Diskuse na téma Ústní hygiena

Ahojky, chtela bych se tu s vami poradit o tom jakou tak nejcasteji nakupujete ustni vodu, vody typu listerine a tak chchi uplne prestat kupovat a spise neco prirodnejsiho a lepsiho

Jana 16.07.2019

My s mužem máme rádi ty mentolové vody, takže u nás jedině listerine ten modrý, člověk má pak i krásně svěží dech :) tu kokosovou vodu si moc nedovedu představit.

NinaC Jana 05.01.2020

To my to střídáme .. jelikož hodně objednávám z notina a mají tam pořád nějaké novinky tak toho máme vyzkoušeného poměrně dost co se týče ústní hygieny.

Katka NinaC 25.06.2020

Holky a zkoušely jste i bělící zubní pasty?

Veronika 19.11.2015

Ahojky, my jsme s mužem přešli asi před čtvrt rokem na kokosový olej na čištění zubů a nepotřebujeme žádné ústní vody. Takže pokud přírodu, tak určitě kokosák. :-)

Karla 19.11.2015

A na vraksy mate spsie prirodnejsi kremy, koukate na slozeni? V psoeldni dobe si nato pomerne dost potrpim

Katy 05.11.2015

vyzkoušela jsem a od té doby beru tuhle sadu http://www.parfums.cz/swissdent/extreme-kosmeticka-sada-i/

Zdena 04.11.2015

Zrovna od te znakcy bioapta co rikate ja spise obejdnavatm krem na vrasky, pac jsem s nim hodne spokojena a to jsem jich ozkousela uz nekolik

kama 02.11.2015

ja jsem hodne spokojena se znackou Meridol na vsechnu ustni hygienu mrkni na internet urco sezenes taky :)

Barboraa 23.10.2015

Jee diky, no vypada dobre, zkusim ji

Ilona 14.10.2015

Ahoj, ja mam doma ustni vodu znacky bioapta a jsem s ni spokojena, vzdy obejdnavam znovu bioapta.cz/?product_cat=hygiena-a-zdravi

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

26 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat