Diskuse na téma Vlasová kosmetika

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Maruska 30.11.2016

A co jineho to jeste obsahuje krom kolagenu?

Radana 20.07.2017

nedám dopustit na značku loreal profesional je fakt skvělá a vasy mám po ní suprové, objednávám si ji na notinu, kde mají nejlepší cenu

Anežka 13.08.2017

Jakou vlasovou kosmetiku na prodloužené vlásky?

Esmera Anežka 15.08.2017

Na prodloužené vlasy vybírat napříkad z této kosmetiky http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/70-vlasova-kosmetika-na-prodlouzene-vlasy Mají na stránkách i zvýhodněné ceny.

Katulin Esmera 24.08.2017

Jsou to samé dobré šampony. I moje kadeřnice mi tuto řadu doporučila.

Justyna 14.08.2017

používám už leta značku loreal professional a nemužu si stěžovat, objednáváme i s dcerou na notinu

Alice 07.10.2017

Na moje ridke vlasy mi nikdy nic nepomohlo :( az kamaradka a jeji clipečky :)

Cilina 16.10.2017

Taky mam takovou sikovnou kamaradku :) clipacky objedna na netu a muzeme zacit :))

Alena 21.10.2017

A jak to s nima vypada, nejde nic poznat?

Karolina 22.10.2017

Ahoj už druhý měsíc pozoruji,že se mi začaly dost lámat vlasy a také trochu padat,nevíte co by mi mohlo pomoct?

Simona Karolina 23.10.2017

Vyzkoušej forcapil,padaly mi vlasy a udělala jsem si tříměsíční kůru. A vlasy se mi po něm spravily a jsou pevné a lesklé

jana 24.10.2017

můj zázrak na clasy se jmenuje kallos a je to šampon s keratinem,objevila jsem ho na notinu a objednávám už několik měsíců

Monika 24.10.2017

Já jsem také dlouho bojovala s padáním vlasů,pak mi doktorka doporučila forcapil,moc jsem tomu nevěřila,ale výsledek mě velmi mile překvapil. Vlasy mi přestaly padat a jsou o dost pevnější. Kouknite na forcapil.cz

mARKETA 26.10.2017

To ja mam doma clipecky z clip-vlasy-levne.cz a kdyz je potreba mam hrivu jak lev :D :)))

Anička 03.11.2017

A kdyz ybch to chtela resit jinak nez clipy? Berete nekdo nejake doplnky stravy na posileni vlasu?

Barbora 08.11.2017

Brala sem tyhle tabletky a pomohli mi forcapil.cz/#co-je-to, maji v sobe hodne vitaminu a zinek, coz ti pomuze i na krasne nehty :)

Anička 15.11.2017

Jo je pravda, zinek pomaha skoro na vse, dokonce i na plet. No a na nehty by se mi taky neco hodilo :) dekuji za typ

Barbora 21.11.2017

Nemas vubec zaco, pak napis jaky si s nim mela vysledky. Ale myslim ze budes spokojena. Co vim kdo je bral, spokojen byl :))

Diana 28.04.2018

Já bych teda nedala dopustit na Bio šampony, protože neobsahují chemii a neničí vlasy, jak ty drogérkové šampony. Druhým rokem používám tuto řadu a střídám to s tím tea tree a neměnila bych www.alpik.cz/urtekram-sampon-ruzovy-250ml-bio/

Simona Diana 07.05.2018

Mohla bych se zeptat jestli jě nějaký zásadní rozdíl mezi klasickým šamponem a bio šamponem ?

Diana Simona 27.08.2018

Rozdíl je hlavně ve složení, ta chemie co obsahují klasické šampony vlasům hrozně škodí. Ten bio šampon tak ty vlasy nezatěžuje a neničí je. Akorát mi přijde, že v drogérce je moc nemají, takže si je vždycky objednávám z Alpíka.

Simona Diana 11.09.2018

Jakou konkrétní značku jestli můžu vědět ? Dívala jsem se na stránky alpíka a mají tam toho hrozně moc :/

Diana 05.10.2018

Rozhodně Khadi, je to kvalitní kosmetika a je hrozně příjemná a mají moc pěkné vůně www.alpik.cz/?q=khadi

Petamach 05.10.2018

Kvalitni profesionalni sampony - loreal profesionel, wella

Diana Petamach 16.10.2018

Ty taky obsahují parabeny a jiné chemické složky které vlasy vysušují a škodí jim. U bio šamponů je zcela jiné složení

Layla Diana 23.10.2018

Jakou značku bio šamponů kupuješ ?

Diana Layla 14.11.2018

Teď nově zkouším tady ten heřmánkový a ten je teda moc příjemný :) vlasy se mi po něm ani tolik necuckají www.alpik.cz/urtekram-sampon-hermankovy-500ml-bio/

Liliana 15.11.2018

Znáte nějakou dobrou přírodní vlasovou kosmetiku?

Sára Liliana 27.11.2018

Používám na svoje vlasy jen přírodní kosmetiku Coslys. Vlasy mám po nich lesklé a jemné.

Dája Liliana 03.12.2018

POdívej se na alpíka, ten mi přijde že má velký výběr tady té kosmetiky :)

Liliana Dája 13.12.2018

Super .. díky za odkaz mají toho fakt dost, nechápu proč takový výběr nemají normálně v drogériích :/ ale je fakt že když jde o internetový obchod tak to budou mít rozhodně levnější.

Soňa 08.01.2019

Nemáte holky vyzkoušenou nějakou masku na hodně suché až krepové vlasy ? POměrně dost jsem si je zničila žehlením, takže je teď dávám dohromady a chci si koupit nějakou lepší kosmetiku na vlasy takže budu ráda za nějaké doporučení ať zbytečně nevyhodím peníze.

Diana Soňa 11.01.2019

Jestli můžu poradit, tak já mám výbornou zkušenost tady s tou maskou www.alpik.cz/natura-siberica-rakytnikova-maska-pro-silne-poskozene-vlasy-300ml

Milka Diana 17.01.2019

Taky si objednávám kosmetiku z alpíka, mají lepší ceny a výběr jak ageo a další eshopy.

Andy Soňa 18.01.2019

Já používám několik let masky od kerastase a vlasy se mi po nich dal krásně dohromady www.notino.cz/kerastase/resistance-extentioniste-maska-na-vlasy-pro-rust-vlasu-a-posileni-od-korinku/

Marika Soňa 23.01.2019

Zkus se mrknou na notino, mají tam opravdu velký výběr tady těch přípravků na vlasy a když se podíváš na jejich specifikace, tak si tam vybereš něco přímo pro sebe na svoje vlasy


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat