, anebo můžeš vyzvednout na odběrných místech HeurekaPoint (na to jsem přišla až při předminulém objednávání:-)) a ušetříš na poštovném..:-)

Ahoj Lusy, moc dekuji za tip:-) uz se tady rozplyvam a najednou jsem zjistila, kolik novych veci na vlasky vlastne "nutne potrebuju":-))) hezky vecer!

Niccol 24.10.2015

doporučuji vyzkoušet domácí vlasové masky, něco je popsáno třeba tu http://kralovstvizen.cz/rady-a-tipy-jak-na-suche-a-poskozene-vlasy/

Zuzana 10.11.2015

Me se zase hdone osvedcila spise prirodnejsi kosmetika na vlasy, casto objednavam od tud pevoniaeshop.cz/shop-item/list/vlasy, pomerne znama znacka, mate od ni nekdo neco? :-)

Kerolin 25.11.2015

A co konkretne si kupujes? Koukala jsem jake ma uzasny slozeni

Bucifalka 13.12.2015

Ahoj, dívala jsem se, že se tady řešila vlasová kosmetika Alterna - mám jemné vlasy, takže bych potřebovala dodat objem, ale co jsem zkoušela věci na objem, tak to bylo celkem bez efektu. Máte prosím někdo objemovou řadu od Alterny vyzkoušenou? Děkuji!

Agnes 16.12.2015

No a jaké věci na objem máš vyzkoušené? On třeba jenom šampon a kondicionér moc práce neudělá, aspoň ne na mých vlasech. Hodně se mi osvědčily přípravky, které se nanáší až do suchých vlasů, ty podle mě fungujou parádně.

Bucifalka 17.12.2015

No já jsem právě zkoušela kdysi i nějaký objemový pudr, ale nevím, jestli jsem ho použila správně, každopádně jsem měla vlasy totálně slepené a ten pudr šel i docela vidět na vlasech, takže jsem z něho zrovna dvakrát nadšená nebyla..

Simona 20.12.2015

Zdravím. Má někdo prosím zkušenosti s přírodní vlasovou kosmetikou?

Petra Simona 22.12.2015

Ano, přírodní kosmetiku kupuji.Většinou v kamenném obchdě, letos jsem objednala z mamadiva.cz na vánoce šampony a mýdla.

AnkaPa Petra 14.01.2016

Přírodní kosmetika je pro tělo i vlasy jako balzám, začala jsem používat čistě přírodní krém na obličej a úplně vždy vidím, jak se pleť rozjasní...To samé vlasy, úplně jiné na dotek, když člověk vynechá tu chemii

Agnes 21.12.2015

Ono těch přípravků není potřeba dávat moc. Já mám z těch osvědčených věcí nejoblíbenější tento push-up sprej od Alterny luxusnivlasy.cz/vlasovy-styling-g64/alterna-bamboo-volume-uplifting-root-blast-push-up-sprej-pro-efekt-objemu-p59 . Už jsem ho doporučila i pár kolegyním, co měly taky problém s jemnými vlasy bez objemu, a byly z něho nadšené.

benca 22.12.2015

mne padaju vlasy, tiez by som mala kupit nieco kvalitne

Žanda benca 26.04.2016

s padanim vlasu mam velke zkusenosti a zkousela jsem kde co, jediny co mi pomohlo byly kapsle hair clinic na padani vlasu, je to dvoumesicni kura a k tomu jsem prikoupila radu od alterny na objem a hlavne zkvalitneni vlasu. je to na strankach www.luxusnivlasy.cz

tamy Žanda 30.05.2016

zdravim, potřebovala bych dát dokupy vlasy, hledám nějaký šampon který je zároveň z přírodní kosmetiky... Nevíte o něčem?

Ulka tamy 31.05.2016

ahoj, já mám doma šampon od Havlíčkovi apothéky a je super, vlasy mám o 100% lepší*5*

Katka 30.12.2015

Z Luxusních Vlasů mám suchý šampon, a ten je naprosto parádní..taky dodává lehký objem..a ten push-up sprej vypadá taky moc dobře!

Aneta 07.03.2016

Ahoj, taky mám dobré zkušenosti s vlasovu kosmetikou Alterna...takže vřele doporučuji :)

Eva 16.03.2016

Ahoj holky, neznáte nějaký šampon, aby mě zkvalitnil vlasy a podpořil růst? Nechtějí se mi dávat umělé vlasy, ale moje ne a ne narůst. děkuji

tinka Eva 31.03.2016

taky pouzivam alternu a nemuzu si vynachvalit sampon caviar anti-aging...je vyborny :)

Terka 31.05.2016

taky doma mám šampon od Havlíkovi ap a jsems ním spokojená, myslím že celkově mají dobré věci

Lucka 13.07.2016

mam vyzkousenou znacku Alterna a nemuzu si ji vynachvalit, je teda trosku drazsi, ale za kvalitu se holt plati :)

Zdenulka 11.10.2016

Nakupujete neco na vlasy ze rosenpharmy?

Nela 20.10.2016

Nase tetka ma od nic doplnky stravy s kolagenem a je spokojena.

Anička 01.11.2016

POuzívám Revalid z Ewoshop.cz a lupu jsem se uspesne zbavila.

Eliska 08.11.2016

S kolagenem tak to je neco od rosenpharmy???

Monule Eliska 26.11.2016

Jo rosenoharma.cz ma neco na vlasy s kolagene, chystame se to s mamkou zkusit, pred zimou vlasy trochu posilit

Tereza Monule 28.11.2016

Tak s kolagenem vam to pomuze, na vlasy je dobrej


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
87 Příspěvků
Poslední příspěvek 1.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat