Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Vlasová kosmetika

samecka 27. 01. 2011

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Neregistrovaná/ý - Barča

02.01.2020

No podle mě určitě, protože se tam používají jenom bio suroviny na které nebyly použity chemické postřiky

Neregistrovaná/ý - Karla

02.01.2020

Nemáte zkušenost s nějakou přírodní kosmetikou, kde by bylo možné zakoupit nejprve vzorečky na vyzkoušení ?

Neregistrovaná/ý - Mili

02.01.2020

to jsme na tom úplně .. víc mě oslovila přírodní kosmetika .. přece jenom je šetrnější

Neregistrovaná/ý - Ester

02.01.2020

Nezkoušela si něco přírodního ? Může ti třeba dělat zle i ta chemie ;)

Neregistrovaná/ý - Natka

21.12.2019

Neregistrovaná/ý - Mariana | 05.12.2019
Já jsem si hodně oblíbila khadi olejíček. Je super na suché vlasy i pleť, protože tu kůži nechá krásně vláčnou takže ani nemám ráno šupinky jak jsem mívala.

Kde kupuješ ty Khadi olejíčky ? :)

Neregistrovaná/ý - Mariana

05.12.2019

Já jsem si hodně oblíbila khadi olejíček. Je super na suché vlasy i pleť, protože tu kůži nechá krásně vláčnou takže ani nemám ráno šupinky jak jsem mívala.

Neregistrovaná/ý - Irena

25.11.2019

Nemáte vyzkoušené něco na vypadávání vlasů co fakt účinkuje ? Hlavně prosím jenom čistě přírodní přípravky, nechci nic co je nacpané chemií :/ protože ta v těle nadělá víc škody jak užitku

Neregistrovaná/ý - Jana

26.09.2019

Když se tu řeší vlasová kosmetika, tak jsou potřeba nějaké speciální šampony na umělé vlasy ?

Neregistrovaná/ý - Jana

13.09.2019

Nemáte vyzkoušené nějaké sérum na vypadávání vlasů ? Mám půl roku po porodu a padají mi opravdu šíleně. Nechala jsem si je i zkrátit a prostříhat, s tím, že jsem si myslela, že se to zlepší, ale nezlepšilo ani o trochu.

Neregistrovaná/ý - Linda

20.07.2019

Zkus se podívat na www.alpik.cz. Mají tam velký výběr jak přírodní, tak i hodně šetrné kosmetiky na vlasy.

Neregistrovaná/ý - Týna

11.07.2019

Neregistrovaná/ý - Lea | 19.04.2019
Já jsem teda taky za notino, protože tam mají fakt velký výběr veškeré kosmetiky, ale hlavně i té profesionální. Kupuju si od nich olaplex, masky na vlasy a vždycky jsem byla maximálně spokojená (www.notino.cz)

Taky nakupuju na notinu. Myslela jsem si, že zůstanu u jedné značky makeupu, ale už mám asi třetí a zase jinou značku. Ono vždycky než ten jeden dopotřebuju, tak vyletí nějaká novinka, kterou chci vyzkoušet, takže nemám možnost se vrátit k tomu předešlému :D

Neregistrovaná/ý - Lea

19.04.2019

Já jsem teda taky za notino, protože tam mají fakt velký výběr veškeré kosmetiky, ale hlavně i té profesionální. Kupuju si od nich olaplex, masky na vlasy a vždycky jsem byla maximálně spokojená (www.notino.cz)

Neregistrovaná/ý - Panda

26.03.2019

Neregistrovaná/ý - Kamca | 25.03.2019
Pando mrknete na milujubio.

Moc dekuji za doporuceni, kouknu se na vsechno co jste mi tu naposilali a vyberu si.

Neregistrovaná/ý - Jitka

25.03.2019

Za mě jedině tyhle přípravky https://2nature.cz/prirodni-kosmetika/pece-o-vlasy jsou přírodní a na vlasech je to hodně poznat, že se zlepšila kvalita.

Neregistrovaná/ý - Kamca

25.03.2019

Pando mrknete na milujubio.

Neregistrovaná/ý - Marika

24.03.2019

I eco drogerii tam mají, ta je úplně super. Já ji používám doma na všechno, skvěle se mi s ní uklízí.

Neregistrovaná/ý - Elen

22.03.2019

Neregistrovaná/ý - Panda | 18.03.2019
Ahoj prosim mate nekdo zkusenosti s bio prirodni vlasovou kosmetikou? Dekuji moc

Já používám tady ten bio šampon, který mi doporučila kamarádka, že je s ním moc spokojená a já jsem teda taky :) www.notino.cz/sea-of-spa/bio-mud-sampon-s-cernym-bahnem

Neregistrovaná/ý - Darina

21.03.2019

Neregistrovaná/ý - Darina | 15.03.2019
Tak si objednej odstín, který používáš, protože tato je opravdu super. A šediny na mladé ženské nevypadají dobře. Mě totiž začaly šedivět hodně brzo už před 30.

Zkuste na tom 2 nature pando, tam mají dobrý výběr a určitě vyberete vhodnou pro Vás.

Neregistrovaná/ý - Alice

19.03.2019

Neregistrovaná/ý - Panda | 18.03.2019
Ahoj prosim mate nekdo zkusenosti s bio prirodni vlasovou kosmetikou? Dekuji moc

Pandi a uz jsi nejakou bio kosmetiku zkousela, pokud by ti to vubec sedelo treba? :)

Neregistrovaná/ý - Panda

18.03.2019

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Kuřecí vývar s kukuřicí

Kuřecí vývar s kukuřicí

12 hlasů
30min 384 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny se sýrem gouda

5 hlasů
1h a 20min 812kJ 90 Kč

Klasické zapečené těstoviny se sýrem.

Chřest s vejcem

0 hlasů
50min 877kJ 220 Kč

K jaru patří chřest, vyzkoušejte tento skvělý recept.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více