Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ústní hygiena

Barboraa 06. 10. 2015

Ahojky, chtela bych se tu s vami poradit o tom jakou tak nejcasteji nakupujete ustni vodu, vody typu listerine a tak chchi uplne prestat kupovat a spise neco prirodnejsiho a lepsiho

Neregistrovaná/ý - Jana

16.07.2019

My s mužem máme rádi ty mentolové vody, takže u nás jedině listerine ten modrý, člověk má pak i krásně svěží dech :) tu kokosovou vodu si moc nedovedu představit.

Neregistrovaná/ý - Veronika

19.11.2015

Ahojky, my jsme s mužem přešli asi před čtvrt rokem na kokosový olej na čištění zubů a nepotřebujeme žádné ústní vody. Takže pokud přírodu, tak určitě kokosák.

Neregistrovaná/ý - Karla

19.11.2015

A na vraksy mate spsie prirodnejsi kremy, koukate na slozeni? V psoeldni dobe si nato pomerne dost potrpim

Neregistrovaná/ý - Katy

05.11.2015

vyzkoušela jsem a od té doby beru tuhle sadu http://www.parfums.cz/swissdent/extreme-kosmeticka-sada-i/

Neregistrovaná/ý - Zdena

04.11.2015

Zrovna od te znakcy bioapta co rikate ja spise obejdnavatm krem na vrasky, pac jsem s nim hodne spokojena a to jsem jich ozkousela uz nekolik

Neregistrovaná/ý - kama

02.11.2015

ja jsem hodne spokojena se znackou Meridol na vsechnu ustni hygienu mrkni na internet urco sezenes taky :)

Neregistrovaná/ý - Barboraa

23.10.2015

Jee diky, no vypada dobre, zkusim ji

Neregistrovaná/ý - Ilona

14.10.2015

Ahoj, ja mam doma ustni vodu znacky bioapta a jsem s ni spokojena, vzdy obejdnavam znovu bioapta.cz/?product_cat=hygiena-a-zdravi

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Plněné rybí rolády

Plněné rybí rolády

8 hlasů
60min 495 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polský boršč

11 hlasů
1h a 40min 515kJ 130 Kč

Recept na polévku boršč, připravovaný v polské kuchyni.

Vánoční losos

7 hlasů
50min 1064kJ 360 Kč

Pro všechny, kdo chtějí vyměnit tradičního kapra za ji...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více